Islám začíná svírat Evropu

Autor: Redakce | Publikováno: 14.3.2007 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

Islám pomalu ale jistě svírá evropskou kulturu, varuje německý novinář a univerzitní lektor Udo Ulfkotte. Tradiční hodnoty, zvyky a soudní standardy jsou postupně přizpůsobovány, aby splnily požadavky muslimů.

Jak Ulfkotte vysvětlil 8. března na setkání křesťanských demokratů ve Wetzlaru, více a více institucí se přizpůsobuje muslimům. Mnoho bank, řekl, se zbavuje prasátek, protože se obává ztráty muslimských zákazníků. Muslimové považují prase za nečisté zvíře.

Němečtí řezníci, kteří prodávají vepřové, se stávají oběťmi muslimských extrémistů, říká Ulfkotte. Muslimové příležitostně plivou na klobásy prodávané na otevřených trzích.

V některých evropských městech odmítají muslimští taxíkáři přepravovat psy, dokonce o vodící psy slepců. Dvě školy v Berlíně zavedly oddělené vchody - jeden pro německé křesťany a Židy a druhý pro muslimské Araby a Turky.

Zapouštět kořeny začíná i islámské právo šaría. Banky nabízejí produkty, které jsou v souladu s šaríou, říká Ulfkotte. Berlínské autority uznaly šaríatského právníka, který řeší rodinné spory.

Podle novináře mnoho německých politiků postupnou islamizaci přehlíží. Často zdůrazňují, že velká většina německých 3,5 miliónu muslimů jsou mírumilovní občané. Ulfkotte ale říká, že 40 procent z nich je přesvědčeno, že německé instituce nejsou v souladu s islámem.

Mnoho muslimů podle něj demonstruje nedostatek tolerance. Aby byla jejich integrace úspěšná, museli by přijmout základní evropské hodnoty.

Podle Ulfkotteho jsou dobrým příkladem toho, že je to možné, hinduisté. Přijímají, že Evropané jedí hovězí, i když považují krávy za posvátná zvířata.

http://info.pravdaoislamu.cz/

 

 

3033 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Církev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. Fakt

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...Šíří se tu strach z uprchlíků, které tu nemáme. A z islámu, který tu nemáme. Pavel Rychetský se rozčiloval v ČT. Pak se přidala Čaputová
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění