USA aneb Spojené státy islámské. Kdo odsuzuje Donalda Trumpa, měl by si připomenout, že přinejmenším do 16 islámských zemí nesmí vstoupit žádný Žid!

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 8.7.2016 | Rubrika: Zamyšlení
osama1

Zprávy iDnes převzaly informaci The Wall Street Journal o protestu 51 úředníků ministerstva zahraničí USA proti Obamově politice v Sýrii. Vyzývají k vojenským akcím amerických jednotek proti syrské legální vládě.

 

Jinak se prý míru nedosáhne. Tato tupost amerických úředníků je donebevolající.

Svědectví církevních představitelů, české velvyslankyně v Damašku i jiných syrských občanů žijících v ČR bylo jednomyslné. „Syrský prezident Bašír Assad není zrovna anděl, ale vedl zemi k toleranci a prosperitě.“

Protože je sám příslušníkem náboženské menšiny alavitů, držel ochrannou ruku také nad jinými menšinami, včetně té křesťanské. Křesťané v Sýrii mohli svobodně projevovat svou víru, přijímali zahraniční kazatelé a organizovali křesťanské tábory pro mládež. Komu to vadilo? Samozřejmě islámským duchovním, kteří jsou plní nenávisti vůči křesťanům. Islámská propaganda, spolu s islámskými přisluhovači, představovala světu situaci v Sýrii jako „občanskou válku“.

Proč by se „občané“ bouřili proti vládě, když měli největší životní úroveň ze všech okolních arabských zemí? Druhou velkou lží islámské propagandy bylo tvrzení o „umírněných odpůrcích“ režimu. Žádný umírněný občan, protestující proti své vládě nenosí na veřejnosti zbraně. Ty desítky tisíc rebelů v Sýrii se organizovaly z profesionálních islámských zabijáků, které prezident Assad správně nazývá teroristy.

Kdo tyto islámské zabijáky podporuje, je spolupachatelem jejich zločinů. A nepochybně jsou zločinci všichni, kdo je vyzbrojují a cvičí. Těm 51 americkým hlupákům nestačila libyjská lekce a touží přeměnit kdysi prosperující syrskou zemi v libyjský chaos. Není těžké pochopit, že muslimský Afroamerčan Barack Husajn Obama preferuje islám. Okolo sebe má muslimské poradce, podporuje přistěhovalectví muslimů do USA, cituje v projevech ze „svatého koránu“ a brání nazývat islámské zločiny pravým jménem.

Jestli Obamovi a Clintonové američtí voliči v listopadu dovolí ještě více měnit zemi na Spojené státy islámské, ukáží volby. Donald Trump plánuje takové levicové rejdy překazit a dvéře muslimům zavřít, za což je pochopitelně Obamou, Clintonovou i americkou levicí tvrdě kritizován. Pro levičáky v EU jsou všichni myslící aktivisté, kteří chtějí zastavit islámskou invazi do Evropy fašisté a politici zase populisté. Kdo odsuzuje Donalda Trumpa, měl by si připomenout, že přinejmenším do 16 islámských zemí nesmí vstoupit žádný Žid!

Slušelo by se, kdyby levicoví přisluhovači islámu v USA i EU protestovali v těchto zemích: Afghánistán, Alžírsko, Bangladéš, Brunei, Omán, Libanon, Kuvajt, Írán, Irák, Súdán, Jemen, Malajsie, Pákistán, Indonésie, Saúdská Arábie i Spojené Arabské Emiráty.

 

Klíčová slova: islám  | imigrace  | Židé  | Izrael
2926 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Povím Vám něco o eurounijní diplomacii a vrcholu drzosti Bakalovy Hospodářské noviny bijí na poplach. Bijí se jako lvi za cizí zájmy a proti zájmům České republikyKlonování Angely Merkelové. Bude pokračovat Willkommenskultur, tedy podpora uprchlické politikyBiden za náměstkyni ministra zdravotnictví vybral trans-genderovou expertku, která podněcovala k sexuálním orgiím bezpečným vůči koviduGlobalistická média nás označují za dezinformátory...Česko není Amerika: Havlista není trumpista. Kavárna útočit na politiky samozřejmě může...

euServer.cz

Úkol rozněcovat nevraživost našich lidí vůči Rusku, udělat z něho v našich očích ďábla, z Rusů bandu satanů a z Putina Belzebuba, předepsaný naší vrchnosti ještě vyšší vrchností euroatlantickou...Socialistické peklo

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Nový americký prezident podporuje radikální socialistickou ideologiíProimigrovaný Berlín: 45% žáků nemluví německy

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Hřiba nekomentuji. Minule jsem si zažil své. Zkušený doktor z velké pražské nemocnice o boji s covidemDatový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění