Jak jsme si přivodili vystřílené redakce. V očích muslimů musíme vypadat neskutečně uboze. Bůh se mstí Evropě, která jej opustila

Autor: Lucie Amálie Sulovská | Publikováno: 15.1.2015 | Rubrika: Kulturní válka
rytir3

Den po vystřílené redakci časopisu Charlie Hebdo a přesně v čase, kdy islámisté zabíjejí další lidi v košer obchodě ve Francii, vznikal tento článek. Vypadá to zvláštně, takové určení času. Jako kdyby se Evropa změnila. O smrti X lidí ve školách, obchodech, na ulicích, při teroristických útocích, jsme se pravidelně dozvídali z Afghánistánu či Pákistánu. Leželi jsme na svých gaučích, cpali se brambůrkami či oříšky a sledovali večerní zprávy a snad ani nic moc necítili, byť se před námi rozprostíral obraz lidského utrpení, roztrhaných těl mrtvých lidí. Teď už cítíme. A nemůžeme nevyřknout otázku: Jak jsme mohli dospět až sem?

1) Host do domu, buldozér do domu

U zrodu všech současných problémů stála především špatná imigrační politika. Jistěže existují výjimky, například Švýcarsko. A nebo my, považujeme-li se tedy za součást západní Evropy. Ano, jednak naše imigrační politika je poměrně přísná a jednak nemáme pro migranty příliš zvučné jméno, tudíž obavy, že se staneme islámskou zemí a v našich ulicích budou hořet auta za karikatury proroka Mohameda jsou liché, nedostaneme-li svůj povinný příděl imigrantů nařízený „zhora.“ Což nedostaneme, protože v současné situaci by se jednalo o jasnou politickou sebevraždu v přímém přenosu. A tento odpor už bude jen narůstat s tím, jak se bude situace v zemích na západ od nás rok od roku zhoršovat.

Západní země a část Skandinávie jsou totiž ve zcela jiném postavení a krok zpět už udělat nemohou. Lze polemizovat, zda na začátku stála potřeba levné pracovní síly nebo snad jakési špatné svědomí bývalých kolonialistů, tak či tak, časem se z toho, že každý má právo žít v Evropě a mít se dobře, stalo politikum a jediný přípustný pohled na věc. Je sice na první pohled jasné, že stejně, jako spousta dalších neomarxistických idejí, je i tato naprosto mimo, protože při nejlepším vědomí a svědomí do Evropy nikdy nenastěhujeme celou Afriku a polovinu Asie, ale logika do těchto debat přestala být připouštěna po vynalezení politické korektnosti. 

Začala vznikat první ghetta, z nichž se později vyvinuly pověstné no go zones. Čtvrti ve čtvrtích, města ve městech, státy ve státech. Obrovská kriminalita nově příchozích ale i jejich potomků v druhé a třetí generaci, nárust počtu znásilnění v do té doby mírumilovném Švédsku o několik stovek procent, dlouhá léta pěstovaná nenávist vůči hostitelské zemi. Švédská socioložka Petra Akesson při rozhovorech s mladými příslušníky gangů zjistila, že se se švédskou společností vlastně nikdy neztotožnili: „My krademe každý den, tak často jak chceme, kdykoliv chceme. Švédové nedělají nic, jen nám dají věci. Jsou tak slabošský.“

Banka vám nedá úvěr pokud neprokážete, že vaše příjmy jsou schopny jej pokrýt. Protože pokud by většinu klientů bank tvořili neplatiči, banka by zkrachovala. V armádě si nejprve ověří vaši fyzickou i psychickou zdatnost, protože nemohou riskovat, že jim „exnete“ při prvním cvičení. Na všechny školy se dělají zkoušky, aby si ověřili vaše znalosti a to, že na škole dál zvládnete fungovat. Jen západní země neměly potřebu si ověřit, zda se jejich noví obyvatelé jsou schopni se zařadit do zdejší společnosti. Zda na to mají podmínky. Jestli mají zajištěné bydlení, zaměstnání, ovládají jazyk, zda měli ve svých domovských zemích čistý trestní rejstřík. Nic z toho při masové migraci nelze. Přitom by podobná opatření chránila především slušné imigranty, kteří to bohužel vždy odnesou se svými neslušnými souputníky.

2) Bůh se mstí Evropě, která jej opustila

Provokativní nadpis jsem zvolila záměrně. Pod slovem Bůh si lze představit především hodnoty, z nichž vzešla naše civilizace. Byly to bez vší pochybnosti hodnoty židovského a křesťanského náboženství. Koho by nepobouřila zpráva, že některé vídeňské školy mají problém vyučovat v dějepise o bitvě u Vídně, protože to uráží muslimské studenty, hlavně Turky. Ale ti samí lidé často zároveň plivou jedy na křížové výpravy, aniž by jen tušili, že v křížových výpravách naši předci reagovali na rozpínavost islámu na křesťanská území. Že první kruciáta byla vyhlášena až po 450 letech od prvních vpádů muslimských vojsk na křesťanské území. Mezitím džihád silou dobyl (a dobil) křesťanskou severní Afriku, křesťanský přední východ, křesťanskou Hispánii, podnikl vpády do Francie či Itálie. Nejednalo o nic jiného, než co bychom dnes nazvali obranou našich hodnot a křesťanství bylo jen logickou dobovou determinací kolektivního povědomí.

A to jsou právě dvě věci, které nám dnes zcela chybí. Obrana našich hodnot je veškerá žádná, determinováni nejsme na základě ničeho. Moderním protikladem líné a konzumní civilizace je například Izrael. Jednoduše proto, že denodenně bojuje o přežití. A bez obrany svých hodnot a kolektivního povědomí by byli Židé už dávno zahnáni do moře. Evropě však už pěkně dlouho nic podobného nehrozilo, a tak dnes čelí nové výzvě zcela nepřipravená. Zdegenerovaná, vyděšená. Jsme schopni se za klávesnicemi durdit u pochybných zpráv o mizejících vánočních stromcích, ale základním problémem není to, že muslimové něco požadují - ale že zcela duchovně a kulturně neukotvená postkřesťanská Evropa je ochotná o tom vůbec diskutovat. Nerespektují nás, protože respekt ani nevyžadujeme.

Čtěte také:

Jakou Západní civilizaci chceme zachránit před sebevraždou? Křesťanskou, osvícenskou, či postmoderní buzerantskou?

 

 

 

3) Pohoda, jazz a žváro v hubě

Británie se prý bojí islamizace svých škol. A bojí se právem. Jednoho dubnového rána se Britové vzbudili a konečně se ze všech velkých médií dozvěděli to, o čem si štěbetali už i vrabci na střeše. Že některé britské školy ovládli islamisté, chcete-li radikální muslimové. Ortodoxnímu islámu se muselo přizpůsobit oblečení, interní pravidla chování i učební plán. Učitelky měly chodit jen zahalené, dívky byly přesunuty do zadních lavic za chlapce a přátelství mezi žáky obou pohlaví bylo nežádoucí. Jak se dozvěděli také ti nejmenší, nemuslimské ženy jsou prostitutky, jimž hrozí oheň pekelný. Hodiny začínaly citacemi z koránu, arabština se stala povinným předmětem, i nemuslimské děti se musely účastnit hodin islámu.

Takové informace už nemohly zůstat bez odezvy úřadů a Sir Michael Wilshaw, nejvyšší anglický školní inspektor se rozhodl si na školy posvítit. A nepřekvapivě zjistil, že to všechno je pravda. Jednalo se o přinejmenším šest škol v Birminghamu. Byly to špatné školy s katastrofálními studijními výsledky, kam chodilo stále více a více muslimských dětí, až jich byla většina. Komunita žádala stále více a více ústupků a škola ustupovala. Až školu zcela ovládli radikální muslimové. Místní úřady nereagovaly, bály se obvinění z islamofobie.

Další tragédií jsou příběhy umírněných muslimů, jejichž děti byly zradikalizovány v evropskýchmešitách. Nasser Muthana byl syn z dobré rodiny, rodiny vzdělaných a umírněných muslimů, nikdy nebyl v žádném gangu, odmala byl veden ke vzdělání. Výborný student, kterému studium medicíny nabízely čtyři prestižní britské univerzity, se však místo studia vydal bojovat za Islámský stát. Jeho otec Ahmed, lékař, který synovo zmizení okamžitě nahlásil na policii, byl zděšen, syna prý odmala vedli k lásce k Británii. Tím však tragický případ rodiny Muthanových neskončil. K Islámskému státu se totiž vypravil i jejich mladší syn, sedmnáctiletý  Aseel. I když mu otec sebral pas a kapesné, sedmnáctiletý hoch si s pomocí britských islamistů obstaral jiný a dostal i peníze na letenku.

Stopy k radikalizaci chlapců vedou do britské mešity, kde kázal radikální saúdsko-arabský šajch Mohammed Arífí. Podobný příběh se odehrál také v Rakousku. Dvě patnáctileté školačky, dcery bosenských přistěhovalců, očividně umírněných muslimů, kteří svá děvčata nezahalovali a nechávali je se malovat, prchli bojovat za Islámský stát poté, co jim byly islamisty vymyty mozky ve velké vídeňské mešitě. Nikdo nebyl potrestán. A ani obviněn. Prostě se na to nepřišlo. Kdo by dobrovolně čelil obvinění z islamofobie? A že by mu čelil, tak to ostatně víme již i z vlastní zkušenosti, jaká vlna nevole se v jistých kruzích zvedla po zásahu v pražské mešitě kvůli extremistické knize Základy tauhídu.

Také naše reakce na případy navrátivších se bojovníků Islámského státu jsou jen ukázkou, jak neschopní jsme reagovat na to, co před námi stojí. Představa, že člověka, kterému imponovalo řezání hlav a prodej otrokyň (přičemž samozřejmě tvrdí, že pro džihádisty maximálně škrabal brambory) natolik, aby opustil celý svůj dosavadní život a šel za tyto v pravdě ušlechtilé myšlenky bojovat, napraví tři roky v evropském vězení, je krásnou ilustrací toho, jak moc mimo realitu jsme. A že velkohubá prohlášení islamistů vůči nám jsou vlastně dost pochopitelná. Musíme vypadat neskutečně uboze.

http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/

 

 

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace  | Katolická církev  | křesťanství  | Západní civilizace
2782 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Prouzova kampaň zaměřená na slabomyslnéPodpořte prosím EUportal.czZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíDemokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodujíZápadní muži byli feminizováni a západní ženy defeminizovány. Feministky zničily muže, kteří jsou nyní vychováváni jako ženy

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Francie: Po generálech zveřejnili prohlášení i vysloužilí policistéAnketa: Schvalujete zákaz palestinských demonstrací? Ano! 84%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Pí*a, pí*a, pí*a. Kur*a, to se mi ulevilo.“ Novotný utržený ze řetězu. Pustil se do Benešové. Poslal jí i smskuPři utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění