Levičácký perverzní trafikant Roman Joch špinavě lže. Pomátl se, nebo hulí trávu s Karlem?

Autor: LP | Publikováno: 29.1.2013 | Rubrika: Kulturní válka
joch

Neomarxista-neokonista Roman Joch se patrně již buď úplně zbláznil, nebo snad hulil trávu společně s „Karlem“ z TOP 09 a jeho hippiesáckými neomarxistickými fanoušky. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit jeho článek na ČeskéPozici.cz (Tento server sice moc nečtu, ale na článek mě upozornil známý: Volit Schwarzenberga je projevem slušnosti).

Roman Joch bojuje za blasfemika a neomarxistu Schwarzenberga

Roman Joch se v článku zběsile rve za svého neomarxistického kolegu Karla Schwarzenberga (který podporuje homosexualismus, potraty – když ho Hnutí Pro život poprosilo, aby vystoupil proti zaregistrování potratové pilulky RU-486, nereagoval –  a blasfemické umění odporně urážející Ježíše Krista. Dále islám, Bilderberg, sudetské Němce, socialistickou Evropskou unii, neomarxistické USA, neomarxistické štětky z Pussy Riot a marxistu Dalajlámu).

V pohledu Jocha asi samé „konzervativní“ či pravicové kauzy. Pokud dokáže Joch o Schwarzenbergovi tvrdit, že je pravicový, tak převrací realitu naruby a je tedy perverzní (Navíc mi sám Roman Joch před lety prozradil, že se mu rudý kníže chlubil tím, že má zapalovač s portrétem Che Guevarry).

Těžko Miloši Zemanovi vyčítat, že jako levičák hájí levicové kauzy. Je naopak odporné, když pokřtěný a praktikující katolík Schwarzenberg podporuje explicitně antikatolické postoje.

(například: "Katolík" Schwarzenberg podporuje satanistické umělce zobrazující Ježíše Krista jako zaříznuté prase v krvi )

Ale to, že levicový neokonský Joch hájí své levicové neomarxistické přátele, jsme věděli – například Václava Havla.

 

Roman Joch lže

Proč tedy píšu, že se patrně „úplně“ zbláznil, či hulí trávu, není ani tolik ani výše uvedené. V článku totiž navíc píše, že Adam B. Bartoš, historik Petr Stehlík či Lukáš Petřík špiní ministra Schwarzenberga a že špiní jeho otce.

Schwarzenbergův tchán nacistou byl. Jeho otec však nebyl fašistou, ale naopak národním konzervativcem a velký českým patriotem. A je pozoruhodné, paradoxní a špinavé současně, že na jeho otce útočí ti, kdo se za národní konzervativce považují. Za fašistu ho pak označují dokonce i ti, kdo jsou antisemity…Proč na Schwarzenberga útočí kvůli jeho tchánovi lidé, jako je už zmíněný Adam B. Bartoš, kteří jsou v podstatě českými nacionálními socialisty a národními bolševiky? Proč ti, kdo v době nesvobody pro její návrat nic neudělali, například Lukáš Petřík, a někteří z nich, jako jsou poslanci za KSČM Vojtěch Filip či Marie Nedvědová, dokonce spolupracovali s totalitním režimem, jejž naší zemi vnutila zahraniční mocnost Sovětský svaz, nyní zpochybňují Schwarzenbergovo vlastenectví, který v době nesvobody mnoho vykonal pro návrat svobody a demokracie?“ píše Joch.

Mohu mluvit jen sám za sebe a tak se naprosto se ohrazuji proti Jochově lživému tvrzení a falešnému nařčení, že jsem někdy špinil otce ministra Schwarzenberga, Karla VI. Schwarzenberga. Roman Joch špinavě lže! Kdo chce, může si to, co jsem o K. VI. napsal, přečíst zde: Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické antisemitistické Vlajky

I mí přátelé, kteří si podobně jako já váží Karla VI. Schwarzenberga a které by Roman Joch jistě politicky korektně neomarxisticky označil za klerofašisty a antisemity (já je označuji termín národní konzervativci a čestí patrioté), řekli, že můj článek byl naprosto korektní. Napsal jsem jen, že Karel VI. Schwarzenberg byl členem prvorepublikové Vlajky, která byla fašistická a antisemitská, což je naprosto potvrzený historický fakt. A napsal jsem i naprosto správně, že s druhorepulikovou a protektorátní pronacistickou Vlajkou neměl již nic společného. A napsal jsem i, že český fašismus byl protiněmecký a proti nacistům.

Pokrytectví pravdoláskařů

Vidíme zde obrovské pokrytectví pravdoláskařů: když jde o „Karla“, tak byl jeho otec „vlastenec“ a super. Když ty samé názory jako Karel VI. Schwarzenberg říkal Ladislav Bátora, byl to podle nich „fašoun“, „nácek“.

Když Adam B. Bartoš říká o Židech de facto to samé jako Karel VI. Schwarzenberg, je podle Jocha antisemita, zatímco „Karlův“ otec není. Někdo být „antisemitou“ smí, někdo nesmí. Někdo je „fašoun“, někdo je „český patriot“.

Čili jsem Karla VI. Schwarzenberga nešpinil. Chtěl jsem pouze poukázat na pokrytectví havlistů a neomarxistů, jako je například Roman Joch a další.

„Karel“ se bohužel moc nepotatil. Ale myslím, že ta informace byla dobrá i pro havlistické voliče Karla. Děti nemůžou za hříchy ani dobro rodičů – to říká Joch správně a já jsem nikdy netvrdil opak, ale na druhou stranu děti mohou řadu postojů od rodičů převzít. Chtěl jsme tím varovat havlistické voliče: „Co kdyby náhodou ´Karel´ na stará kolena se vrátil k tradici otce, stal se z něho ´klerofašista´ a český nacionalista, jako byl jeho otec? Co kdyby se z nového potenciálního prezidenta stal nový Bátora či Semín, Bahník či Karel VI. Schwarzenberg? No to by bylo pro havlisty a Romana Jocha přece hrozné!“

Čtěte také:

Klaus, Schwarzenberg, Bátora, Vlajka, fašismus a pokrytectví pravdoláskařů

Místo havlismu usilujme o autentický konzervatismus. Schwarzenberg je pokrytcem

 

V osmi letech jsem se zbraní ještě neuměl zacházet…

Také mě pobavilo, že Roman Joch mi vyčítá, že jsem v době nesvobody neudělal nic pro její obnovu. Romane, já vím, že vypadám asi mužně, chlapácky a vyzrále, ale jsem ročník 1981, Adam je asi o rok starší, takže v roce 1989 mi bylo osm let a to jsem se se zbraní ještě zacházet neučil a střílet jsem uměl maximálně ze vzduchovky. Nebyl jsem Borisek malý seržant. Zato bych se ale moc nedivil, kdyby Ty jsi ještě v této době jako nějaký sedmnáctiletý, osmnáctiletý, pobíhal někde ve svazácké modré košili s rudou kravatou… Jsi totiž levičák a svazák jak vyšitý.

A když jsme, Romane, u té slušnosti a u toho špinění, o kterém tak moralisticky píšeš, Tobě nepřipadá špinavé a neslušné, že si do Občanského institutu pozveš proti svým přátelům aktivního homosexuála Martina C. Putnu, aby ten hovořil o jejich pokušení fašismem a chtěl je „vyhánět“?

 

…o morálce káže

Víš, nechtěl jsem vytahovat soukromé věci, ale když Ty se podle mého soudu chováš jako prase, musím to připomenout. Nepřipadá Ti špinavé, že si na své rodinné známé, kteří Tě zvou k sobě na návštěvu a kteří dělali sv. Mikuláše a čerta pro Tvé děti, pozveš aktivního homosexuála, aby je kádroval?

Hele, je mi z Tebe fakt na blití. Házíš špínu na lidi, kteří se Tě zastali, když na Tebe útočila mediální úderka a úderka ProAlt. Zastával se Tě i Bátora. Ty ses ho moc nezastal. Špiníš své přátele, kteří se Tě zastávali, i když s Tebou nesouhlasili. Takhle se fakt s odpuštěním chová jenom prase. Respektoval jsem Tě vždy jako člověka s jiným názorem, ale teď je mi z Tebe lidsky zle.

Čtěte také:

Roman Joch vstoupil do partnerství s havlistickým homosexuálem Martinem C. Putnou. Odhalil tak svou reálnou orientaci

Škoda, že smrt Václava Havla nebyla bolestivá…

Láska k vlastnímu národu a zemi, v níž žijeme, je povinností každého. Komu je čest národa lhostejná, zahrává si s vlastizradou

Pravice v pojetí Romana Jocha hájí i mravně zdegenerovaný "Západ"

Roman Joch slouží levicovým elitářům. Aneb jeho mylná teorie tří pilířů

Fanatického Romana Jocha odklon Čechů od neokonzervatismu vnitřně užírá a vede k stále větší radikálnosti

 

Trafikant Kalouskovy bolševické vlády a TOP 09

Nevím, jak si dovolíš někoho nazvat bolševikem? Ty, který se snažíš udržet v nějaké funkci za každou cenu. I když Nečasova vláda protipravicově zvyšuje daně – neřekl jsi proti tomu ani popel. Ani když tato vláda likviduje ekonomicky rodiny s dětmi a důchodová reforma je naprosto antirodinná a protikonzervativní. A když se schvaluje ESM, které nás má vysát o 350 miliard… Bolševik Kalousek sedí v této vládě a odírá nás, jak to jen jde. Tato vláda, kterou podporuješ, bojuje bolševicky proti střední třídě.

A proč jsi neodešel od Nečase, když se nepostavil proti tomu, že primátor Prahy z ODS dával záštitu pochodu homosexuálům? A dával ho i starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký z TOP 09…

A jakmiles odešel od Nečase, děláš poradce náměstkovi primátora Tomáši Hudečkovi z TOP 09. Také hezká trafika, co? Copak asi radíš? Jak uspořádat příští Prague Pride s podporou amerického a izraelského velvyslance ještě lépe než vloni? Či jak napadnout s pražskými městskými strážníky Írán, který nemá nic jiného na starosti, než aby ohrožoval Českou republiku? Za co Tě tam my, daňoví poplatníci, platíme?

Romane, napsal jsi, že volit „Karla“ je projevem slušnosti. Já říkám, že projevem slušnosti je nebavit se s Romanem Jochem, protože do takové špíny jako Ty dokáže klesnout jen málokdo.

 

Čtěte také:

Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické antisemitistické Vlajky

Fašistou snadno a rychle

Bátora - ukřižovat, nebo upálit?

Feminismus či různé sexuální úchylky jsou dnes považovány za normu. Proto Bátora vadí

Případ Bátora a zbabělý Nečas. Návod pro média, jak zničit člověka. Nezapomeňte, za vše může Klaus!

Případ Bátora usvědčil „politicky korektní“ pseudohumanisty "pravdy a lásky"

Klaus: Případ Bátora - Malá česká hilsneriáda aneb další případ diktatury politické korektnosti

České republice už nehrozí nacistický převrat. Mediálně politický lynč Ladislava Bátory

 

P. S. Romane, vzrušujě Tě tohle zvhhlé umění stejně jako Karla?

Klíčová slova: Joch  | Havel  | pravdoláska  | levice  | Bátora  | neomarxismus  | Schwarzenberg  | fašismus  | TOP 09
9691 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsou zde: Pustili jsme je dobrovolně. Výročí záchrany Evropy. Měli bychom se za osvobození od Turků stydět? Neznat dějiny - znovu je prožít. Padli za násEvropská unie nás chce donutit k přijímání uprchlíků. Musíme z EU vystoupit, nebo nás unie zničíŠkoly musí děti ochránit před ‚genderovou ideologií a duhovou propagandou,‘ říká Viktor OrbánPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Prymula nenávidí hospodyPomozte nám, prosím

Eurabia.cz

Francouzský soud chrání muslimského uprchlíka, který před pár dny terorizoval PařížSoužití křesťanů a muslimů nemůže být pokojné! Orbán odmítl nový pakt Leyenové EU na relokaci imigrantů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Nechtějí dělat! Babiš se naštval na lidi. Migrace? Jasně k BruseluNakopl nepřítele: Zeman řekl, koho bude volit
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění