Islám začíná svírat Evropu

Autor: Redakce | Publikováno: 14.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

Islám pomalu ale jistě svírá evropskou kulturu, varuje německý novinář a univerzitní lektor Udo Ulfkotte. Tradiční hodnoty, zvyky a soudní standardy jsou postupně přizpůsobovány, aby splnily požadavky muslimů.

Jak Ulfkotte vysvětlil 8. března na setkání křesťanských demokratů ve Wetzlaru, více a více institucí se přizpůsobuje muslimům. Mnoho bank, řekl, se zbavuje prasátek, protože se obává ztráty muslimských zákazníků. Muslimové považují prase za nečisté zvíře.

Němečtí řezníci, kteří prodávají vepřové, se stávají oběťmi muslimských extrémistů, říká Ulfkotte. Muslimové příležitostně plivou na klobásy prodávané na otevřených trzích.

V některých evropských městech odmítají muslimští taxíkáři přepravovat psy, dokonce o vodící psy slepců. Dvě školy v Berlíně zavedly oddělené vchody - jeden pro německé křesťany a Židy a druhý pro muslimské Araby a Turky.

Zapouštět kořeny začíná i islámské právo šaría. Banky nabízejí produkty, které jsou v souladu s šaríou, říká Ulfkotte. Berlínské autority uznaly šaríatského právníka, který řeší rodinné spory.

Podle novináře mnoho německých politiků postupnou islamizaci přehlíží. Často zdůrazňují, že velká většina německých 3,5 miliónu muslimů jsou mírumilovní občané. Ulfkotte ale říká, že 40 procent z nich je přesvědčeno, že německé instituce nejsou v souladu s islámem.

Mnoho muslimů podle něj demonstruje nedostatek tolerance. Aby byla jejich integrace úspěšná, museli by přijmout základní evropské hodnoty.

Podle Ulfkotteho jsou dobrým příkladem toho, že je to možné, hinduisté. Přijímají, že Evropané jedí hovězí, i když považují krávy za posvátná zvířata.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

3352 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nejnebezpečnější kniha, která kdy byla napsána, byla zveřejněnaDokáže Václav Klaus starší vyhrát prezidentské volby?Globalistická média nás označují za dezinformátory...Přispějte prosím na provoz EUportaluPatří žena k oltáři?

euServer.cz

Volby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizaceBez práva na slávu. K dějinám ruské rozvědky

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí Republiky Arcach k porušení režimu příměří ÁzerbájdžánemŠKODA AUTO nevadí porušování lidských práv v Číně, ale vadí Bělorusko

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

„Kdy uvidím protestovat nahého Hilšera?“ Jaroslav Foldyna zmiňuje krvavou událost, která se odehrála v USA„Proč to chce Evropská komise před miliony lidí tajit?!“ Europoslankyně Konečná zásadně k nákupu vakcín
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění