BBC. Zaujatá proti křesťanství, masivně podporující muslimy

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 10.11.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Na veřejnost se dostala nedopatřením tajná zpráva o obviněních na adresu BBC ze zaujatosti vůči křesťanství a masivní promuslimské náklonnosti ve svém zpravodajství. Vedení oddělení zpravodajství to potvrdilo.

Podle Daily Mail se v neděli 29.10.tajně setkali odpovědní zástupci BBC pod vedením předsedy BBC Michaela Gradeho a mluvčí Sue Lawleyové.

Ve zprávě se uvádí, že mnozí vysoce postavení činitelé BBC jsou frustrováni angažovaností BBC v „politické korektnosti“ a liberálním nastavení v oblasti integrity a objektivity novinářů.

Ve vysílání dominují homosexuálové, zástupci menšin mají nepřiměřeně mnoho pozic, BBC vědomě prosazuje multikulturalismus a s kritikou muslimů se zachází příliš opatrně, což v případě zesměšňování křesťanství neplatí.

V komediální show se hází Bible do smetí, což by si v případě koránu nedovolili. Usáma bin Ladinovi se dává v BBC možnost promluvit a prezentovat své postoje.

„BBC není nestranická ani neutrální“, tvrdí politický komentátor Andrew Marr a dodává, že „BBC je státní organizace, financována z veřejných financí a je v ní nepřiměřeně mnoho mladých lidí, zástupců etnických menšin a homosexuálů. Dříve byla BBC spíše liberální, než stranická“.

BBC je dnes nastavena proti Americe a ve zpravodajství často proti-národně. Washingtonský dopisovatel Justin Webb tvrdí, že „protiamerické myšlení je v BBC hluboce zakořeněno a USA se dostává jen hany a potupy“.

„Existuje rozšířené přesvědčení, že jsme v politické korektnosti zašli příliš daleko a změnit to bude velice obtížné“, prohlásil jeden účastník setkání.

„BBC není věrným obrazem Británie, kterou učinila z velké části provinční, nezajímavou zemi“, tvrdí Andrew Marr v Daily Mail.

(Politically Incorrect, 30.10.06, ko)

3359 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Amerika se bez nepřítele obejít nemůže. Nepřítel je totiž to, co vlévá peníze do největšího amerického průmyslu, jímž je průmysl zbrojařskýVe Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %Evropská komise veřejně vyhlásila válku evropským zemědělcům: Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážetBez Vás nepřežijeme...Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USA

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Noví zahraniční pracovníci? Romové se vracejí před koronou do ČRTurecký velvyslanec: Ramadán lepší Vánoc!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

To jsou vaše mrtvoly! Budeme klopýtat v h*vnech. Drsné mytí hlav na Praze 3, Piráti, TOP 09 a ODS si vyčítali, kdo je větší zločinecBudou spacáky na Kavkách? Otázky Václava Klause. Wollner a další řádí, volba Xavera spustila naprosté peklo
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění