BBC. Zaujatá proti křesťanství, masivně podporující muslimy

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 10.11.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Na veřejnost se dostala nedopatřením tajná zpráva o obviněních na adresu BBC ze zaujatosti vůči křesťanství a masivní promuslimské náklonnosti ve svém zpravodajství. Vedení oddělení zpravodajství to potvrdilo.

Podle Daily Mail se v neděli 29.10.tajně setkali odpovědní zástupci BBC pod vedením předsedy BBC Michaela Gradeho a mluvčí Sue Lawleyové.

Ve zprávě se uvádí, že mnozí vysoce postavení činitelé BBC jsou frustrováni angažovaností BBC v „politické korektnosti“ a liberálním nastavení v oblasti integrity a objektivity novinářů.

Ve vysílání dominují homosexuálové, zástupci menšin mají nepřiměřeně mnoho pozic, BBC vědomě prosazuje multikulturalismus a s kritikou muslimů se zachází příliš opatrně, což v případě zesměšňování křesťanství neplatí.

V komediální show se hází Bible do smetí, což by si v případě koránu nedovolili. Usáma bin Ladinovi se dává v BBC možnost promluvit a prezentovat své postoje.

„BBC není nestranická ani neutrální“, tvrdí politický komentátor Andrew Marr a dodává, že „BBC je státní organizace, financována z veřejných financí a je v ní nepřiměřeně mnoho mladých lidí, zástupců etnických menšin a homosexuálů. Dříve byla BBC spíše liberální, než stranická“.

BBC je dnes nastavena proti Americe a ve zpravodajství často proti-národně. Washingtonský dopisovatel Justin Webb tvrdí, že „protiamerické myšlení je v BBC hluboce zakořeněno a USA se dostává jen hany a potupy“.

„Existuje rozšířené přesvědčení, že jsme v politické korektnosti zašli příliš daleko a změnit to bude velice obtížné“, prohlásil jeden účastník setkání.

„BBC není věrným obrazem Británie, kterou učinila z velké části provinční, nezajímavou zemi“, tvrdí Andrew Marr v Daily Mail.

(Politically Incorrect, 30.10.06, ko)

3118 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Západ se stává stalinistickou tyranií: Univerzitám i médiím v USA i Evropě vládnou maoisté. Svoboda slova jen pro toho, kdo s námi souhlasíDevastace Evropy a České republiky pokračuje, tentokrát nikoliv pod záminkou „pomoci uprchlíkům“Veřejnoprávní džihád. Český rozhlas ve svém pořadu Interview Plus dával prostor názorům bývalého pražského imáma Samera Shehadeha, který byl nyní obžalován z účasti na teroristické skupiněKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Švédský stát a města financují dotacemi islamizaci a islámský extremismus Svátek Nezávislosti: Polsko jako proponent křesťanské civilizace v EU

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Vích (SPD) Plukovník Eduard Stehlík je historik, nikoliv bojovník a veteránNeustále cpou legendu o Havlovi, lidé už jsou otrávení. Spisovatel a náš první diskžokej Černocký probral také zaháčkované příbuzenstvo Erika Taberyho
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění