Výzva českého muslimského duchovního: Neberte ohledy na nemuslimy a podrobte je islámskému právu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.5.2014 | Rubrika: Islám
Mohamed - karikatura

Duchovní pražské mešity Samer Shehadeh vyzval české muslimy, aby nebrali na nemuslimskou společnost žádné ohledy. Zhruba třicetiminutový záznam byl zveřejněn na islamistických webových stránkách.

Shehadeh v záznamu dále útočí na českou policii a tvrdí, že přišla do pražských mešit s cílem urážet muslimy a islám a s cílem šikanovat je. Podle Shehadehových vystoupení v českých médiích není na knize Základy tauhídu není nic závadného a to, že muslimové mají svrhnout sekulární, a tedy neislámské vlády, a v případě, že to nemohou učinit mají je aspoň nenávidět, je podle jeho názoru v pořádku.

Již jaksi mimo pozornost médií a komentátorů stojí informace, že v mešitě byly zbraně - byť legálně držené. Policie tak postupovala plně v souladu s předpisy a neriskovala, že by nějaký z muslimů, kteří přišli do mešity na páteční modlitbu ozbrojeni střelnými zbraněmi, dostal zkrat a zbraně použil. Také bylo zadrženo několik ilegálních přistěhovalců.

Shehadeh se vymlouvá, že se má toto týkat pouze těch zemí, kde mají muslimové většinu, jenže jak ukazují zkušenosti z Kavkazu, Kosova a dalších míst světa - jakmile v nějaké oblasti získají islamisté větší zastoupení, usilují o odtržení těchto území a svržení sekulárních vlád a nastolení teroru nadvlády islámu.
Tedy právě kniha Základy tauhídu a ti z řad českých muslimů, co ji obhajují, ukazují, že islám v jejich pojetí je reálnou hrozbou české společnosti a pokud by jich zde přibývalo, hrozí v budoucnosti ozbrojený konflikt s jejich stupňujícími se požadavky.

Také nepokoje v muslimských ghettech v západní Evropě a narůstající požadavky evropských muslimů na zavádění islámského práva do legislativ Evropských zemí a uzpůsobování evropské společnosti islámským zvykům a zákonům ukazuje nebezpečnost této interpretace islámu. Ukázky těchto tendencí v české muslimské komunitě jsem uvedl ve své knize Islám a islamismus v České republice.

Je tragédií, že na obranu českých islamistů, kteří knihu Základy tauhídu a tuto interpretaci islámu v Česku šíří, se postavili nejen multikulturalisté, ale i mnozí křesťané a nejnověji i vládní Výbor pro práva cizinců, který dokonce vyzval českou vládu, cituji: „Výbor žádá vládu, aby se v této věci, která se dotkla náboženského cítění, obrátila k muslimské komunitě s vysvětlením a ujištěním o respektu k jejich náboženskému cítění a hodnotám.“ (Celé prohlášení zde.)

Vzpomínáte si na ty politiky a aktivisty co vyzývali k toleranci a pochopení nacistů, komunistů a podobných ideologií? Dnes to samé činí vůči islamismu. Výše uvedené prohlášení Výboru pro práva cizinců je chamberlainovskou kapitulací před islamismem a appeasementem nejhrubšího zrna.

Je zajímavé a varovné, že NIKDO z těch, co veřejně odsuzují zásah v pražských mešitách, neodsoudil učení knihy Základy tauhídu o potřebě svrhnout sekulární vlády a nastolit islámskou nadvládu! To hovoří o postoji těchto lidí k islamizaci České republiky a islámské netoleranci samo za sebe.

Některými ze členů Výboru pro práva cizinců jsou:
Martin Rozumek (Organizace pro pomoc uprchlíkům)
Zuzana Ramajzlová (Centrum pro integraci cizinců)
Tereza Freidingerová (Člověk v tísni)
Goranka Oljača (novinářka a publicistka pro Český rozhlas)
Klára Boumová (Charita Česká republika)
Hana Pipková (soudkyně Městského soudu Praha)
Pavel Čižinský (Poradna pro občanství)
Věra Roubalová Kostlánová (Tolerance a občanská společnost)
Petra Levrincová (UNHCR – Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky)
Pavla Hradečná (Sdružení pro integraci a migraci)
Marie Jelínková (Multikulturní centrum Praha)

Jaromír Krejčí (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy)

Jiří Kalašnikov (Ministerstvo zahraničních věcí)
Pavel Pořízek (Kancelář veřejného ochránce práv)

Záznam celého projevu Samera Shehadeha:

Co vlastně kniha Základy tauhídu tvrdí?
„Jelikož termín ibada znamená naprostou poslušnost a Alláh je považován za nejvyššího zákonodárce, zavedení světských právních systému, jež se nezakládají na Alláhových zákonech (šaría) je aktem nevíry v Alláhem zjevené zákony“, píše Philips na 26. straně své knihy.

Co mají tedy podle něj muslimové dělat? Na to Philips odpovídá o stránku dále slovy: „a proto značná část víry v jedinečnost uctívání Alláha si žádá zavedení islámské legislativy šaríi, zvláště v zemích, kde muslimové tvoří většinu populace. Alláhův zákon musí být znovu zaveden v takzvaně muslimských zemích, kde vlády vládnou podle dovezených kapitalistických či komunistických ústav a kde islámské právo buď úplně vymizelo, nebo bylo vytlačeno do několika málo vcelku nevýznamných oblastí. … Ti, kdo mají moc to změnit, musí tak učinit, zatímco ti kdo tuto moc nemají, musejí veřejně vystupovat proti uplatňování světských zákonů a vyžadovat zavedení šaríi. A pokud ani to není možné, je nutno své neislámské vlády upřímně nenávidět a pohrdat jimi k uspokojení Alláha a udržení víry v jeho jedinečnost (tauhíd).“

Jako blahodárný prostředek pro napravení zločinců propaguje Philips v knize na straně 44 mrzačení odsouzenců. „Podobně skutek může vypadat jako špatný, i když je ve skutečnosti dobrý. Například někdo může namítnout, že useknutí ruky za krádež je barbarské, nebo že zbičování za pití alkoholu je nelidské, a tak může takové tresty považovat za příliš tvrdé a tedy vůbec ne dobré, a přitom jde o tresty nařízené Alláhem a jeho prorokem, a jejich dobrý vliv na společnost mluví sám za sebe,“ píše Philips.

Zavedeme šaríu všude
V závěru knihy Philips vysvětluje jednu z mála známých zákonitostí islámského práva šaría, a tím je nerovnoprávnost nevěřících s muslimy před Alláhem a jeho zákony. „Obnáší to i skupinový závazek, že zavedeme Alláhovy zákony všude na zemi. A proto jsou věřící v Alláhových očích vysoko nadřazeni nevěřícím, protože přijímají své odpovědnosti,“ konstatuje Philips.

Jestliže jsou v české muslimské komunitě takovéto myšlenky šířeny státem uznanou muslimskou obcí a za odborného dohledu samotného předsedy Muslimské obce v Praze Vladimíra Sáňky, můžeme se pak divit tomu, že mají lidé o budoucnost mírového soužití s muslimy obavy?

Šéf českých muslimů o učení muslimských dětí nenávisti vůči nevíře v Alláha:

 

 

 

Klíčová slova: islám  | politická korektnost  | multikulturalismus  | imigrace
6698 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůNekrolog za Bohemia EnergyAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Renomovaný ekonom odmítá přijeti eura, ale šéfka TOP09 ho naopak podporuje za každou cenuTotální krize na krajině. Prozápadní vláda tam nechá lidi umrznout a záměrně udržuje vysoké ceny plynu

Eurabia.cz

Ve Francii imigranti zapalovali auta a stříleli po policistechPolsko má v EU právo na rovné zacházení !

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Peklo kvůli vakcínám. USA, země svobody? Legendární boxer nemohl mlčetPaní Witowská! Nemáte pravdu! Hejtman Vondrák šel do otáček. A začalo to lítat
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění