Islám začíná svírat Evropu

Autor: Redakce | Publikováno: 14.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

Islám pomalu ale jistě svírá evropskou kulturu, varuje německý novinář a univerzitní lektor Udo Ulfkotte. Tradiční hodnoty, zvyky a soudní standardy jsou postupně přizpůsobovány, aby splnily požadavky muslimů.

Jak Ulfkotte vysvětlil 8. března na setkání křesťanských demokratů ve Wetzlaru, více a více institucí se přizpůsobuje muslimům. Mnoho bank, řekl, se zbavuje prasátek, protože se obává ztráty muslimských zákazníků. Muslimové považují prase za nečisté zvíře.

Němečtí řezníci, kteří prodávají vepřové, se stávají oběťmi muslimských extrémistů, říká Ulfkotte. Muslimové příležitostně plivou na klobásy prodávané na otevřených trzích.

V některých evropských městech odmítají muslimští taxíkáři přepravovat psy, dokonce o vodící psy slepců. Dvě školy v Berlíně zavedly oddělené vchody - jeden pro německé křesťany a Židy a druhý pro muslimské Araby a Turky.

Zapouštět kořeny začíná i islámské právo šaría. Banky nabízejí produkty, které jsou v souladu s šaríou, říká Ulfkotte. Berlínské autority uznaly šaríatského právníka, který řeší rodinné spory.

Podle novináře mnoho německých politiků postupnou islamizaci přehlíží. Často zdůrazňují, že velká většina německých 3,5 miliónu muslimů jsou mírumilovní občané. Ulfkotte ale říká, že 40 procent z nich je přesvědčeno, že německé instituce nejsou v souladu s islámem.

Mnoho muslimů podle něj demonstruje nedostatek tolerance. Aby byla jejich integrace úspěšná, museli by přijmout základní evropské hodnoty.

Podle Ulfkotteho jsou dobrým příkladem toho, že je to možné, hinduisté. Přijímají, že Evropané jedí hovězí, i když považují krávy za posvátná zvířata.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

3272 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Bez Vás nepřežijeme...Bude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku? Cítím se diskriminován. Mám pocit, že moje země byla ukradena nebo že jsem byl unesen a umístěn na neznámém cizím místě, které neuznávám jako domovUž běží tichá válka USA-RuskoPro-migračního francouzského aktivistu zamordoval migrant, se kterým spal

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ePortal.cz

Musíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typuV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

ISLÁM NENÍ MÍRUMILOVNÝ SYSTÉMAnglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinci

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Miroslav Kalousek si utahuje z OSN. Mnozí mu dají za pravduIvan David k nepokojům v USA. Násilí na základě barvy pleti. A souvislost s volbami?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění