Město prohlášeno za příliš bílé a příliš britské

Autor: Redakce | Publikováno: 13.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

 Město je zbavováno množství pracovních míst ve veřejném sektoru, protože jeho obyvatelé jsou “příliš bílí a britští”.

Vězeňská služba přemisťuje pozice do blízkého města, ve kterém žije více etnických menšin.

Neuvěřitelné rozhodnutí, které může vést k vyšetřování Komisí pro rasovou rovnost, bylo odhaleno, když do tisku unikl úřední dopis.

Jde o první známý případ svého druhu, poslanci ale varují, že k podobným krokům mohlo v zemi docházet tajně, protože státní zaměstnanci jsou pod obrovským tlakem ministrů, kteří chtějí zvětšit množství etnických menšin pracujících ve veřejném sektoru.

80 kancelářských míst bylo přemístěno z ocelářského města Corby v Northamptonshire, které bylo postiženo krizí, do Leicesteru.

Toryovská kandidátka za město, které trpí nedostatkem a zoufale potřebuje pracovní místa, napsala Vězeňské skužbě žádost o vysvětlení.

V ohromující odpovědi ředitelka financí Ann Beasley - jedna z nejvyšších podřízených Johna Reida - napsala, že město má příliš mnoho bílých obyvatel.

V důsledku toho neuspokojuje snahy o nábor v etnických menšinách.

Pod nadpisem “hlavní faktory” dopis říká: “Naše schopnost přitáhnout rozmanitější pracovní sílu - 93,7 procent populace Corby jsou bílí Britové v porovnání s 59,6 procenty v Leicesteru”.

Beasley také naznačuje, že obyvatelé Corby jsou příliš hloupí na to, aby si udrželi svá pracovní místa, mezi kterými jsou především místa nákupčích pro vězeňskou službu.

Prohlašuje, že 17 procent lidí v Leicesteru má akademický titul v porovnání s pouhými 9 procenty v Corby.

Rozzuření opoziční politici byli odpovědí ohromeni a obvinili Stranu práce z toho, že je rasistická vůči bílým.

Louise Bagshawe, kandidátka, který dopis dostala, řekla: “Labouristé ovládali městskou radu Corby po 23 let a město je velmi zanedbané. Máme nejnižší platy v Northamptonshire. Nyní je místním řečeno, že Corby je příliš britské na to, aby mohlo dělat britskou práci”.

 

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

3294 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transsexuál, objevili v pokrokovém ŠvédskuŽerte brouky, vyhlašuje nová pokroková potravinová politika EU prosazující méně masa a více alternativních proteinůNová švédská agentura proti psychologickým operacím půjde po disentuBez Vás nepřežijeme...Dominik Hašek se rozhodl stát českou Čaputovou a už teď je pro smích celému národu

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

Eurabia.cz

Vláda Itálie odsouhlasila Kataru ideologickou kontrolu nad muslimskou komunitou ve své zemi ...Před pár dny Česká televize v dětském vysílání vyzvala děti, aby oslavily islám

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Kupka je kolaborant s ANO! PL patří Valentovi, lžou... Cože? Omluv se! Právě probíhá jednání středočeské ODS. Padla extrémní obviněníPreference ČSSD neodpovídají její práci, říká politolog Jelínek. Ministři pracovali v krizi možná lépe, než ti z ANO
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění