Itálie potřebuje 300 000 imigrantů ročně a jiné eurábijské zprávy

Autor: Redakce | Publikováno: 11.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Italská ekonomika potřebuje 250 000 až 300 000 nových imigrantů ročně, aby mohla udržet vysokou kvalitu svých produktů a služeb, řekl v pondělí ministr sociálních věcí Paolo Ferrero.

Podle místních médií mluvil ministr na Euro-středomořském parlamentním zasedání a prohlásil, že toto množství imigrantů převážně odpovídá úbytku porodnosti v Itálii.

Ferrero řekl, že italská vláda diskutuje o změnách v současných imigračních zákonech, které by se měly přizpůsobit potřebám zaměstnavatelů a měly by zajistit, že “k imigraci bude docházet strukturovaným způsobem”.

Dodal, že vláda také pracuje na zákonech o náboženské svobodě, které “uznají množství náboženství, pokud tato náboženství uznávají základní hodnoty naší ústavy”.

Zahraniční pracovníci by měli obdržet stejná práva, jako italští zaměstnanci, dodal Ferrero.

Můžeme předpokládat, že mezi těmito právy bude i nárok na sociální dávky.

Zástupce ministra zahraničí Ugo Intini dále šířil na euro-středomořském zasedání v italském parlamentu mýtus, že likvidace Izraele (což je podle mnoha palestinských Arabů a dalších muslimů jediný způsob, jak konflikt ukončit) nějakým způsobem povede k míru mezi národy:

Zástupce italského ministra zahraničí Ugo Intini v pondělí řekl, že palestinská kauza je jako trn, který brání mírumilovnému soužití mezi Araby a západním světem, a vyzval Evropu k práci na vyřešení této záležitosti.

Intini na zahájení Euro-středomořského parlamentního zasedání v italském parlamentu řekl, že na překonání těchto překážek by měly být vynaloženy snahy a vyzval Evropu, aby v tomto smyslu hrála zásadní a důvěryhodnou roli.

Intini vyzval Evropskou unii, aby zdvojnásobila své snahy o dosažení partnerství mezi arabským a západním světem, které zoufale potřebují dialog.

Vyjádřil naději, že nadcházející konference euro-středomořských vzdělávacích činitelů v Káhiře v červnu schválí založení Euro-středomořské univerzity a zároveň zdůraznil oddanost je vlády práci na úspěchu prospektivní euro-středomořské konference o migraci, která se bude listopadu konat v Portugalsku.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

3810 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Bude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku? Cítím se diskriminován. Mám pocit, že moje země byla ukradena nebo že jsem byl unesen a umístěn na neznámém cizím místě, které neuznávám jako domovUž běží tichá válka USA-RuskoBez Vás nepřežijeme...Pro-migračního francouzského aktivistu zamordoval migrant, se kterým spal

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNikoliv náhodou jsou hlavními protagonisty protiruské kampaně mladí komunální politici, kteří nemají vlastní zkušenost ani s komunismem. O to falešnější a vykalkulovanější je jejich kampaň

Eurabia.cz

Anglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinciPo nepokojích chce Trump prohlásit ANTIFA za teroristickou

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Student Šmíd z USA! Násilí v Americe: Nové informace. PodivnéSoutěž s Milionem chvilek? Bude dusno: Babiš, Xaver, Lipovská, Putin. Praha vzplane ,,bouřemi"
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění