<
reklama

To je síla. V Německu prý nechali hlasovat i imigranty bez občanství, aby vyhrála Merkelová

Autor: Petr Hampl | Publikováno: 25.9.2017 | Rubrika: Zamyšlení
nazislam

Německé elity nedokázaly zabránit nástupu AfD

Německá AfD je po včerejších volbách třetí nejsilnější stranou, jediným reálným opozičním uskupením a bude velmi obtížné je dále umlčovat. Není to ještě vítězství, ale je to vybudování předpolí.

Můžeme jen spekulovat, o kolik by byl ten výsledek lepší, kdyby se voleb účastnili pouze lidé s německým občanstvím.  Řada svědectví totiž potvrzuje, že úřady rezignovaly na kontrolu osobních průkazů, aby umožnily volit i imigrantům. Bylo by zajímavé zjistit, kolik hlasů dostali třeba Zelení od skutečných voličů.

Je dobré připomenout, co úspěchu AfD předcházelo. Členové a aktivisté byli zastrašováni, označováni za nacisty, vyhazováni z práce, byly u nich prováděny domovní prohlídky pod nejrůznějšími nicotnými záminkami, občas jim zapálili auto nebo je přepadli a zmlátili. Běžně byli označováni za odpad a ještě horšími slovy.  Probíhalo to se souhlasem vlády, médií a univerzit.  AfD totiž narušila jediný skutečný smysl voleb – představitelé elity demonstrují svým zahraničním kolegům, že dokážou přimět prostý lid k libovolně ponižujícímu jednání. Třeba k volbě stran, které usilují o genocidu Němců.

Těžký začátek AfD je ale podstatný z jednoho klíčového důvodu. Jenom u toho, kdo něčím takovým prošel, můžeme očekávat, že bude na straně lidu proti elitám. Že bude ochoten chodit do ostrých střetů. Že se nepřizpůsobí tomu, co se od „odpovědného politika“ čeká.

Mimochodem, v české velké politice se našly pouze dvě osobnosti, které měly odvahu se k AfD otevřeně přihlásit – Václav Klaus a Tomio Okamura. Teď bude zajímavé sledovat zejména ODS a Realisty. Ještě včera pro ně byli AfD „hajlující náckové“ a „populisté“. Odhaduji, že do konce týdne se k nim začnou hlásit.

 

Čtěte také:

Takhle si udělali z Angely Merkelové dost drsnou legraci... Fakt síla

 
 

 

Klíčová slova: Německo
9353 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

euPortal.cz

Babiš a ANO jsou napojené na "zločince" Georga Sorose, který stojí za plánem masové imigrace do Evropy a jehož chce Orbán vypráskat. Čtěte děsivá faktaSebevražda. Kvůli Sobotkovi můžeme zaplatit stamiliardy za cizí dluhy a zvednou se i ceny potravin. Babiš, Keller či kníže promluvili k návrhu premiéra Zdá se, že "konspirační teorie" o nových Evropanech a Kalergiho myšlence míšení ras, nebo o řízeném importu mladých afrických mužů dostávají pomalu docela reálné obrysy. Ostatně přečtěte si sami...Pokud ve volbách uspějí odpůrci EU, sorosovsky řízené migrace, mezinárodních agresí vůči suverénním státům, genderových experimentů, inkluze, vlády nadnárodních korporací, máme šanci...Rozhodujete se, koho volit? Tak tady máte pár zajímavých námětů, jak dobře rozhodnout…

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentu

ePortal.cz

Fotoreportáž: Hledal jsem v Praze uprchlíky, kteří tu prý nejsou. Já jsem ale zjistil něco jinéhoZlo, zlo a ještě jednou zlo. Fandí jim Česká televize, Respekt a havlisti. Ale vy je nevolte!

Eurabia.cz

Německý expert na Afghánistán promlouvá: Chodí k nám negramotové z venkovaExpapež Benedikt XIV. o islámu a jeho plánech na ovládnutí Evropy ....

FreeGlobe.cz

Nejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?Ve vyspělé Evropě bují rasová diskriminace! Jsi běloch? Tak máš smůlu!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Boj proti lichvě? Vážně, pane Okamuro? Lichváři na kandidátce SPD ...Ruska ekonomika roste, ale EU přichází o prací pro lidi aneb kdo je vítěz sankcí?

ParlamentniListy.cz

FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň. Šéf Pirátů Bartoš tam stojí v hodně zvláštní společnostiHayato Okamura se střetl s reportérem Parlamentních listů. Šlo o bratra a peníze z Ruska. Hned se přitočil štáb s kamerou a začal manipulovat...
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění