Británie letos utratila nejméně 100 miliónů liber za překlady pro imigranty

Autor: Redakce | Publikováno: 31.12.2006 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Je to šokující částka: tento rok bylo za překlady a tlumočení pro britské obyvatele, kteří nemluví anglicky, utraceno více než 100 miliónů liber. Ve jménu multikulturalismu jedno komunitní centrum financované ministerstvem vnitra poskytuje tyto služby v 76 jazycích.

Podle programu BBC Newsnight z minulého týdne utratí za tyto služby místní obecní zastupitelstva nejméně 25 miliónů, policie 21 miliónů, soudy více než 10 miliónů a státní zdravotnictví podle konzervativního odhadu 55 miliónů.

Finanční cena je sama o sobě dost špatná, ale problém je širší kvůli zmateným signálům, které posíláme imigrantským komunitám. Říkáme jim, že se nemusí učit anglicky a ještě méně integrovat. Co je horší, tím, že jsme je jazykově izolovali, jsme vytvořili komunity, které jsou nyní inkubátory islamofašismu.

Důkazy jsou jasné každému, kdo navštíví Brick Lane ve východním Londýně. V bangladéšské komunitě, ze které pocházím, je angličtina cizím jazykem. Obyvatelům, kteří mluví bengálštinou nebo sylhetštinou zde slouží restaurace, obchody a lékaři. Dokonce i znamení na ulicích jsou v bengálštině. Jazyková bariéra je posilována multikulturalisty, jejich nadšení k překládání všeho vzalo lidem důvody k mluvení jazykem této země.

Bangladéšané se každý rok umístí na spodku žebříčku v rozvoji vzdělanosti. Jejich společnost setrvává v ekonomické stagnaci, která odsuzuje mnoho lidí k práci v pohostinství. Zneužívání drog a zločin je zde na vzestupu. Funkčně negramotní mladí bangladéští muži, kteří nemají šanci na získání zaměstnání, si mohou vybrat mezi extrémismem v mešitách nebo pouličními gangy.

Do tohoto hermeticky zapečetěného světa, který mluví pouze sám se sebou, jen zřídka proniknou liberální hlasy. Extrémisté, kteří jsou velmi aktivní, takový problém nemají. Není tedy zřejmě nijak překvapující, že podle průzkumu ze srpna 45 procent britských muslimů věří, že 11. září bylo americko-izraelským spiknutím, a 36 procent z nich chce, aby byla v Británii zavedena šaría.

Zvrácené hodnoty, které jsou prokletím liberálních ideálů, za jazykovou bariérou East Endu hnisají. Mnoho mužů z bangladéšské komunity zakazuje svým ženám naučit se anglicky ze stejného důvodu, proč je nenechává vycházet ven. Byl jsem nedávno otřesen, když jsem slyšel říkat bangladéšskou ženu, která zde žije 22 let, že její nejlepší léta byla promarněna. Kdyby se naučila anglicky, řekla, mohla hovořit s lidmi a objevit životy druhých.

Řekla, že ženám není dovoleno vycházet ven ze strachu, že by byly zkaženy, že by získaly odvahu a utekly by. Pokud by se naučily anglicky, mohly by se povznést nad své postavení. Multikulturalisté k tomuto problému nepřitahují pozornost, pravděpodobně proto, že jsou zaneprázdněni organizováním lekcí v rozmanitosti pro nás ostatní.

http://info.pravdaoislamu.cz/

2644 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

NATO je opravdu ve stavu klinické smrti. Musíme budovat vlastní obranyschopnou armádu a obranné, ekonomické a politické spojenectví ve střední Evropě – Visegrád plusSametová revoluce byla hned dvakrát ukradena, nejprve havlisty studentům a ji pak havlisté ukradli i občanům. Převrat naplánovala StB a byl zřejmě od počátků řízen ve spolupráci se SovětyKarel Gott nás varoval: Svět směřuje k totální globalizaci. Vyústí to v jednu totalitní světovláduPiráti prosazují dvoumilionovou dotaci z veřejných peněz pro firmu miliardáře Zdeňka Bakaly, který je spojován s kauzou vytunelováni OKDImigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

17. listopad 1939 a 1989 - pěstování kultu osobnosti Václava HavlaPokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokem

Eurabia.cz

Ilegálové demonstovali za legalizaci svého pobytu v EvropěImigrantské „děti“ na úkor tuzemských

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Zku*vysyne! Putinova děvko! Klaus ml. cílem drsného útoku na Národní tříděNeskutečné, otřesné. Získali jsme vulgární maily vysokého pražského manažera. Psal v nich, kdo a koho análně uspokojuje. Tady jsou
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění