Islámský dům míru – není mír jako mír

Autor: Olga Ryantová | Publikováno: 23.2.2005 | Rubrika: Zamyšlení
dóm

Představte si dokonalou situaci! Žijete v míru, máte šťastný život, skvělého partnera, spolehlivé přátele, kolem vás se dějí zajímavé věci, všechny situace jsou naprosto otevřené, můžete se svobodně rozhodnout kde pracovat i kde strávit dovolenou, kam jít spřáteli. Pokud máte pocit, že této situaci schází k úplné dokonalosti již jen málo, velmi se mýlíte. Žijete totiž v naprosto zvráceném světě, který se vymyká přáním a vizi všemohoucího a spravedlivého Alláha, ve světě, kde nepanuje jeho! řád a mír. Ve světě, který je třeba změnit. Alláh má o vašem štěstí zcela jiné představy. A pokud jste žena, buďte si jista, že naprosto odlišné představy.

Nyní si představte odlišnou situaci. Žijete v neúrodné pouštii. Jako ženě vám není dovoleno bez svolení manžela opustit dům, cizí muž z vašeho těla nesmí vidět více než ruce a obličej. Existuje seznam doporučených a povolených činností, které smíte vykonávat. Tím způsobem je chráněna vaše počestnost. Máte sedm dětí, které čeká stejná budoucnost. Připadá vám tato situace nepřitažlivá? Odpovídá však božskému řádu a po smrti vás čeká dokonalá odměna. K tomu, abyste pochopili a poznali, kde je opravdové štěstí, není zapotřebí mnoho. Nejsou nutné žádné ekonomické analýzy, hluboké studium filozofie, váš osobní názor nebo dokonce důkaz v podobě prosperující a šťastné islámské společnosti.

Stačí si jen přečíst Alláhovu svatou knihu, dokonalý a nadčasový zdroj inspirace, pevný bod vesmíru a uvěřit v jeho poselství. Není to těžké. Nevyžaduje to pronikavou inteligenci, životní zkušenosti ani dlouhé roky hledání. Ve chvíli se z Vás stane odborník na štěstí, neohrožený prorokův následovník, který ví, co je správné a co špatné, a který má neotřesitelné právo měnit cizí životy. Již není zapotřebí něco kromě Koránu dále zkoumat, právě jste nastoupili džihád cestu vnitřního probuzení a šíření pravdy.

Dnes je islám náboženstvím přibližně 1,3 miliardy lidí na zeměkouli. Lidí, kteří hustě obývají především oblasti Blízkého východu a Maghrebu. Ve více než čtyřiceti státech světa žije více či méně tolerantní muslimské obyvatelstvo masírované propagandou strachu z nedodržování příkazů Alláha a nenávistí vůči bohatému a zkaženému Západu a Americe, zdroji jejich neštěstí a utrpení. Historie tohoto národa byla jako perský koberec protkána neutuchajícími boji o životodárné oázy a dobývání území ve jménu spravedlivého Alláha.

Díky prozíravosti našich politiků, možnému vstupu Turecka do EU, evropské imigrační politice a přirozenému přírůstku muslimského obyvatelstva, které přinejmenším nesdílí naše hodnoty, se možná za pár let naše děti nebo jejich děti budou učit něco úplně jiného. Třeba Korán.

Seznam české doporučené literatury:

www.muslimskelisty.cz - noviny českých muslimů

„Povolené a zakázané v Islámu“ soupis islámského práva šária vydala jako jeden z prvních přeložených textů do češtiny Islámská nadace v Praze v r. 2004 (v originále Al-Halál wal Harám fil Islám)

Korán především pak následující súry:

Súra 2:189 (str. 465) A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu.
Súra 4: 59 (str.528) Věru ty, kdož neuvěřili v Naše znamení, My v ohni sežehneme, a kdykoliv vyschnou kůže jejich , vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili. A Bůh zajisté je mocný a moudrý.
Súra 5:37 (str.605) A odměnou těch, kdož vedli válku proti Bohu a Jeho poslu a šířili na zemi pohoršení bude věru to, že budou zabiti nebo ukřižováni či budou jim useknuty jejich pravé ruce a levé nohy a nebo budou ze země vyhnáni.
Súra 5:51 (str.607) Vy, kteří věříte! Neberte si židy ani křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich ...
Súra 47:4 (str.492) A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!
Súra 48:13 (str.575) A kdo nevěří v Boha a posla jeho ...pro nevěřící jsme připravili plamen šlehající.
Súra 48:29 (str.575) Muhamed je posel Boží a ti, kdož jsou s ním strašní jsou proti nevěřícím, však laskaví mezi sebou
Súra 9:39 (str.589) Jestliže nevytáhnete do boje, Bůh vás potrestá trestem bolestným.
Súra 9:74 (str. 593) Proroku, bojuj usilovně proti nevěřícím a pokrytcům a buď přísný na ně. Útočištěm jejich bude peklo a jak hnusný je to cíl konečný.
Súra 9:124 (str. 599) Vy, kteří věříte! Bojujte proti těm z nevěřících, kteří jsou poblíže! Nechť ve vás naleznou tvrdost a vězte, že Bůh je na straně bohabojných!
Súra 25:54 (str. 250) Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím proti nim do boje úporného.
Súra 8:57 (str. 489) Nejhoršími tvory před Bohem jsou ti, kdo byli zatvrzele nevěřící a stále ještě nevěří.

Veřejné výroky různých představitelů islámského hnutí Milli Görüs (IGMG), 2003: Převzato ze stránek bavorského ministerstva vnitra.

„Muslimové musí konečně pochopit, že nemají jiné přátele než muslimy"
„Každý muslim musí být v každém okamžiku připraven k džihádu“
„Dříve byli Evropané našimi otroky, dnes jsou jimi muslimové. To se musí změnit. Dnes jsme závislí na nezávislých. Oni chtějí zakázat naše náboženství. My musíme nezávislé zahnat do nejhlubších pekel…“

4674 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Dominik Hašek se rozhodl stát českou Čaputovou a už teď je pro smích celému národuNež naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanstvíV Německu probíhá permanentní obohacováníBez Vás nepřežijeme...Už to začíná! Trumpova vyhláška skoncuje s protiústavní cenzurou technických mamutů

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

Eurabia.cz

IS: „Vzhůru na křižáky! Aláh je potrestal koronou!“A starejte se! 137 imigrantů připlulo na Lampedusu. Další na cestě

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Lipovská, Kalousek a církev: Otevřelo se peklo. A promluvil Tomáš Halík. Bobovize, ruská propaganda. A varování pro opozici, ať se smekáNěkteří nepomohli, a ještě šířili konspirační teorie. Aktivista Cemper o lidech za pandemie, ale i o likvidaci zemědělství Agrofertem
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění