Britští muslimové si odmítají mýt v nemocnicích ruce

Autor: Redakce | Publikováno: 9.1.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Někteří muslimové podkopávají boj britských nemocnic proti smrtícím infekcím tím, že si odmítají umývat při návštěvách svých nemocných příbuzných ruce.

Před nemocničními odděleními byly rozmístěny automaty s antibakteriálním gelem, který působí proti superbaktériím jako MRSA (staphylococcus aureus odolný proti methicilínu) a PVL (periventriculární leukomalacie, která je příčinou mozkové obrny).

Brání lidem, aby donesli další infekce. Někteří muslimové je ale odmítají z náboženských důvodů používat, protože obsahují alkohol.

Zdravotnické organizace mají takové obavy, že mají v úmyslu se na Nový rok setkat s šéfy Národního zdravotního systému (NHS), aby prodiskutovali řešení.

Zdravotní asistentka Therese Poupa, 46, si situaci uvědomila, když šla na návštěvu nemocného bratrance v londýnské Chest Hospital v Bethnal Green.

Řekla: “Nemohla jsem tomu uvěřit - nápisy jsou dost velké a čitelné, oni si jich ale nevšímali a chodili přímo na oddělení”.

“Chodila jsem tam tři týdny skoro každý den a viděla jsem to opakovaně v desítkách a desítkách případů. Když jsem se o tom zmínila ošetřovatelskému personálu, jenom pokrčili rameny a řekli, že muslimové odmítají gel používat, protože obsahuje alkohol”.

“Řekli, že nemohou návštěvníky nutit gel používat a já to chápu - byla jsem ale udivená tím, že každý, kdo si neumyje ruce, může vstoupit na oddělení”.

“Znám nebezpečí, které baktérie jako MRSA mohou způsobit. Zabíjejí stovky pacientů ročně”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

4739 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Milion chvilek je český Majdan. Sluníčkáři neuznávají demokracii, ale podporují vládu ulice jako komunisté a nacistéIdeály Sametové revoluce byly ukradeny. Nastupuje nová totalita globalistů a neomarxistůNATO je opravdu ve stavu klinické smrti. Musíme budovat vlastní obranyschopnou armádu a obranné, ekonomické a politické spojenectví ve střední Evropě – Visegrád plusSametová revoluce byla hned dvakrát ukradena, nejprve havlisty studentům a ji pak havlisté ukradli i občanům. Převrat naplánovala StB a byl zřejmě od počátků řízen ve spolupráci se SovětyKarel Gott nás varoval: Svět směřuje k totální globalizaci. Vyústí to v jednu totalitní světovládu

euServer.cz

Zpěvácké vystoupení zpěváka Hutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentnu...Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěny

ePortal.cz

Vypelichaný „třicetiletý samet“Změny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Dav soudruhu z pražské kavárny chtěl lynčovat v Praze Klause mladšíhoImigranti v Bosně ponoukáni vypadnout do Chorvatska

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Volič je problém! Propaganda z Východu...“ Halík se rozjel. Chválil mládežZ toho, co dělá Ovčáček, mám hrůzu. Rychetský drtil Hrad a řekl, kdo dnes v Česku kontroluje moc
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění