Ekonomika je ve smrtelných křečích a v roce 2016 pravděpodobně selže. Až systém zkolabuje, budou použity zadržovací tábory. Americký agent promluvil

Autor: odjinud | Publikováno: 24.5.2016 | Rubrika: Svět
usa_zednari

LUKÁŠ PANENKA si všímá malé zprávičky zpoza oceánu, která možná vypovídá leccos o technikách manipulace i na naší straně velké louže

 

Někdy jsou tiché zvuky slyšet daleko lépe, než ty hlasité. Se zprávami v médiích je tomu podobně: malá kauza někdy vypovídá o celé situaci daleko lépe, než hlasitě medializované skandály. A zdánlivá banalita vede k nebanálním závěrům. Tak je tomu i s jednou zdánlivě nesmyslnou, “maličkou” sebevraždou, jež se nedávno odehrála ve Spojených státech, a jedním ztraceným dopisem na rozloučenou.

pp

Banalita zvaná smrt

Zdánlivě jde o “nicku” zvanou jeden lidský život. An American Suicide - neboli taková normální americká sebevražda. Agent americké Imigrační a celní služby (ICE) si služební pistolí řáže 40 vystřelil kdesi v New Yorku u řeky mozek z hlavy. Takové věci se zkrátka stávají.

Jenže tady není v každém případě všechno, jak má být - a ať už jde o korupci v policii, nebo médiích, dokonce těch “alternativních”, stojí za to se na ”případ s rozstřelenou hlavou” podívat pozorněji. Může totiž něco důležitého o situaci (jejich i naší) napovědět i nám za oceánem.

Korupce je všude

Korupce v policejních složkách je samozřejmě banalita toho typu, kterými se rád zaobírá mainstream. Zkorumpovaní policisté byli, jsou a budou a americká policie opravdu není žádná “squadra azzura” - to víme všichni a pro připomenutí postačí stále doplňovaný předlouhý seznam policií zabitých občanů USA. Tady ale může jít kromě prostřelené lebky jednoho agenta o něco více.

Je veřejným tajemstvím, že bankovní a politický systém Západu má na kahánku, policisté jsou zkorumpovaní až za ušima, uprchlíci jsou schválnost a záměr na "výrobu" Nového politického lidu, který bude snadno ovladatelný

Agent totiž prý před sebevraždou zanechal dopis. Dopis “kdosi” z metropolitní newyorské policie údajně “leakl” malé rozhlasové stanici a webu, vystupujícím pod názvem SuperStation 95. Že se jeho obsah okamžitě jak lesní požár rozšířil americkým alternativním tiskem, není ani divu. V dopise, který prý autor sestavoval dokonce týden před svou smrtí, stojí mimo jiné:

Amerika, v níž jsem vyrostl a kterou jsem miloval, je pryč. Zavraždila ji její vlastní federální vláda. Naše Ústava se stala bezobsažnou a naše zákony jsou natolik politicky ovlivněné, že se už vůbec nevymáhají, leda právě z důvodů politických. Naši volení zástupci jsou do jednoho naprosto zkorumpovaní a zcela jim chybí jakákoli láska či respekt k zemi, která je platí. Pro ně je všechno jen o získání a udržení moci a špinavých penězích z nekalých obchodů.

Protiimigrační služba je děravé síto

Potud jistě nic nového. Kdo sleduje třeba seriál Dům z karet (House of Cards), o němž zasvěcení jazykové tvrdí, že je poměrně přesnou (byť také manipulativní) reprodukcí některých “technologií moci” nejen na politické scéně, dobře ví, že podobné věci by se daly prohlásit téměř o jakékoli “západní demokracii”. Politika je prostě mrtvá. Respektive se právě znovu rozhoduje o tom, zda se v podobě skutečných “zájmů lidu” (polis) opět v bolestech narodí. Jedním z impulzů k tomuto porodnímu procesu je masová imigrace podporovaná (a vyvolaná) vládními špičkami, která v poslední době začíná trápit nejen Evropu. Dopis imigračního agenta k tomu říká: 

Najali mě, abych vymáhal právo. Abych se staral o dopadení a vyhoštění těch, kteří přišli do naší země protizákonně. Ale nyní, když se něco podobného pokusím udělat, čelím riziku suspendování nebo vyhazovu z práce, protože náš vlastní prezident odmítá plnit to, co ve vztahu ke své funkci slíbil. Každý den chodím do práce a dvakrát měsíčně beru výplatu za to, že úmyslně dělám málo, nebo jen nic. Nechci a nebudu součástí této frašky, tohoto uzurpování práva, nebo práce politických padouchů, kteří zradili náš národ.

Dokonce ani toto není “zpráva dne”. O neuvěřitelné praxi amerických imigračních úřadů, kterým je nařízeno propouštět “ilegály” přes hranice jako děravé síto, informoval jeden whistleblower již téměř před dvěma lety.

2016 to skončí

Dopis ale (za předpokladu, že je pravý) přináší také zásadní informace, které z něj udělaly alternativní “skandálek”. Mluví otevřeně o věcech, jako jsou “FEMA camps” a budoucnost americké (potažmo světové) ekonomiky:

Kdyby americký lid věděl, co plánuje jeho vlastní vláda, povstal by a svrhl by ji. Jenže pokud bych já nebo kdokoli jiný ve službách federální vlády odhalil, co se děje, určitě by nás za to zabili - což také znamená, že teď můžu v klidu odhalit, co vím. 

Zaměstnanci federálních bezpečnostních složek již několik let pravidelně cvičí “kontrolu” povstání a nepokojů, zaviněných finančním kolapsem a rozsáhlými selháními bank. Cvičení zahrnují figuríny Američanů v životní velikosti, včetně žen a dětí, o nichž je nám říkáno, že na ně máme střílet, “abychom si na to zvykli” a “pro trénink”.

Řekli nám, že ekonomika je ve smrtelných křečích a v roce 2016 pravděpodobně selže. Řekli nám také, že všechny banky jsou insolventní a FDIC (americká “pojišťovna pojišťoven” pozn. red.) nemá ani omylem dost na to, aby vyplatila vkladatele. Řekli nám, že tyto události jsou neodvratné a že je nutné, aby vláda přežila okamžik, kdy se lidé začnou kvůli tomu bouřit.

Až systém zkolabuje, budou použity zadržovací tábory, vytvořené v osmdesátých letech pod hlavičkou programu FEMA REX-84 - tehdy ovšem pro ilegální přistěhovalce určené k vyhoštění - k uvěznění těch amerických občanů, o nichž vláda usoudí, že představují “hrozbu”. Tito občané budou zatčeni a drženi bez soudu Bůh ví, jak dlouho.

FEMA tábory jsou realita

Ty tábory jsou vybavené tak, aby byly schopné “zpracovat” popravy v hilterovském měřítku. V plánu je skutečná “čistka” mezi americkým lidem provedená vládou, kterou tento lid sám stvořil a kterou si platí. Součástí této zvrhlosti už nemůžu dále být…

Vláda ví, že v případě podobných událostí by se naše vlastní armáda, nebo její část, postavila proti ní, takže ji raději udržuje v zámoří a na minimální úrovni… státní úroveň Národní gardy je podobná, také byla odzbrojena. Naopak federální vláda již nakoupila přes miliardu kusů střeliva s dutou špičkou. Státy byly demilitarizovány, aby se nemohly bránit federální agresi. Naopak policie byla militarizována, vybavena obrněnými vozidly a zbraněmi.

Až začne nevyhnutelný kolaps systému, bude odříznuta dodávka elektrické energie do celé země. Komunikační systémy selžou. Nikdo nebude schopen vybírat peníze, protože nebudou v provozu ani banky, ani bankomaty, ani kreditní karty. Systém nouzového varování bude vysílat zprávy o tom, že jde o teroristický kyberútok.

Toto tvrdí sebevrahův dopis, který rovněž informuje o tom, že všechna vězení jsou vybavena systémem, jenž má umožnit zaplynování vězňů v případě “kolapsu” a cituje známé Obamovo prezidentské nařízení pro případy krize, které umožňuje mimo jiné konfiskaci veškerých zásob, energie, ale i nařízení nucených prací. Věru příjemné čtení…

Podivuhodný agent-provokatér

…pokud je ovšem dopis pravý. Menší alternativní servery jej okamžitě převzaly jako “bombu” - jak by ne. “Polomainstreamové” servery jako snopes.com stejně samozřejmě okamžitě přispěchaly s dementi. V něm spojily SuperStation 95 s prací Hala Turnera, o němž tvrdí, že si celý dopis vymyslel. A právě tady - kupodivu - začíná být celá kauza skutečně zajímavá.

Hal Turner je podivuhodná postavička okraje americké politicko-novinářské scény. Něco jako Adam Bartoš, ovšem se zápletkou jak z amerického bijáku, která je ve věci tak trochu navíc. V každém případě seděl dva roky “natvrdo” jako živé memento faktu, že původní koncept svobody slova je v Americe dokonale mrtev. Teď je tu jen “pro některé”. Politicky nekorektní Hal, který se netajil výroky, jež byly označovány za “rasistické” a “nacistické”, nakonec překročil onu pomyslnou čáru hry na svobodu slova - a úřady ho “zařízly”.

Dva soudy skončily “nerozhodně” (porota se nemohla dohodnout), třetí - při němž už neměl své právníky, protože byl mezitím na mizině a nemohl si je dovolit - ho konečně odsoudil a FBI měla, co chtěla. Zde ovšem (doufejme) podobnost s českou realitou končí. 

Hal Turner totiž sám tvrdí, že byl agentem-provokatérem pro FBI, která ho najala právě pro jeho “nekonvenční” a politicky nekorektní názory, aby podobné věci říkal, a tím vyhledával skutečné zločince. A FBI skutečně nepopírá, že pro ni mezi lety 2003 a 2007 pracoval přesně v této funkci: jeho úkolem bylo podněcovat a vyhledávat “nacisty”, kteří měli být potenciálně nebezpeční. 

Mají nás v hrsti

Proč se se svými zaměstnavateli nepohodl, těžko soudit. V každém případě to skončilo vězením - a poté, co vylezl a odkroutil si zákaz činnosti, od loňského října měl také angažmá na SuperStation95. Tedy té stanici, která letos - kdy pro ni ovšem Turner již žádné pořady nedělá, protože se přestěhoval jinam - publikovala dotyčný dopis. Turner je ovšem se stránkou spojen stále - minimálně přes svého právního zástupce, jehož kontakt je uveden i na dotyčném webu. Zbývá otázka - co se stalo a hlavně  - proč? Cui bono?

Samozřejmě je k dispozici několik velmi prostých vysvětlení. To nejjednodušší nabízí ostatně i sama stránka, která upozorňuje, že může jít prostě o nápady duševně nemocného jedince, kterému “hráblo” při čtení infowars a spol. natolik, že se rozhodl spáchat sebevraždu. 

Proč potom ovšem Metropolitní policie (a “mainstreamovější” tisk) tvrdí, že žádný dopis nikdy nebyl? Vysvětlení jsou dvě - a obě něco podstatného říkají o realitě politiky a zločinu v celé naší civilizaci:

První možností je, že onen dopis skutečně existuje a Hal Turner (nebo kdokoli jemu podobný) se k němu skutečně dostal. Dopis ovšem poté záhadně “zmizel” - protože je pravdivý a autenticitu neexistujícího dopisu lze lépe zpochybnit. 

Druhou možností je, že si ho vymyslel Turner a publikoval ho přes “spřízněný” kanál, jak tvrdí mainstream. Ani to není samozřejmě možno vyloučit. 

Třetí, a daleko nejlogičtější variantou však je, že se Turner dostal na svobodu výměnou za to, že bude pokračovat ve svém starém "džobu". To by ovšem znamenalo, že celý dopis byl provokací, která má jediný účel: vyhledat “potenciálně nebezpečné” Američany, kteří si myslí, že to s nimi jejich vláda - politicky korektně řečeno - nemyslí moc dobře. Pamatujete na záhadné rozsáhlé cvičení Jade Helm minulý rok?

A to je možná nejhrozivější zpráva ze všech. Koneckonců je veřejným tajemstvím, že bankovní a politický systém Západu má na kahánku, policisté jsou zkorumpovaní až za ušima, uprchlíci jsou schválnost a záměr na "výrobu" Nového politického lidu, který bude snadno ovladatelný.

Co nevíme, je jak MOC nás všechny mají v hrsti. Kdykoli. Být "alternativní" nestačí. Polomáčenou sušenkou a lákavým soustem pro bezpečnostní složky se může stát kdykoli kdokoli.

O tom je “podivná americká sebevražda” doopravdy: jde o zprávu o probíhající sebevraždě celé jedné civilizace. Té naší.

Ať už to chudák agent bez mozku ve svém dopise na rozloučenou skutečně popsal, nebo ne.

PP

 

Klíčová slova: nový světový řád  | neokonzervatismus  | USA  | bezpečnost
9887 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemiEvropská unie chystá brutální zdražování. Bude to znamenat dramatický propad životní úrovně občanů„Great Reset“ – konec demokracie? Proč bychom měli věřit, že hrozba resetu s totální kontrolou populace je skutečná?Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Litvu zaplavují muslimští ilegální imigranti. EU slibuje jejich přerozdělení po Evropě!Jak zachránit Evropu před zánikem?

Eurabia.cz

Patrioti v ideově vybrakovaných USA se utíkají k ByzanciTo, jak kancléřka Merkelová likviduje vlastní zemi, vedle Rakouska o to více vynikne

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Tak si to nasadíme, ne?“ Zub za respirátor. To pražská tramvaj ještě nevidělaLesbotoč. DJ „Potrat“. Pekarová. Soulož při fetu. Prague Pride překoná sebe samu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění