<
reklama

Arabská imigrantka: Muslimové chtějí převzít Evropu a povede se jim to za pár desítek let

Autor: odjinud | Publikováno: 23.9.2017 | Rubrika: ShortNews
Mešita 01

Iracká kresťanská utečenkina varovala zákonodarcov, že islamskí žiadatelia o azyl chcú prevziať Rakúsko a bez právneho zásahu sa im to podarí za dve desaťročia.

Iracká kresťanka, ktorá používa pseudonym “Maria”, hovorila tento týždeň s rakúskou televíziou o svojich osobných skúsenostiach s moslimskými žiadateľmi o azyl žijúcimi v rakúskych azylových domoch, kde sa dobrovoľne podieľala na poradenstve.

Podľa Marie, ktorá utiekla pred prenasledovaním v Iraku, si mnohí moslimskí migranti medzi sebou navzájom hovoria o tom, že nakoniec prevezmú krajinu, hovorí Kronen Zeitung.

“Náboženstvo je jadrom každého rozhovoru” medzi moslimskými žiadateľmi o azyl, Maria povedala moderátorovi Gerhardovi Kollerovi. Maria uviedla, že islamské myslenie je všadeprítomné v spoločnostiach, z ktorých pochádzali mnohí moslimskí žiadatelia o azyl.

“Nevedia to inak. Čo očakávate od takých ľudí, ktorí prichádzajú do Rakúska s touto ideológiou v ich hlavách?” pýta s Maria.

Poznamenala, že mnohí moslimovia boli “prekvapení”, že rakúska spoločnosť bola tak liberálna a boli šokovaní zásadami náboženskej slobody. “V Rakúsku ide o slobodu náboženstva,” povedala Mária.

Varovala, že mnoho radikálnych islamských skupín bolo prítomných v azylových domoch. Ide o trend, ktorý spozorovali aj orgány v Nemecku. “Povedali im, že tu môžu ticho žiť vo svojom náboženstve a že Rakúsko bude čoskoro ich,” povedala.

Bývalá poradkyňa potom varovala rakúskych zákonodarcov, že krajiny ako Irak, Egypt a Sýria boli liberálne spoločnosti pred 40 až 50 rokmi, ale radikálne sa zmenili. “My sme žili v liberálnej spoločnosti,” povedala.

“Vždy hovorím, že osobitné časy si vyžadujú osobitné pravidlá a zákony,” povedala Maria a dodala: “Politici musia zasiahnuť, inak bude Rakúsko najneskôr o 20 rokoch v stave, ako je dnes Afganistan”.

Jeden z najvýznamnejších rakúskych politikov proti islamizácii je líder strany FPÖ Heinz-Christian Strache, ktorý sa zaviazal zakázať islamizáciu a radikálnych islamistov. FPÖ sa v súčasnosti v prieskumoch kvôli nadchádzajúcim voľbám v októbri umiestňuje na druhom mieste, čo vedie k mnohým špekuláciám, že po prvýkrát od začiatku roka 2000 vstúpia do vlády.

Charita, pre ktorú pracovala Mária, uviedla, že nedostali žiadne podobné sťažnosti od iných pracovníkov a potvrdili, že s nimi spolupracovala šesť mesiacov.

Zistenia Marie sú podobné nemeckému investigatívnemu novinárovi, ktorý sa minulý rok v prestrojení dostal do azylových domov v Nemecku. Novinár Shams Ul-Haq, narodený v Pakistane, uviedol, že v azylových domoch v celej krajine sa vyskytuje radikálna islamská myšlienka a že radikálni islamskí salafisti rozširujú falošné informácie, aby zapálili hnev migrantov.

Najvýznamnejší francúzsky expert na radikálny islam Gilles Kepel povedal, že existuje potenciál, že radikálni islamisti povedú Európu k “občianskej vojne”, v ktorej by chceli zužitkovať následný chaos a presadiť islamskú dominanciu nad Európou.

Zdroj: hs.sk

 

K tématu:

Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

 

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace
7152 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

euPortal.cz

Babiš a ANO jsou napojené na "zločince" Georga Sorose, který stojí za plánem masové imigrace do Evropy a jehož chce Orbán vypráskat. Čtěte děsivá faktaSebevražda. Kvůli Sobotkovi můžeme zaplatit stamiliardy za cizí dluhy a zvednou se i ceny potravin. Babiš, Keller či kníže promluvili k návrhu premiéra Zdá se, že "konspirační teorie" o nových Evropanech a Kalergiho myšlence míšení ras, nebo o řízeném importu mladých afrických mužů dostávají pomalu docela reálné obrysy. Ostatně přečtěte si sami...Pokud ve volbách uspějí odpůrci EU, sorosovsky řízené migrace, mezinárodních agresí vůči suverénním státům, genderových experimentů, inkluze, vlády nadnárodních korporací, máme šanci...Rozhodujete se, koho volit? Tak tady máte pár zajímavých námětů, jak dobře rozhodnout…

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentu

ePortal.cz

Fotoreportáž: Hledal jsem v Praze uprchlíky, kteří tu prý nejsou. Já jsem ale zjistil něco jinéhoZlo, zlo a ještě jednou zlo. Fandí jim Česká televize, Respekt a havlisti. Ale vy je nevolte!

Eurabia.cz

Německý expert na Afghánistán promlouvá: Chodí k nám negramotové z venkovaExpapež Benedikt XIV. o islámu a jeho plánech na ovládnutí Evropy ....

FreeGlobe.cz

Nejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?Ve vyspělé Evropě bují rasová diskriminace! Jsi běloch? Tak máš smůlu!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Boj proti lichvě? Vážně, pane Okamuro? Lichváři na kandidátce SPD ...Ruska ekonomika roste, ale EU přichází o prací pro lidi aneb kdo je vítěz sankcí?

ParlamentniListy.cz

FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň. Šéf Pirátů Bartoš tam stojí v hodně zvláštní společnostiHayato Okamura se střetl s reportérem Parlamentních listů. Šlo o bratra a peníze z Ruska. Hned se přitočil štáb s kamerou a začal manipulovat...
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění