Islámští duchovní vyzývají britské muslimy, aby ignorovali zákony

Autor: Redakce | Publikováno: 12.1.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Tajné vyšetřování odhalilo znepokojující důkazy o islámském extrémismu v množství britských vůdčích mešit a muslimských institucích, včetně organizací vychvalovaných premiérem.

Tajně pořízené videozáběry odhalují muslimské kazatele, jak vyzývají své stoupence, aby se připravili na džihád, bili dívky, které nenosí hidžáb, a aby vytvořili “stát ve státě”. Mnoho kazatelů je spojených s wahábistickou odnoží islámu praktikovanou v Saudské Arábii, která sponzoruje mnoho britských vůdčích islámských institucí.

Chystaný programm Dispatches na Channel 4 ukazuje alarmující obraz toho, jak kazatelé v některých z nejumírněnějších mešit v Británii vyzývají své stoupence, aby odmítli britské právo ve prospěch islámského. Vůdci mešit vyjádřili nad aktivitami kazatelů znepokojení a říkají, že si nejsou vědomi toho, že jsou takové názory šířeny.

V mešitě ve Sparkbrook, kterou provozuje Britská islámská misie, organizace, která v Británii provozuje 45 mešit, a o které Tony Blair řekl, že “je pro vládu extrémně cenná kvůli svým mezináboženským a multikulturním aktivitám”, je zachycen na pásku kazatel vychvalující Tálibán. V odpovědi na zprávy, že při bojích s Tálibánem byl zabit britský muslim, řečník prohlašuje: “Hrdinou islámu je ten, který oddělil svojí hlavu od svých ramen”.

Další řečník prohlašuje, že muslimové nemohou přijmout vládu nemuslimů. “Nemůžete přijmout vládu kafíra [nevěřícího]”, řekl dr Ijaz Mian na setkání v mešitě. “Musíme vládnout sami, musíme vládnout ostatním”.

Dvanáctiměsíční vyšetřování také zaznamenalo zástupce ředitele islámské vysoké školy v Birminghamu, jak řekl na konferenci v mešitě ve Sparbrooku, že nesouhlasí s používáním slova demokracie. “Mělo by se tomu říkat kafrokracie [kafr - množné číslo od kafir], to je jejich plán. To je skrytý rakovinotvorný cíl těch lidí”. Škola Darum Uloom řekla, že učitele již nezaměstnává a že jedním z důvodů jeho rezignace “byl nesoulad mnoha jeho názorů s politikou školy”. …

Dokument dále zaznamenává obrovskou popularitu DVD a internetového vysílání extrémistických kazatelů. V islámském obchodě v mešitě v Regent’s Parku ve středním Londýně jsou prodávána DVD s kazatelem Šejkem Jásinem. Jásin, který je propagován na internetových stránkách mešity, na jednom DVD obviňuje misionáře ze Světové zdravotnické organizace a z křesťanských skupin, že do léků pro Afričany dávají AIDS, “což představuje spiknutí”.

Další DVD představuje Šejka Feize, Saudy vyškoleného kazatele. Feiz říká: “Kafír je nejhorší slovo, které může být kdy napsáno, známka nevíry, špíny, znamení špíny”. …

Další kazatel z mešity v East Midlands je zachycen, jak se modlí: “Aláhu pomáhej nám v našem boji proti kafírům, na každém kroku, v každé oblasti života. Prosíme tě, pomáhej nám v boji proti nepřátelům našeho náboženství”.

V mešitě v Green Lane v Birminghamu byl zaznamenán kazatel, jak říká: “Aláh stvořil ženu méněcennou”. Satelitní vysílání od velkého muftího Saudské Arábie, Šejka Abdula Azíze al-Šejka, promítané v mešitě v Green Lane, naznačuje, že muslimské děti by měly být bity, pokud se nemodlí: “Když je mu sedm, řeknu mu, ať jde a modlí se, a začněte je bít, když jim je 10″. Další kazatel je zaznamenán, jak říká, že když dívka “nenosí hidžád, udeříme jí”.

Další kazatel říká: “Rychle přichází doba, kdy se situace obrátí a muslimové budou v postavení nejsilnějších, a až k tomu dojde, lidé nebudou zabíjeni - nespravedlivě”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3378 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Sterilizace bílých Britů. Londýnský starosta Sadiq Khan odhalil, že ‚diverzita‘ pro něj znamená méně EvropanůEvropská unie přichází s dalším mechanismem na přerozdělování imigrantůČaputová se mýlí. Největší hrozbou pro západní civilizaci jsou neomarxisté a sluníčkáři, kteří chtějí rozbít národy a rodiny, a kteří chtějí kriminalizovat a zavírat do vězení lidi, co se chtějí bránit proti imigraci a islamizaci Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

RUSKO V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH - díl 1.Angličti úřednici se snaží utajit rozsah muslimského sexuálního zotročování bělošských dívek!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Vítězslav Jandák si vytřel… člověkem v tísni. Newsroom ČT24 to natáčel ve čtyřech lidech. Co padlo na adresu Rosího, ovšem do éteru nepustili. Jenže my víme i to„Pije krev prodejným lepšo děvk*m kavárnických sekt ČT.“ Petr Žantovský odráží nový útok a lidé reagují. Jde o Radu ČTK. Nebo o víc?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění