Brusel chce dovézt do Evropy 50 milionů muslimů! Spojené státy a EU podporují výuku islámu a džihádisty v českých školách

Autor: Ladislav Zemánek | Publikováno: 28.4.2014 | Rubrika: Islám
eurabia_flag

Barcelonský proces: Brusel chce „dovézt“ do Evropy 50 milionů muslimů! Podpora džihádistů v českých školách a práva šaría v Čechách. Vyfasujeme povinně milion mohamedánů?

V České republice se rozjíždí nový projekt s názvem Muslimové očima českých školáků. Ten má dětem a dospívající generaci „vysvětlit“, že oni sami nedokážou kriticky vyhodnocovat informace o islámu, jež se k nim dostávají, a proto tolik z nich propadá předsudkům a stereotypům, ba „latentní islamofobii“. A světe div se, projekt se dočkal záštity českého ministerstva školství a finančního zajištění ze strany americké ambasády v Praze.

PP

Kdo další tuto bohulibou propagandistickou kampaň podporuje? Peníze do ní vložila i Anna Lindh Foundation. Ta je součástí mnohem širšího projektu EUROMED, který vzešel z Bruselu a má posilovat vazby mezi evropskými zeměmi a neevropskými státy kolem Středozemního moře. Říká se mu také barcelonský proces. Jeho součástí je plán na přijetí více než 50 milionů muslimů do Evropy do roku 2050. Kvótu každému členskému státu určí Brusel. Nejnovější propagandu mezi českými školáky proto pochopitelně podpořila i Evropská komise.  

„Islamofobové“ jsou nacisty dneška

Jedním ze zakladatelů projektu je Šádí Shannáh, člen Strany zelených a ředitel Česko-arabského centra pro kulturní dialog INSAAN (jehož název příznačně odkazuje k anglickému slovu insane – šílený), který například v květnu loňského roku pořádal v prostorách ministerstva zahraničí konferenci o islamofobii. Ta se konala za peníze českých daňových poplatníků a pod záštitou kuvajtské ambasády, nadace Anny Lindh i Česko-arabského centra pro kulturní dialog. Za přítomnosti řady našich diplomatů a zástupců univerzitního prostředí řečníci přirovnávali dnešní „islamofobii“ (jak se nazývá jakýkoli více či méně kritický názor na islamizaci Evropy) k antisemitismu minulého století a takřečené islamofoby k nacistům.

Muslimská otázka u nás zatím nehraje tak velkou roli jako v sousedním Německu, Británii, ve Francii či skandinávských zemích. Brzy se to ale může změnit. Vždyť zmíněný „barcelonský proces“ počítá s tím, že Brusel rozpočítá, kolik muslimů každý z členských států vyfasuje. A už dnes má propagace islámu mezi českou mládeží potenciál.

Vřelou podporu kampani vyjádřil také výzkumný pracovník Akademie věd ČR Bronislav Ostřanský. Není divu: oblíbeným koníčkem, kterému se pan Ostřanský dlouhodobě věnuje, je nejen propagace islámu, ale i rozesílání udavačských dopisů, pokud jeho kolegové dělají něco, co mu není právě po chuti. Rektorovi Jihočeské univerzity žaloval na docenta z Přírodovědecké fakulty, který se ve svém volném čase zabývá hrozbami islamizace a snaží se na ně upozorňovat. Nebezpečnost zmíněného docenta dokazuje i tím, že je aktivní na Facebooku, kde se prý těší značné popularitě.

Podobné praktiky jsou v akademickém prostředí – zdá se – čím dál častější. Před nedávnem se podobným dopisem naše „superstar“, "katolický" kněz Tomáš Halík zasloužil o propuštění politologa a experta na mezinárodní vztahy Daniela Solise z Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Udavačský dopis stojí i za rozhodnutím děkana Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, jenž po značně pofidérní stížnosti zakázal konání přednášek, které pravidelně pořádali tamní studenti z vlasteneckého sdružení Červenobílí.

Výzvy k džihádu

Pro projekt „Muslimové očima českých školáků“ pracuje i česká konvertitka Kateřina Gamal Richterová, která byla na roční stáži v Kuvajtu a nyní pro změnu dálkově studuje islámskou teologii v Kataru, tedy v zemích, které jsou spolu se strategickým spojencem USA Saúdskou Arábií štědrými sponzory mezinárodního terorismu. Richterová spolupracuje s předsedou Ústředí muslimských obcí v České republice, který je znám svým nenávistným postojem ke všemu nemuslimskému. Z jeho popudu byla například vyslána do jednoho z pořadů České televize. 

PP koláž

Čtěte ZDE: Pro silné povahy: Další předpověď konce civilizace – tentokrát od západních sousedů. Němci jako oběť XX. století? Vychází u českého vydavatele Hitlerových projevů: Půjde za mříže?

Korunu celému projektu nasazuje podpora skupiny Cesta k víře pro Česko. Ta si klade za cíl šířit u nás islám a zákon šaría a opakovaně vyzývá k účasti na džihádu v Sýrii. Na svých facebookových stránkách nabízí vyřízení formalit pro případné zájemce a prohlašuje, že boj v Sýrii po boku zfanatizovaných teroristů ze všech koutů světa je tím nejsilnějším možným skutkem. 

Že je ve své náborové činnosti skupina úspěšná, by mohl dokládat i fakt, že v syrském konfliktu už zahynulo nejméně 22 českých občanů, kteří bojovali proti legitimní vládě Bašára Asada. Počet zabitých islamisty naverbovaných žoldáků ze zahraničí dosahuje 11 tisíc. Otázka je, kolik živých zůstává. A jaké riziko budou představovat ti, kteří se ze Sýrie vrátí „domů“ do Evropy. Riziko, které už nyní představují organizace, jež těmto teroristům pomáhají a jejichž věc propagují. Je alarmující, že Brusel i americká vláda financují aktivity, které u těchto islamistů nalézají silnou podporu.

„Osvětová“ práce americké ambasády v Praze

Muslimská otázka u nás zatím nehraje tak velkou roli jako v sousedním Německu, Británii, ve Francii či skandinávských zemích. Brzy se to ale může změnit. Vždyť zmíněný „barcelonský proces“ počítá s tím, že Brusel rozpočítá, kolik muslimů každý z členských států vyfasuje. A už dnes má propagace islámu mezi českou mládeží potenciál. Jednak pro pochopitelný a nutný odpor části mladých k současnému dekadentnímu a rozkládajícímu se Západu, jednak pro relativní jednoduchost, přímočarost a radikalitu islámu. To je kombinace, která dokáže přinést ovoce velice rychle.

Pokud je navíc prosazována americkou vládou, pak to platí dvojnásob. Přesně před rokem Washington spustil kampaň, jejímž cílem je školení homosexuálních aktivistů a prosazování homosexualistické agendy na celém světě. Boj za „práva“ nejrůznějších menšin se stal prioritou americké zahraniční politiky. Poslušně se k těmto sebevražedným plánům přidává i Brusel.

Čeští občané i politici by proto těmto nepřátelským snahám měli čelit a bedlivě sledovat aktivity, které na našem území podniká americká ambasáda a na ní navázané „nevládní organizace“. A americkým občanům bych zase doporučoval, aby se začali trochu zajímat o to, na jaké „projekty“ míří každoročně miliony dolarů z jejich daní. 

PP

 

Chcete, aby Česká republika vypadalo takto?
 

muslimovecz.bmp

leták nabor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K článku Ladislava Zemánka přišlo do redakce vykádření autorů projektu Muslimové.cz:Ráda bych reagovala na článek zveřejněný na webových stránkách 
Euportálu. Autor již publikoval článek na jiných webových stránkách, na 
což reagoval výzkumný pracovník Orientálního ústavu Dr. Bronislav 
Ostřanský (napsal přímo panu Zemánkovi), tuto reakci Vám přikládám níže.

Vážený pane Zemánku,

Se zájmem jsem si přečetl Vás článek o Barcelonském procesu atd. Vůbec 
mi nevadí, že tam píšete o mém postupu proti Doc. Konvičkovi, já si na 
něj opravdu stěžoval a svůj postup v kontextu jeho agresivních a 
vulgárních výpadů pokládám za naprosto adekvátní, ale naopak mi vadí, že 
lžete o projektu Muslimové očima českých školáků. Kdybyste si skutečně 
přečetl texty na webu projektu a nepapouškoval stokrát omleté nesmysly z 
internetu (možná Vás překvapím, ale o islámu se píše i někde jinde než 
na JihadWatch nebo blogu pana Lhoťana, existují třeba knihovny či 
knihkupectví… ), zjistil byste, že jde o osvětový didaktický projekt a 
nikoliv žádnou džihádistickou vymývárnu mozků. Takže se obávám, že v 
tomto hledu nejdete „proti proudu“, nýbrž jste zcela mimo – byť Vašeho 
veleváženého kolegu pana A. B. Bartoše asi jen tak snadno nedoženete.

S přáním hezkého dne
Bronislav Ostřanský


Dále autor (který si nedal ani tu práci, aby kontaktoval autory 
projektu a udělal s nimi rozhovor či je požádal o potvrzení či doplnění 
informací) píše o projektu „Muslimové očima českých školáků“:
1) „Ten má dětem a dospívající generaci „vysvětlit“, že oni sami 
nedokážou kriticky vyhodnocovat informace o islámu“ – toto tvrzení je 
naprosto lživé, nic takového není cílem projektu. Projekt naopak 
kritické hodnocení informací ze strany studentů podporuje a rozvíjí, v 
žádném případě nevysvětluje, že by toho nebyli studenti schopni.
2) „Nejnovější propagandu mezi českými školáky.“ Projekt není 
propagandou a autor by měl vysvětlit, jak k něčemu takovému došel.
3) „Pro projekt „Muslimové očima českých školáků“ pracuje i česká 
konvertitka“. Paní Gamal Richterová napsala jeden článek, její činnost 
bych tudíž nenazývala „prací pro projekt“. Velmi zkreslující jsou i 
následná tvrzení o paní Gamal Richterové, která mají za cíl ji pouze 
urazit a zřejmě jistým způsobem zdiskreditovat, přestože se ničeho 
špatného nedopustila a nedopouští.

S přátelským pozdravem
Klára Popovová
koordinátorka projektu

 

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | EU  | nový světový řád  | imigrace  | neomarxismus  | USA
9723 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Děti v základní škole učí, že „objektivnost“ a „perfekcionismus“ jsou rasistické rysy „bílé nadřazenosti“Prosím, pomozteDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyThe New York Times je anti-bílý a anti-americký

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

Eurabia.cz

V Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Sorosovi poskoci v Arménií vedou národ k sebezničení. Západ Arménií opustil a jedinou záchranou je RuskoMiláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...

ParlamentniListy.cz

Historky z Ria. Všichni divní típkové z Prahy. Zasvěcené pojednání o restauraci, kvůli které Prymula musel vrátit ministerstvoPo koule mu nesaháš! Železný z ČT a šťastný herec. Je zle
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění