reklama

To je síla. Nová multikulturní sexuální výchova pro děti: Na obrázku vidíme Afričánkovu "kládu", těsně vyplňující pochvu lepé Evropanky...

Autor: Martin Konvička | Publikováno: 6.2.2018 | Rubrika: Zamyšlení
afrocernoch

 

MARTIN KONVIČKA: Na obehrané téma - Kdo pomiluje černé holky?

Je to moc, je to moc, je to moc. Dostal se mi do ruky obrázek ze školní učebnice z Belgie  - sexuální výchova. Má dva panely. Na jednom se komixově stereotypní Evropanka (bílá, blond, s dlouhými vlasy, třešinčkami za ušima a cákancem pih na ruměnných tvářích) líbá s komixově stereotypním Afričánkem (čokoládovej, kudrnatej, s vyšpulenými rty a vyvalenýma očima). 
 

Druhý obrázek je sice rovněž komixový, ale už ne tak stereotypní. Na anatomickém řezu spojenými těly těch dvou vidíme Afričánkovu "kládu", těsně vyplňující pochvu lepé Evropanky a sahající jí až po děložní krček. K tomu nákres pohlavních orgánů, včetně přídatných žláz. Poselství (pro cca 7. třídu) je jasné - správný heterosexuální sex vedoucí k početí radno páchat s Afričany. Našinec kroutí hlavou, neb ne každý Afričan vlastní takto vyvinuté nádobí. Leckterá bílá dívka může být zklamána a stěžovat si u autorů učebnic. 
 

Už jsme si tak nějak zvykli, že západoevropští edukátoři z téhle hry vynechávají bílé kluky. Mají si asi předělat pohlaví, zteplat, nebo prostě nezaclánět a přihlásit se na nejbližší roztříďovací rampu. Nakonec, mohou si za to sami. Nikdo je nenutil nechat si vzít vlastní země, volit etnomasochistické vlády, otevřít stavidla tribálně drsné oplozovací okupaci, vedle níž bledne i řádění ruských vojáků v dobytém Berlíně. Západoevropský muž si léta dobrovolně volil svou evoluční smrt - a má ji mít. 
 

Ale co černé holky?, ptá se pohoršený humanista ve mně. Naprosto vážně. Celá ta "sexuálně výchovná", rozplozovací, znásilňovací a migračně-vítací propaganda je naprosto, ale naprosto, ignoruje. Zatímco bílému klukovi je podvědomě doporučováno, aby zteplal nebo vysmahnul, černé slečně není doporučováno - vůbec nic. Ony nefigurují v propagandě, neprodávají módu v supermarketu Lídl, nevodí se za ruce s bílými chlapci, žádná učebnice neprezentuje řez jejich genitálií s pronikajícím mužským údem jakékoli (tedy ani bílé ani černé) barvy. Černá holka je pro bílou etnomasochistickou propagandistku neexistující tvor. Určena k zapomnění... ne-li přímo likvidaci. Neradí se jí dokonce ani existence v trojúhelnících Afričan - Afričanka - Evropanka, o plozeních dětí s Evropany nemluvě. 
 

Přitom si není problém ověřit, že Afričanky sní o Evropanech ... no, stejně často, jako Evropanky o Afričanech. Stačí si najít příslušnou seznamku. 
 

Jenže ten rasismus proti Afričankám dává naprostý smysl. Nevím, kdo je autorem téhle konkrétní učebnicové ilustrace, ale klidně si představím ... něco rádoby vzdělaného, hysterického, neukojeného a na zbytek světa (krom tmavých samců) naštvaného. Něco jako eurokomisařku Federicu Mogheriniovou, nebo kteroukoli z odborných asistentek na tuzemských katedrách gender studies. Prostě takový ... závistivý hnus. Pak si to srovnám s kteroukoli africkou ženskou, starající se o houf dítek a kukuřičné či rýžové políčko v Nigérii, Senegalu, Somálsku nebo Keni. Starající se, protože táta těch dětí se proměnil v "syrského uprchlíka", omládl na 16-17 let a momentálně navštěvuje seznamovací kurs kdesi v Dortmundu. Ta Afričanka žije - stará se - bojuje. A nejspíš se u toho stačí hrdě nosit. Euro-komisařky či euro-genderistky jí nesahají po kotníky. 
 

Není divu, že Afričanku nenávidí - a přejí si, aby vůbec nebyla. 

 

 

***

Podpořte prosím politicky nekorektní server EUportal.cz, který denně informuje bez cenzury o tyranské Evropské unii, o hrozbě masové imigrace, islamizaci, multikulturalismu, vztazích mezi velmocemi, o zákulisních hráčích a jejich zájmech, o temných zákoutích české i mezinárodní politiky a ekonomiky a o nespravedlivém systému, který nás ovládá, vykořisťuje a utiskuje.

Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace. Ten boj se týká i vás a když prohrajeme, přijdete o vše – my všichni v této zemi přijdeme o vše. Ubraňme společně, co je nám všem drahé. Finanční prostředky, které darujete, nebudou promarněny. Děkujeme.

On-line platební kartou

PayPal - The safer, easier way to pay online!

Bankovním převodem

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s.
Variabilní symbol: 001

Ze zahraničí
IBAN: CZ2320100000002700168305
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Váš příspěvek bude hospodárně využit na zlepšení funkčnosti stránek, rozšíření redakčního systému a zkvalitnění obsahu.

Klíčová slova: imigrace  | sex  | Afrika
29771 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dříve si myslela, že migranti utíkají z horoucího pekla a Německo je musí přijmout. Arabští muži ji označovali za „blbou německou šlapku" a pětkrát ji napadli. Nakonec...Brusel klidně nechá zdevastovat jednu zemi, aby měl obraz Ruska jako nepřítele. Lidé byli při vstupu do EU oklamáni, tehdy nám Araby a černochy nenutili, říká Klausův spolupracovníkNejsem příznivcem, ani voličem SPD a Tomia Okamury. Ale jestli mně něco nadzvedává ze židle a naplňuje smutkem a obavami, je to úroveň pokrytectví našich politiků a mediíSodoma Gomora! Němečtí biskupové se chystají žehnat homosexuálním svazkůmZapamatujte si moje slova. Přijde čas, kdy USA budou litovat své volby, to není hrozba, ale připomínka. Jen dvěma větami Putin přivodil pokles dolaru a eura...

euServer.cz

Profesor Keller: Halík má pevně nakročeno na cestu do pekla. Krajně cynické, pokrytectví. Kauza Lety mne naplňuje hlubokým smutkemNeuvěřitelná arogance EU vůči Srbsku

ePortal.cz

Skutečně byl někdy islám tolerantní? Pokud tomu věříte, podívejte se na tohleZnámá starostka se brání mediálnímu lynči. Vítr prý fouká od Babiše

Eurabia.cz

Muslim nutil dítě své německé přítelkyně k odpálení v synagoze ...Úřad vlády ČR financuje české muslimy a jejich obhajobu islámu!

FreeGlobe.cz

Němci by potřebovali 16 000 letadel, aby se zbavili všech imigrantů, kterým byl zamítnut azyl. Kolik by to stálo?Negerská švanda. Známý černošský herec chce vidět smrt bílých dětí a pláč jejich matek. Ha ha ha (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Afričtí migranti mají od EU blahobyt a na italské chudé se kašle ...Již stovky českých řidičů požadují vrácení mezd o které je okradli jejich zaměstnavatelé ...

ParlamentniListy.cz

Ať si paní Šabatová nastěhuje dvacet Romů do bytu. Stát je na ně moc laskavý, nedonutí je dělat, promlouvá senátor- továrník, který jim dává práciNikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v Letech
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění