Dánská politická strana chce cenzurovat části Koránu, které jsou v rozporu s ústavou

Autor: Redakce | Publikováno: 10.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Dánsko

Dánové už to dělají zase:

Politická strana jménem SIAD (Stop Islamiseringen af Danmark - Zastavte islamizaci Dánska) požaduje cenzuru částí Koránu a prohlašuje, že některé jeho části “podněcují k násilí”.

Po karikaturové krizi a útoku na muslimské hroby se dostalo Dánsko potřetí do novinových titulků se svým antiislámským hnutím. Politická strana jménem Zastavte islamizaci Dánska tvrdí, že některé verše Koránu porušují 67. a 69. článek dánské ústavy a že podle 78. článku ústavy by měly být mešity v zemi zavřeny. SABAH hovořil s vůdcem SIAD Andersem Gravesem; strana má asi 400 členů. Graves řekl: “Dánsko je naše země. Některé verše Koránu mě naplňují obavami o životy mých dětí a jejich dětí”. Prohlásil, že nemají v úmyslu zakázat v zemi islám jako náboženství a ani jeho zákaz neočekávají, lidé by ale měli dodržovat ústavu země bez ohledu na to, v co věří.

Z blogu SIAD:

Novinář se zeptal, které části Koránu porušují dánskou ústavu. Odpověděli jsme, súra 8 a 9, obzvláště 9:5, dále 4:34, 4:15, 33:60, 4:11, 2:282, 24:13, 9:3, 12:29, 48:17, 47:36, 76:5, 4:57, 33:27. A 33:21, který se týká sunny.

Na otázku, který překlad jsme použili, jsme odpověděli, že německou verzi, která je přesnější než dánská.

Novinář viděl v dánském listu Politiken, že jsme poslali naši stížnost ministru spravedlnosti Lene Espersenovi. Poslali jsme jí ale také al-Džazíře a ambasádám. Anders Gravers odpověděl, že chceme ušetřit dánským imámům další výlet do arabských zemí. Namísto cestování si tak mohou poslechnout pravdu ze svého vlastního televizního kanálu al-Džazíra a od svých ambasád.

Anders Gravers je politik, jakých by mělo být víc. Jako bonus přidávám několik jednoduchých pravidel pro boj s totalitní ideologií islámu (z Gates of Vienna):

Nebuďte defenzivní, buďte ofenzivní. Přeneste boj na území nepřítele.
2. Odmítněte se nechat zastrašit násilnickými taktikami a hrozbami muslimských skupin.
3. Poučte se od muslimů a používejte k tlaku na ně právní nátlak a žaloby.
4. Zdůrazňujte drtivě násilnou povahu Koránu a sunny.
5. Jako hlavní zbraň používejte humor, protože muslimové jsou proti němu bezzbranní.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

 

3114 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Imigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?Martin Fendrych, toho času komentátor Aktuálně.cz, se rozčiluje nad ošklivým nálepkováním, zejména pokud jde o nařčení z neomarxismu, jehož je sám častým terčem...Zhouba křesťanstva: Přizpůsobení se světu. Rozbití komunit, kompromisy a ústupky. Jsme tam, kde nás ďábel chtěl mít. Kdo má strach z Pravdy? Poničenou katedrálu musíme obnovit takovou, jaká původně bylaNelibi se vam reprezentovat stat a narod? Vraťte pul miliardy a valte… Fotbalova asosiace ČR, spolek, kery na svuj provoz dostava každoročně od nas ode všech pul miliardu korun, se asi za svuj narod stydi...Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Vojenských zásahů není stále dost, mírem je třeba šetřit. Naštěstí však Washington zbrojí 2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Další otřesné svědectví o brandýské LDN: Buď budeš denně platit, nebo poletíš do černý kobky v patře mezi bezdomovce, sdělili pacientovi po operaciNuly! Novináři, politici a lidé za počítačem. Zeman před 17. listopadem rozdával rány
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění