Imigrace vyvolala bílý exodus z Londýna

Autor: Redakce | Publikováno: 12.12.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Bílí Britové znepokojení imigrací utíkají v rekordním množství z hlavního města a dokonce i ze země při “útěku bílých”, který připomíná exodus z Jižní Afriky.

A tento týden nová kontroverzní kniha, která se snaží útěk vysvětlit, povzbuje mladé v Británii narozené rodiny, aby tváří v tvář nekontrolované imigraci odešly.

Zpráva hlavního britského imigračního think-tanku Migrationwatch říká, že britské hlavní město tento rok opustilo více než 100 000 v Británii narozených londýňanů, zatímco do města proudí imigranti.

Další zpráva soukromých analytiků předpovídá, že bílý exodus se bude ještě více zrychlovat, a že množství imigrantů v Londýně ze za pouhých dvanáct let zvýší ze 40 na 60 %.

Ředitel Migrationwatch Sir Andrew Green říká, že odcházející bílí jsou ve svých čtvrtích nahrazováni jinými etnickými menšinami, což vede k “velmi nešťastné” segraci hlavního města ve stylu apatheidu.

Zpráva říká, že jde o možnou pohromu pro integraci a rasové vztahy v Británii. “Důsledkem je rychlý nárůst ve složení etnické menšiny v určité čtvrti, která je důsledkem odchodu bílé populace a příchodu afrických a asijských mezinárodních imigrantů”.

Zatímco jihoafričané utíkali v polovině devadesátých let z Johannesburgu, Cape Townu a Durbanu buďto do příměstských bezpečnostích komplexů nebo do zámoří, odborníci říkají, že bílí z Londýna a měst jako jsou Birmingham a Bradford utíkají do venkovních “tržních měst” - a stále více do zahraničí.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3694 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově LesbosUzákoněná lež jako metoda práce EUBez Vás nepřežijeme...Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrti

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Švýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)Proč eurohujeří a germanofilové nenávidí Zemana? Protože jasně říká: Dokážeme si vládnout sami!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

„Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil." Další dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krkuJsme ocas, budeme mlčet? 500 miliard pro EU: Silná věta Merkelové. Vážné výpočty, temný odhad
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění