Itálie potřebuje 300 000 imigrantů ročně a jiné eurábijské zprávy

Autor: Redakce | Publikováno: 11.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Italská ekonomika potřebuje 250 000 až 300 000 nových imigrantů ročně, aby mohla udržet vysokou kvalitu svých produktů a služeb, řekl v pondělí ministr sociálních věcí Paolo Ferrero.

Podle místních médií mluvil ministr na Euro-středomořském parlamentním zasedání a prohlásil, že toto množství imigrantů převážně odpovídá úbytku porodnosti v Itálii.

Ferrero řekl, že italská vláda diskutuje o změnách v současných imigračních zákonech, které by se měly přizpůsobit potřebám zaměstnavatelů a měly by zajistit, že “k imigraci bude docházet strukturovaným způsobem”.

Dodal, že vláda také pracuje na zákonech o náboženské svobodě, které “uznají množství náboženství, pokud tato náboženství uznávají základní hodnoty naší ústavy”.

Zahraniční pracovníci by měli obdržet stejná práva, jako italští zaměstnanci, dodal Ferrero.

Můžeme předpokládat, že mezi těmito právy bude i nárok na sociální dávky.

Zástupce ministra zahraničí Ugo Intini dále šířil na euro-středomořském zasedání v italském parlamentu mýtus, že likvidace Izraele (což je podle mnoha palestinských Arabů a dalších muslimů jediný způsob, jak konflikt ukončit) nějakým způsobem povede k míru mezi národy:

Zástupce italského ministra zahraničí Ugo Intini v pondělí řekl, že palestinská kauza je jako trn, který brání mírumilovnému soužití mezi Araby a západním světem, a vyzval Evropu k práci na vyřešení této záležitosti.

Intini na zahájení Euro-středomořského parlamentního zasedání v italském parlamentu řekl, že na překonání těchto překážek by měly být vynaloženy snahy a vyzval Evropu, aby v tomto smyslu hrála zásadní a důvěryhodnou roli.

Intini vyzval Evropskou unii, aby zdvojnásobila své snahy o dosažení partnerství mezi arabským a západním světem, které zoufale potřebují dialog.

Vyjádřil naději, že nadcházející konference euro-středomořských vzdělávacích činitelů v Káhiře v červnu schválí založení Euro-středomořské univerzity a zároveň zdůraznil oddanost je vlády práci na úspěchu prospektivní euro-středomořské konference o migraci, která se bude listopadu konat v Portugalsku.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

3580 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Doufám, že mě chvilkaři vyslyší... Michael Kocáb předložil, co mají nově žádat. Dosud nezaznělo a je to velkéKlaus ml. trhal aktivisty na kusy. Chtějí nás zničit! Zazněl tvrdý vzkaz
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění