Evropská unie se bude snažit o rozvoj vztahů se syrskou diktaturou

Autor: Redakce | Publikováno: 27.1.2007 | Rubrika: ShortNews
EUStan

Delegace Evropské komise v Damašku ve čtvrtek obnovila své odhodlání pokračovat v posilování vztahů mezi Evropskou unií a Sýrii. “Evropa se snaží o dobré a vyvážené vztahy se Sýrií. Tyto vztahy budou sloužit oběma stranám a přispějí k vytvoření lepších investic, obzvláště aby do Sýrie mohly přijít jisté evropské investice”, řekl vůdce delegace Frank Hesske během oslav vyznačujících připojení Rumunska a Bulharska k EU.

Německý vyslanec v Damašku Volkmar Wenzel, jehož země přebrala rotující předsednictví EU, řekl: “Snažíme se o trvalý rozvoj syrsko-evropských vztahů ve světle otevřeného dialogu, který jsme dříve zahájili se syrskými autoritami ve všech relevantních doménách”.

“Mám důvěru v to, že během následujících šesti měsíců budeme svědky konstruktivní a plodné syrsko-evropské spolupráce”, dodal vyslanec. Dále řekl, že “Evropská sousedská politika nám dává mnoho způsobů, které použijeme k rozvoji syrsko-evropských svazků a pro společnou práci, která přivede naše země a regiony k sobě”.

“Sýrie je důležitým a mocným hráčem na Středním východě a Evropská unie tuto skutečnost uznává. … EU věří, že Sýrie je součástí řešení, nikoliv problému”, řekl Wenzel. Dodal, “shlížíme pozitivně na rozvoj syrsko-íráckých vztahů”.

Danut-Florin Sandovici z rumunské ambasády v Damašku označil vztahy Rumunska s arabskými zeměmi obecně a se Sýrií konkrétně za “dobré” a zdůraznil, že jeho země jako člen EU bude úspěšně přispívat k aktivaci euro-středomořského procesu, který byl započat v roce 1995.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3826 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Konec Ukrajiny: Jak Rotschildové zničili „nezávislou“ během několika letStrašné. Afričtí imigranti prodávají na ulicích drogy a ještě se lidem vysmívají. Podívejte seNezletilí imigranti hromadně znásilnili 14-leté děvče. Máme tady děsivou ukázku toho, co by se mohlo stát, kdyby se europoslankyni KDU-ČSL Šojdrové podařilo prosadit přijetí „syrských sirotků“Pozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouImigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Video: Napadení při akci pálení koránu v NorskuChorvatská policie na hranici zahájila na imigranty palbu

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Čím víc bude muslimů, tím větší bude jejich moc. Vlastimil Vondruška o budoucnosti Evropy„Jsou v pasti.“ Po Letné a oslavách: Erik Best sčítá a účtuje Milionu chvilek, novinářům a jiným. A vidí změnu
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění