<

Máme vyjádření Sýrie k útoku Američanů na jejich vojenskou základnu. To se Trumpovi vůbec nebude líbit...

Autor: odjinud | Publikováno: 7.4.2017 | Rubrika: Blízký východ
asad

prohlášení Syrského velvyslanectví k americké agresy proti Sýrii.

 

Americký útok proti vojenské základně v Homsu nelze oznažit jinak než agresí proti svrchovanému státu a hrubé porušení mezinárodního práva.

Útok na syrskou armádu v čase , kdy tato armáda efektivně čelí terorismu na území Sýrie je jasným pokusem o oslabení tuto armádu, což je v konečném důsledku posílení různých teroristických skupin na území Sýrie.

Tato agrese proti Sýrii není první . Minulý rok v oblasti Der Al-Zour americká armádá útočila a zabila více než 60 syrských vojáků a tím takzavenému Islámskému státu pomohla ovládnout celou oblast.

Dnešní útok byl realizován na základě lživých obvinění o použití chemických zbrání v oblasti Khan- Sheikhon .

Rada bezpečnosti nepříjímala žádnou rezoluci k tomu, aby označila viníka a přesto byla syrská armáda napadena bez jakýhkoliv důkazů.

Nebezpečí tohoto útoku spočívá v tom, že americká administrativa tímto posílá špatný vzkaz teroristickým skupinám v Sýrii a to ten, aby nadále používaly chemické zbraně pokaždé, když budou v bitvách prohrávat.

Syrské ministerstvo zahraničních věcí zdůraznilo , že Sýrie nevlastní chemické zbraně od roku 2013. Sýrská armáda nepoužívala, nepoužívá a nebude nikdy používat chemické zbraně proti svému vlastnímu obyvatelstvu.

To, co bylo spácháno v oblasti Khan – Sheikhon je strašlivý zločin a je třeba vyšetřit a určit viníka.

Syrská armáda nepoužívala chemické zbraně ani proti teroristickým skupinám natož aby je použila proti civilnímu obyvatelstvu.

Americká agrese proti Sýrii posílí síly, které nemají zájem o politické urovnání Syrské krize, což v důsledku znamená, že utrpení Syrského obyvatelstva bude pokračovat.

 

Klíčová slova: USA  | Sýrie
8637 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

euPortal.cz

Tak to je síla. Předseda Pirátů a sluníčkář Ivan Bartoš nepodporuje jen imigraci a islám, ale chce legalizovat i heroin! Marine Le Pen poslala Čechům zásadní vzkaz k volbám. Zde je...Katolický kněz udeřil k volbám: Zhmotnělý děs Herman a rektální alpinismus lidovců vůči Eurosojuzu. EU ovládnou muslimové, je potřeba ji zbořitMnoho z nás řeší, jak a koho má volit… ČSSD je dle mínění mnohých analytiků z oblasti národní bezpečnosti nejmocnější mafií v ČR a pokud jde o TOP 09, KDU a Piráty…Husté. Podívejte se, jak známý ministr brutálně lže. Nachytali ho jak malého kluka. Kvůli němu je ale ohroženo zdraví lidí i zvířat. Podívejte se...

euServer.cz

Skandální selhání premiéra a doznání otřesných rozměrů. Reálná hrozba krádeže za tisíce miliard. Přední skalní odpůrce privatizace českého lithia přináší nová znepokojivá fakta Dovolil bych se zeptat už nejen pana Zaorálka, ale i pana Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Teličky, Štětiny, Stropnického a všech dalších našich slavných nenávistníků...

ePortal.cz

"Toxická zátěž", "Putinův agent"....Hádejte, na jakého politika má tolik lidí spadeno. "Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...

Eurabia.cz

Pražští muslimové se svolávají k volbám! Nedovolte muslimům rozhodovat o naší budoucnosti ...Itálie: Řádění uprchlíku z Afriky pokračuje! Další přepadení ...

FreeGlobe.cz

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invaziMuslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánům

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Kdo bude hájit po volbách zájmy zaměstnanců? ČSSD se totiž nedá věřit ....Boj proti lichvě? Vážně, pane Okamuro? Lichváři na kandidátce SPD ...

ParlamentniListy.cz

Nejen Václav Moravec: ČT vysílala magazín pro gaye a lesby z prostředí pražské Kliniky. Přišla Feryna, byla i písničkaMístopředseda Rady Českého rozhlasu nám poskytl rozhovor, který se jen tak nevidí: Feťáci z Kliniky, kteří zaberou cizí majetek, jsou aktivisté?! Kde to jsme? Co se to děje?!
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění