Počet rasistických útoků na bílé Brity přerostl počet útoků ze strany bílých

Autor: Redakce | Publikováno: 21.11.2006 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Vezměte případ Christophera Yatese, který se skupinou přátel slavil v Londýně narozeniny, a z obav o jejich bezpečnost trval na tom, že během chladného listopadového večera před dvěma roky odvede některé z žen, které s ním byly, na autobusovou zastávku.

Třicetiletý úředník byl bez varování napaden skupinou opilých Asiatů - Sajídem Zulfiwarem, Zahidem Baširem a Imranem Maksudem - kteří dupali na jeho hlavu a zlomili mu v obličeji každou kost, než ho zabili.

Po vraždě útočníci křičeli v jazyce urdu, “Zabili jsme bělocha - to Angličanům ukáže, že nemají lézt Pákistáncům do věcí”. Bez ohledu na tento děsivý rasismus nebyli usvědčeni ze spáchání rasového zločinu - což by jim vyneslo tvrdší trest.

To vede ke srovnání s brutální a nevyprovokovanou vraždou Anthony Walkera, mladého černocha, který byl napaden na autobusové zastávce v Liverpoolu se svojí přítelkyní. Osmnáctiletý byl ubit sekerou Paulem Taylorem a Michaelem Bartonem, oběma bílými, a později zemřel v nemocnici.

Útok byl bezpochyby motivován rasově, nicméně skutečnost, že Taylor a Barton dostali tresty o devět a tři roky vyšší, než jejich londýnské protějšky, vedla k podezření, že rasistické útoky proti bílým a nebílým jsou u soudu posuzovány odlišně.

Ve stejnou dobu rostou obavy z trvale se zvyšujícího množství útoků ze strany Asiatů a dalších etnických menšin, což děsí některé lidi natolik, že se neodvažují vstupovat do oblastí, kterým Asiati a další menšinové etnické skupiny dominují.

Čísla zveřejněná nedávno podle zákona o poskytování informací takové obavy podporují: z 58 lidí zabitých mezi roky 1995 a 2004 kvůli barvě kůže byla takřka polovina bílá.

Statistika britské zločinnosti z roku 2004 ukazuje, že 87 000 lidí, kteří se označili za černé nebo za etnickou menšinu, se stalo obětí toho, o čem věřili, že bylo rasově motivovaným zločinem. Utrpěli 49 000 násilných útoků a 4 000 zranění.

Ve stejnou dobu ohromujících 92 000 bělochů také řeklo, že důvodem útoku na ně nebo zločinu proti nim byl rasismus. Množství násilných útoků proti bílým dosáhlo 77 000, zatímco množství bílých, kteří nahlásili zranění, bylo pětkrát větší než v případě černochů a etnických menšin - 20 000.

http://info.pravdaoislamu.cz/

4733 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Než naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanstvíV Německu probíhá permanentní obohacováníBez Vás nepřežijeme...Už to začíná! Trumpova vyhláška skoncuje s protiústavní cenzurou technických mamutůNová pokroková ředitelka norského muzea prohlašuje, že kolekce už „nebudou tak bílé a maskulinní

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

Eurabia.cz

Německá vláda pomáhá s návratem stovkám islámských vrahů z Islámského státuKanáry zaznamenaly 700%ní nárůst ilegálů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Prší a venku se setmělo, tato noc nebyla krátká. Šlachtovo politické angažmá budí ze snů. Jde o vysoké politiky. Modré, oranžové, rudé„Trefit ho hned, sestřelit ho a jít domů“. Bude bitka Novotného s Foldynou?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění