Islámští duchovní vyzývají britské muslimy, aby ignorovali zákony

Autor: Redakce | Publikováno: 12.1.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Tajné vyšetřování odhalilo znepokojující důkazy o islámském extrémismu v množství britských vůdčích mešit a muslimských institucích, včetně organizací vychvalovaných premiérem.

Tajně pořízené videozáběry odhalují muslimské kazatele, jak vyzývají své stoupence, aby se připravili na džihád, bili dívky, které nenosí hidžáb, a aby vytvořili “stát ve státě”. Mnoho kazatelů je spojených s wahábistickou odnoží islámu praktikovanou v Saudské Arábii, která sponzoruje mnoho britských vůdčích islámských institucí.

Chystaný programm Dispatches na Channel 4 ukazuje alarmující obraz toho, jak kazatelé v některých z nejumírněnějších mešit v Británii vyzývají své stoupence, aby odmítli britské právo ve prospěch islámského. Vůdci mešit vyjádřili nad aktivitami kazatelů znepokojení a říkají, že si nejsou vědomi toho, že jsou takové názory šířeny.

V mešitě ve Sparkbrook, kterou provozuje Britská islámská misie, organizace, která v Británii provozuje 45 mešit, a o které Tony Blair řekl, že “je pro vládu extrémně cenná kvůli svým mezináboženským a multikulturním aktivitám”, je zachycen na pásku kazatel vychvalující Tálibán. V odpovědi na zprávy, že při bojích s Tálibánem byl zabit britský muslim, řečník prohlašuje: “Hrdinou islámu je ten, který oddělil svojí hlavu od svých ramen”.

Další řečník prohlašuje, že muslimové nemohou přijmout vládu nemuslimů. “Nemůžete přijmout vládu kafíra [nevěřícího]”, řekl dr Ijaz Mian na setkání v mešitě. “Musíme vládnout sami, musíme vládnout ostatním”.

Dvanáctiměsíční vyšetřování také zaznamenalo zástupce ředitele islámské vysoké školy v Birminghamu, jak řekl na konferenci v mešitě ve Sparbrooku, že nesouhlasí s používáním slova demokracie. “Mělo by se tomu říkat kafrokracie [kafr - množné číslo od kafir], to je jejich plán. To je skrytý rakovinotvorný cíl těch lidí”. Škola Darum Uloom řekla, že učitele již nezaměstnává a že jedním z důvodů jeho rezignace “byl nesoulad mnoha jeho názorů s politikou školy”. …

Dokument dále zaznamenává obrovskou popularitu DVD a internetového vysílání extrémistických kazatelů. V islámském obchodě v mešitě v Regent’s Parku ve středním Londýně jsou prodávána DVD s kazatelem Šejkem Jásinem. Jásin, který je propagován na internetových stránkách mešity, na jednom DVD obviňuje misionáře ze Světové zdravotnické organizace a z křesťanských skupin, že do léků pro Afričany dávají AIDS, “což představuje spiknutí”.

Další DVD představuje Šejka Feize, Saudy vyškoleného kazatele. Feiz říká: “Kafír je nejhorší slovo, které může být kdy napsáno, známka nevíry, špíny, znamení špíny”. …

Další kazatel z mešity v East Midlands je zachycen, jak se modlí: “Aláhu pomáhej nám v našem boji proti kafírům, na každém kroku, v každé oblasti života. Prosíme tě, pomáhej nám v boji proti nepřátelům našeho náboženství”.

V mešitě v Green Lane v Birminghamu byl zaznamenán kazatel, jak říká: “Aláh stvořil ženu méněcennou”. Satelitní vysílání od velkého muftího Saudské Arábie, Šejka Abdula Azíze al-Šejka, promítané v mešitě v Green Lane, naznačuje, že muslimské děti by měly být bity, pokud se nemodlí: “Když je mu sedm, řeknu mu, ať jde a modlí se, a začněte je bít, když jim je 10″. Další kazatel je zaznamenán, jak říká, že když dívka “nenosí hidžád, udeříme jí”.

Další kazatel říká: “Rychle přichází doba, kdy se situace obrátí a muslimové budou v postavení nejsilnějších, a až k tomu dojde, lidé nebudou zabíjeni - nespravedlivě”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3151 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Úvěrový podvod. Sedm let kriminálu. A podivný posudek. Hodně silný příběh pokračujePozadí Havlova vzestupu. Role Čalfy pohledem dnešních novin
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění