Situace směřuje ne k střetu levice a pravice, ale k střetu těch, kdo hájí práva a zájmy původních Evropanů a těch kdo hájí zájmy masy imigrantů

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 3.10.2015 | Rubrika: Zamyšlení
ne_mešity

Jsi proti kolonizaci své země? Jsi neonacista, rasista, fašista, xenofob

Německo očekává v tomto roce příliv skoro 1 000 000 imigrantů, převážně muslimů. Podle odborníku bude v dalších letech proud imigrantů stoupat. Je zde reálné, že německá muslimská komunita se během pár let stane důležitou silou.

Jde o příliv muslimských kolonizátorů, ano je třeba si uvědomit, že jde o kolonizátory kolonizující nové území, mnozí tito imigranti se již nevrátí do míst svého původu, a je jedno jestli jde o imigranty ekonomické či uprchlíky před válkou. 

Jak se ovšem celá tato kolonizace Německa imigranty a muslimy dotýká nás? Velmi radikálně a nebezpečně. Lze očekávat, že muslimská komunita v Německu bude v následujících letech posilovat svůj vliv na společnost a politiku a bude postupně zesilovat tlak na islamizaci zákonů, společenských norem apod. Stejně tak i další přistěhovalecké komunity budou prosazovat své zájmy, které jsou mnohdy v rozporu se zájmy původních obyvatel.

Zároveň lze čekat snahu imigrantů, a jejich spojenců, o donucení naši země k akceptování nastěhování masy kolonizátorů skrze přerozdělování v rámci Evropské unie. Již teď po tom volá Rakousko a Německo. Pokud u nás bude pokračovat posilování vlivu Evropské unie na úkor našich vlastních politiků, pak se jednoho dne opravdu můžeme probudit do stavu, kdy západoevropské země budou nařizovat i nám. Moskva bude vyměněna za Brusel v plné síle.

Ano milí čtenáři, reálně nám hrozí opakováni Mnichovské zrady, kdy nás západoevropané darovali Hitlerovi, jen teď nás darují islámu a masové imigrantské kolonizaci. Více k tématu v mém článku zde.

Podívejte se na veřejné projevy západoevropských politiků na adresu těch, kdož odmítají nechat si svou zemi kolonizovat muslimskými a jinými imigranty. Podle těchto multikulturních politiků jsou odmítači kolonizace neonacisty, rasisty a xenofoby. Ano, i u nás již tak představitelé ČSSD a naši vlády hovoří.

Jsem stále více přesvědčen, že celá situace směřuje ne k střetu levice či pravice, ne k střetu islamofilů s antiislamisty, ale k střetu těch co hájí práva a zájmy původních Evropanů a těch kdo hájí zájmy masy imigrantů, a to nejsou jen muslimští imigranti.

Musíme být také připraveni na to, že obhájci masové kolonizace Evropy imigranty jsou mnohdy lidé bez morálky a bez charakterů a budou používat jakékoliv nadávky, lži a očerňování k tomu, aby poškodili obhájce zájmu původních obyvatel. Dokonce je možné i jejich zneužití nadměrné medializace islámského problémů k zastření faktu, že naším problémem není jen masové přistěhovalectví muslimů, ale i dalších skupin. 

Pokud zapomeneme na násilný odpor, který se již teď probouzí v Německu, tak pak jedinou šanci jak situaci řešit nenásilně je nejen tlak na naše politiky, aby nedarovali naši vlast Bruselu, ale i tlak na naše církve, aby imigranty evangelizovaly. A tím je naše společnost mohla asimilovat dříve, než imigranti asimilují nás.

Víte například, že podle OSN bude Evropa potřebovat do roku 2025 dalších 159 000 000 imigrantů? Podrobnosti zde.

Masové přistěhovalectví do Evropy je také nástrojem socialistů a marxistu v ničení naši původní kultury a společnosti, které oni vnímají jako překážku v uskutečnění marxistické společnosti. Více podrobnosti v mém textu zde: Je třeba rozvrátit národy, protože kulturní hegemonie zachovává kapitalismus.

 

Klíčová slova: islám  | imigrace  | pravice  | levice
2305 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

EUROKOMISAŘKA PRO ROVNOST TROUBÍ DO BOJE PROTI NORMÁLNÍ RODINĚ. Vše se točilo kolem utrpení LGBT+ komunity...Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismusNATO je příčinou, proč se nepřipravujeme na obranu před skutečným vojenským ohroženímChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?Během minulého týdne byla tureckými ultranacionalisty, včetně příznivců Šedých vlků, napadena shromáždění Kurdů ve vídeňských Favoriten

euServer.cz

Evropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra JourováObchod s lidskými orgány odebraným asi třem stům zajatým nebo uneseným Srbům. Měl se na tom podílet právě Hashim Thaçi, tehdy již premiér nezávislého Kosova

ePortal.cz

Forum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíříSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

Eurabia.cz

I v Polsku změna ústavy: Žádné adopce dětí homosexuály!Nadnárodní firmy požadují cenzuru internetu na Západě! Brzy to bude jako v Číně ...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

USA: „Auto, auto!“ A lidé letí vzduchem. Krvavý svátek, střelba všude. I malé dítě mrtvé. A ozvala se HillaryKauza „udavačka z Lidic“: Máme svědectví, které se Wollnerovi z ČT líbit nebude. Právě to totiž v jeho reportáži nezaznělo
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění