Město prohlášeno za příliš bílé a příliš britské

Autor: Redakce | Publikováno: 13.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

 Město je zbavováno množství pracovních míst ve veřejném sektoru, protože jeho obyvatelé jsou “příliš bílí a britští”.

Vězeňská služba přemisťuje pozice do blízkého města, ve kterém žije více etnických menšin.

Neuvěřitelné rozhodnutí, které může vést k vyšetřování Komisí pro rasovou rovnost, bylo odhaleno, když do tisku unikl úřední dopis.

Jde o první známý případ svého druhu, poslanci ale varují, že k podobným krokům mohlo v zemi docházet tajně, protože státní zaměstnanci jsou pod obrovským tlakem ministrů, kteří chtějí zvětšit množství etnických menšin pracujících ve veřejném sektoru.

80 kancelářských míst bylo přemístěno z ocelářského města Corby v Northamptonshire, které bylo postiženo krizí, do Leicesteru.

Toryovská kandidátka za město, které trpí nedostatkem a zoufale potřebuje pracovní místa, napsala Vězeňské skužbě žádost o vysvětlení.

V ohromující odpovědi ředitelka financí Ann Beasley - jedna z nejvyšších podřízených Johna Reida - napsala, že město má příliš mnoho bílých obyvatel.

V důsledku toho neuspokojuje snahy o nábor v etnických menšinách.

Pod nadpisem “hlavní faktory” dopis říká: “Naše schopnost přitáhnout rozmanitější pracovní sílu - 93,7 procent populace Corby jsou bílí Britové v porovnání s 59,6 procenty v Leicesteru”.

Beasley také naznačuje, že obyvatelé Corby jsou příliš hloupí na to, aby si udrželi svá pracovní místa, mezi kterými jsou především místa nákupčích pro vězeňskou službu.

Prohlašuje, že 17 procent lidí v Leicesteru má akademický titul v porovnání s pouhými 9 procenty v Corby.

Rozzuření opoziční politici byli odpovědí ohromeni a obvinili Stranu práce z toho, že je rasistická vůči bílým.

Louise Bagshawe, kandidátka, který dopis dostala, řekla: “Labouristé ovládali městskou radu Corby po 23 let a město je velmi zanedbané. Máme nejnižší platy v Northamptonshire. Nyní je místním řečeno, že Corby je příliš britské na to, aby mohlo dělat britskou práci”.

 

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

2991 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidíUSA hledají záminky k napadení Íránu. Je to zase klasika – americká propaganda a americká vláda opět lžou. Hůř než kdy Rudé právo tiskloDojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou děti

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění