Británie letos utratila nejméně 100 miliónů liber za překlady pro imigranty

Autor: Redakce | Publikováno: 31.12.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Je to šokující částka: tento rok bylo za překlady a tlumočení pro britské obyvatele, kteří nemluví anglicky, utraceno více než 100 miliónů liber. Ve jménu multikulturalismu jedno komunitní centrum financované ministerstvem vnitra poskytuje tyto služby v 76 jazycích.

Podle programu BBC Newsnight z minulého týdne utratí za tyto služby místní obecní zastupitelstva nejméně 25 miliónů, policie 21 miliónů, soudy více než 10 miliónů a státní zdravotnictví podle konzervativního odhadu 55 miliónů.

Finanční cena je sama o sobě dost špatná, ale problém je širší kvůli zmateným signálům, které posíláme imigrantským komunitám. Říkáme jim, že se nemusí učit anglicky a ještě méně integrovat. Co je horší, tím, že jsme je jazykově izolovali, jsme vytvořili komunity, které jsou nyní inkubátory islamofašismu.

Důkazy jsou jasné každému, kdo navštíví Brick Lane ve východním Londýně. V bangladéšské komunitě, ze které pocházím, je angličtina cizím jazykem. Obyvatelům, kteří mluví bengálštinou nebo sylhetštinou zde slouží restaurace, obchody a lékaři. Dokonce i znamení na ulicích jsou v bengálštině. Jazyková bariéra je posilována multikulturalisty, jejich nadšení k překládání všeho vzalo lidem důvody k mluvení jazykem této země.

Bangladéšané se každý rok umístí na spodku žebříčku v rozvoji vzdělanosti. Jejich společnost setrvává v ekonomické stagnaci, která odsuzuje mnoho lidí k práci v pohostinství. Zneužívání drog a zločin je zde na vzestupu. Funkčně negramotní mladí bangladéští muži, kteří nemají šanci na získání zaměstnání, si mohou vybrat mezi extrémismem v mešitách nebo pouličními gangy.

Do tohoto hermeticky zapečetěného světa, který mluví pouze sám se sebou, jen zřídka proniknou liberální hlasy. Extrémisté, kteří jsou velmi aktivní, takový problém nemají. Není tedy zřejmě nijak překvapující, že podle průzkumu ze srpna 45 procent britských muslimů věří, že 11. září bylo americko-izraelským spiknutím, a 36 procent z nich chce, aby byla v Británii zavedena šaría.

Zvrácené hodnoty, které jsou prokletím liberálních ideálů, za jazykovou bariérou East Endu hnisají. Mnoho mužů z bangladéšské komunity zakazuje svým ženám naučit se anglicky ze stejného důvodu, proč je nenechává vycházet ven. Byl jsem nedávno otřesen, když jsem slyšel říkat bangladéšskou ženu, která zde žije 22 let, že její nejlepší léta byla promarněna. Kdyby se naučila anglicky, řekla, mohla hovořit s lidmi a objevit životy druhých.

Řekla, že ženám není dovoleno vycházet ven ze strachu, že by byly zkaženy, že by získaly odvahu a utekly by. Pokud by se naučily anglicky, mohly by se povznést nad své postavení. Multikulturalisté k tomuto problému nepřitahují pozornost, pravděpodobně proto, že jsou zaneprázdněni organizováním lekcí v rozmanitosti pro nás ostatní.

http://info.pravdaoislamu.cz/

2552 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Švédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá faktaPřátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. FaktItalský premiér Giuseppe Conte po jednání s šéfem Evropské rady Donaldem Tuskem v Bruselu novinářům řekl, že požaduje přerozdělování migrantů, protože plánuje, že už lodě s migranty odmítat nebude

euServer.cz

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

Tomio Okamura předvídá, co rozpoutá v Evropě nová italská vláda bez Salviniho. Jde o migrantyČeští právní experti jsou na nohou: Určovat, co se smí říkat a co ne? Velmi nebezpečné! Není divu, že s tím přichází zrovna Čaputová
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění