Počet rasistických útoků na bílé Brity přerostl počet útoků ze strany bílých

Autor: Redakce | Publikováno: 21.11.2006 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Vezměte případ Christophera Yatese, který se skupinou přátel slavil v Londýně narozeniny, a z obav o jejich bezpečnost trval na tom, že během chladného listopadového večera před dvěma roky odvede některé z žen, které s ním byly, na autobusovou zastávku.

Třicetiletý úředník byl bez varování napaden skupinou opilých Asiatů - Sajídem Zulfiwarem, Zahidem Baširem a Imranem Maksudem - kteří dupali na jeho hlavu a zlomili mu v obličeji každou kost, než ho zabili.

Po vraždě útočníci křičeli v jazyce urdu, “Zabili jsme bělocha - to Angličanům ukáže, že nemají lézt Pákistáncům do věcí”. Bez ohledu na tento děsivý rasismus nebyli usvědčeni ze spáchání rasového zločinu - což by jim vyneslo tvrdší trest.

To vede ke srovnání s brutální a nevyprovokovanou vraždou Anthony Walkera, mladého černocha, který byl napaden na autobusové zastávce v Liverpoolu se svojí přítelkyní. Osmnáctiletý byl ubit sekerou Paulem Taylorem a Michaelem Bartonem, oběma bílými, a později zemřel v nemocnici.

Útok byl bezpochyby motivován rasově, nicméně skutečnost, že Taylor a Barton dostali tresty o devět a tři roky vyšší, než jejich londýnské protějšky, vedla k podezření, že rasistické útoky proti bílým a nebílým jsou u soudu posuzovány odlišně.

Ve stejnou dobu rostou obavy z trvale se zvyšujícího množství útoků ze strany Asiatů a dalších etnických menšin, což děsí některé lidi natolik, že se neodvažují vstupovat do oblastí, kterým Asiati a další menšinové etnické skupiny dominují.

Čísla zveřejněná nedávno podle zákona o poskytování informací takové obavy podporují: z 58 lidí zabitých mezi roky 1995 a 2004 kvůli barvě kůže byla takřka polovina bílá.

Statistika britské zločinnosti z roku 2004 ukazuje, že 87 000 lidí, kteří se označili za černé nebo za etnickou menšinu, se stalo obětí toho, o čem věřili, že bylo rasově motivovaným zločinem. Utrpěli 49 000 násilných útoků a 4 000 zranění.

Ve stejnou dobu ohromujících 92 000 bělochů také řeklo, že důvodem útoku na ně nebo zločinu proti nim byl rasismus. Množství násilných útoků proti bílým dosáhlo 77 000, zatímco množství bílých, kteří nahlásili zranění, bylo pětkrát větší než v případě černochů a etnických menšin - 20 000.

http://info.pravdaoislamu.cz/

4485 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Klaus ml. trhal aktivisty na kusy. Chtějí nás zničit! Zazněl tvrdý vzkazMilion chvilek: Šok! Zdeněk Svěrák na speciálním místě. A také ČT. Další VIDEO
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění