Imigrace vyvolala bílý exodus z Londýna

Autor: Redakce | Publikováno: 12.12.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Bílí Britové znepokojení imigrací utíkají v rekordním množství z hlavního města a dokonce i ze země při “útěku bílých”, který připomíná exodus z Jižní Afriky.

A tento týden nová kontroverzní kniha, která se snaží útěk vysvětlit, povzbuje mladé v Británii narozené rodiny, aby tváří v tvář nekontrolované imigraci odešly.

Zpráva hlavního britského imigračního think-tanku Migrationwatch říká, že britské hlavní město tento rok opustilo více než 100 000 v Británii narozených londýňanů, zatímco do města proudí imigranti.

Další zpráva soukromých analytiků předpovídá, že bílý exodus se bude ještě více zrychlovat, a že množství imigrantů v Londýně ze za pouhých dvanáct let zvýší ze 40 na 60 %.

Ředitel Migrationwatch Sir Andrew Green říká, že odcházející bílí jsou ve svých čtvrtích nahrazováni jinými etnickými menšinami, což vede k “velmi nešťastné” segraci hlavního města ve stylu apatheidu.

Zpráva říká, že jde o možnou pohromu pro integraci a rasové vztahy v Británii. “Důsledkem je rychlý nárůst ve složení etnické menšiny v určité čtvrti, která je důsledkem odchodu bílé populace a příchodu afrických a asijských mezinárodních imigrantů”.

Zatímco jihoafričané utíkali v polovině devadesátých let z Johannesburgu, Cape Townu a Durbanu buďto do příměstských bezpečnostích komplexů nebo do zámoří, odborníci říkají, že bílí z Londýna a měst jako jsou Birmingham a Bradford utíkají do venkovních “tržních měst” - a stále více do zahraničí.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3457 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Žádat od Boha, aby ukončil tento pontifikát a dal církvi nového papeže, není projevem nerozumnosti, pýchy ani lehkomyslnostiNedivíme se Rusům, že nechtějí mít v Rusku neziskovku Člověk v tísni financovanou Sorosem, USA a EUPozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouImigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ePortal.cz

K čemu a komu slouží Templetonova cena? A proč ji dostal Halík?Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmo

Eurabia.cz

Evropští lidovci chtějí zachovat křesťanské základy EU, které podkopali imigracíBoj proti IRA inspiraci na strategie boje proti islámu? Na teror je třeba odpovědět větším terorem?

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Zeman tvrdě účtoval u Soukupa: Frustrovaní, poražení. Shromáždění neúspěšných na Letné. Kalousek na Hrad? Proboha, co ti lidi volají...Tak pozor, Milion chvilek do voleb? Jako zahrádkáři. Dostanou po papuli. Sněhurka a trpaslíci. Temná předpověď zkušených
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění