Arabská imigrantka: Muslimové chtějí převzít Evropu a povede se jim to za pár desítek let

Autor: odjinud | Publikováno: 23.9.2017 | Rubrika: ShortNews
Mešita 01

Iracká kresťanská utečenkina varovala zákonodarcov, že islamskí žiadatelia o azyl chcú prevziať Rakúsko a bez právneho zásahu sa im to podarí za dve desaťročia.

Iracká kresťanka, ktorá používa pseudonym “Maria”, hovorila tento týždeň s rakúskou televíziou o svojich osobných skúsenostiach s moslimskými žiadateľmi o azyl žijúcimi v rakúskych azylových domoch, kde sa dobrovoľne podieľala na poradenstve.

Podľa Marie, ktorá utiekla pred prenasledovaním v Iraku, si mnohí moslimskí migranti medzi sebou navzájom hovoria o tom, že nakoniec prevezmú krajinu, hovorí Kronen Zeitung.

“Náboženstvo je jadrom každého rozhovoru” medzi moslimskými žiadateľmi o azyl, Maria povedala moderátorovi Gerhardovi Kollerovi. Maria uviedla, že islamské myslenie je všadeprítomné v spoločnostiach, z ktorých pochádzali mnohí moslimskí žiadatelia o azyl.

“Nevedia to inak. Čo očakávate od takých ľudí, ktorí prichádzajú do Rakúska s touto ideológiou v ich hlavách?” pýta s Maria.

Poznamenala, že mnohí moslimovia boli “prekvapení”, že rakúska spoločnosť bola tak liberálna a boli šokovaní zásadami náboženskej slobody. “V Rakúsku ide o slobodu náboženstva,” povedala Mária.

Varovala, že mnoho radikálnych islamských skupín bolo prítomných v azylových domoch. Ide o trend, ktorý spozorovali aj orgány v Nemecku. “Povedali im, že tu môžu ticho žiť vo svojom náboženstve a že Rakúsko bude čoskoro ich,” povedala.

Bývalá poradkyňa potom varovala rakúskych zákonodarcov, že krajiny ako Irak, Egypt a Sýria boli liberálne spoločnosti pred 40 až 50 rokmi, ale radikálne sa zmenili. “My sme žili v liberálnej spoločnosti,” povedala.

“Vždy hovorím, že osobitné časy si vyžadujú osobitné pravidlá a zákony,” povedala Maria a dodala: “Politici musia zasiahnuť, inak bude Rakúsko najneskôr o 20 rokoch v stave, ako je dnes Afganistan”.

Jeden z najvýznamnejších rakúskych politikov proti islamizácii je líder strany FPÖ Heinz-Christian Strache, ktorý sa zaviazal zakázať islamizáciu a radikálnych islamistov. FPÖ sa v súčasnosti v prieskumoch kvôli nadchádzajúcim voľbám v októbri umiestňuje na druhom mieste, čo vedie k mnohým špekuláciám, že po prvýkrát od začiatku roka 2000 vstúpia do vlády.

Charita, pre ktorú pracovala Mária, uviedla, že nedostali žiadne podobné sťažnosti od iných pracovníkov a potvrdili, že s nimi spolupracovala šesť mesiacov.

Zistenia Marie sú podobné nemeckému investigatívnemu novinárovi, ktorý sa minulý rok v prestrojení dostal do azylových domov v Nemecku. Novinár Shams Ul-Haq, narodený v Pakistane, uviedol, že v azylových domoch v celej krajine sa vyskytuje radikálna islamská myšlienka a že radikálni islamskí salafisti rozširujú falošné informácie, aby zapálili hnev migrantov.

Najvýznamnejší francúzsky expert na radikálny islam Gilles Kepel povedal, že existuje potenciál, že radikálni islamisti povedú Európu k “občianskej vojne”, v ktorej by chceli zužitkovať následný chaos a presadiť islamskú dominanciu nad Európou.

Zdroj: hs.sk

 

K tématu:

Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

 

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace
7368 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Zapamatujte si moje slova. Přijde čas, kdy USA budou litovat své volby, to není hrozba, ale připomínka. Jen dvěma větami Putin přivodil pokles dolaru a eura...Němky v Německu vyšly do ulic. Protestovaly proti narůstajícímu násilí ze strany imigrantů, které se neřeší. A pak je napadli sluníčkáři...Znalec Blízkého východu: Čeští vojáci v Afghánistánu, drogy a terorismus. Propojení Američanů s Islámským státem. Záměrné bombardování syrských a ruských sil Američany je jen předehrou velkého střetu…Dva policisté, kteří riskovali své životy, aby zachránili děti z hořícího domu na pařížském předměstí, byli davem imigrantů napadeni a kamenováni, poté co se vynořili z plamenů s dětmi v náručíDíky, mámo Merkelová. Vysmátý syrský migrant žije se 2 manželkami a 6 dětmi v Německu na podpoře, pracovat nechce. Do budoucnosti muž plánuje mít čtyři manželky a deset dětí

euServer.cz

Profesor Keller: Halík má pevně nakročeno na cestu do pekla. Krajně cynické, pokrytectví. Kauza Lety mne naplňuje hlubokým smutkemNeuvěřitelná arogance EU vůči Srbsku

ePortal.cz

Známá starostka se brání mediálnímu lynči. Vítr prý fouká od BabišeNeomarxisté chtějí naprosto rozvrátit naši společnost. Evidentně mají jasný plán

Eurabia.cz

Úřad vlády ČR financuje české muslimy a jejich obhajobu islámu!Die Welt: Merkelová che hodit důsledky své zpackané imigrační politiky na ostatní země EU. Dostává se do izolace

FreeGlobe.cz

Negerská švanda. Známý černošský herec chce vidět smrt bílých dětí a pláč jejich matek. Ha ha ha (+ video)Čína versus USA: Existenční ohrožení ve všech ohledech? Bude dolar nahrazen jüanem? Světová politika se zásadně změní. Úvahy o jaderném útoku v Národním zájmu

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Afričtí migranti mají od EU blahobyt a na italské chudé se kašle ...Již stovky českých řidičů požadují vrácení mezd o které je okradli jejich zaměstnavatelé ...

ParlamentniListy.cz

Nikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v LetechTrojice europoslankyň vyvracela studentům mýty, které se šíří o EU. Za čtrnáct let jsme se prý nenaučili, jak se v ní chovat
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění