Letošní volby nejsou o nějaké pravici či levici. Vlastenecké desatero. Opravdu stojí za to si ho přečíst

Autor: Martin Koller | Publikováno: 28.9.2016 | Rubrika: Zamyšlení
lev

Letošní volby k zamyšlení především o budoucnosti naší země a perspektivách lidí, kteří v ní žijí. Situace nevypadá dobře. Naši občané dlouhodobě pracují za třetinové a nižší mzdy ve srovnání s Německem při srovnatelných životních nákladech, ve strachu o existenci a s nadějí na důchod, z nějž nelze přežít.

Občanská většina tvořená živnostníky, malopodnikateli a zaměstnanci nemá zastání v žádné ze zavedených vládních stran, ani v jejich opozičních klonech a partnerech. Všichni, kteří za tento vývoj odpovídají, se budou snažit udržet u moci všemi prostředky, protože moc vytváří peníze a peníze zase moc v uzavřeném koloběhu. V takovém případě mizí komediální souboje v médiích pro oklamání voličů a všichni se spojují, jako například v odporu proti referendu, nebo v zákoně o politických stranách. 

Letošní volby nejsou o nějaké pravici či levici, ale o vlastencích na jedné straně a těch, kteří ztratili či prodali čest a odhodili vlast a národ, pokud se k českému národy kdy počítali na straně druhé. Do druhé skupiny patří především globalisté a multikulturalisté reprezentující zájmy Bruselu a Washingtonu

Globalisté jsou ti, kteří se snaží zničit a zotročit evropské národy, udělat z nich tupý, hnědý dobytek ožebračováním a islamizací. Avšak především mícháním ras, takzvaným multikulturalismem, který nemá s kulturou nic společného. 

V rámci současné volební kampaně se opět slibuje a slibuje. Většina také obranu před islamizací, přestože mnozí ji ještě nedávno schvalovali, či se jí aspoň nebránili, včetně pánů Sobotky i Babiše, který se tváří, jako by nepatřil do současné protinárodní vlády s jejím programem Strategie 2030 a neměl ve svém hnutí a jeho zeleném klonu politiky, kteří říkají a konají přesný opak toho, co jejich zaměstnavatel. 

Osobně vnímám jako vlastence všechny, kteří brání tuto zemi a nechtějí zde cizáckou totalitu. Je lhostejné, zda tito vlastenci jsou Češi, Moravané, Slezané, Slováci, Vietnamci, Židé, Řekové, Rusové, Ukrajinci, Maďaři či Romové. 

Jako české vlastence lze chápat všechny, kteří uznávají a prosazují univerzální historií prověřené civilizační hodnoty jako vlast, národ, rodina, čest, spravedlnost, pravda, úcta k poctivé práci a práci pro většinu, úcta k předkům, znalostem a zkušenostem, podporu potřebným, trestání zločinců a sociálních parazitů. Prosazují všelidové referendum jako nejvyšší a všeobecně závazný politický akt, jako svůj nezastupitelný podíl na moci a rozhodování o budoucnosti z hlediska všech mezinárodních a dalších důležitých otázek a problémů. 

Český vlastenec 

1. Brání proti islamizaci naší země a tím etnicko-sociálnímu inženýrství, neboli novému protievropanskému rasismu prosazovanému americkými a evropskými globalisty na základě zvrhlých ideologií. 

2. Odmítá koloniální smlouvy TTIP a CETA, které by změnily naši zemi na ráj mezinárodních exekutorů, zničily naše zemědělství a udělaly z ní popelnici geneticky modifikovaných potravin. 

3. Brání privatizaci naší země volbou totality ve prospěch miliardářského oligarchy podporovaného americkými globalisty do podoby soukromé kolonie či firmy, jejímž vzorem je současná ožebračená a zotročená Ukrajina. 

4. Odmítá arogantní evropskou totalitu zkorumpovaných byrokratů z Bruselu a jejich snahu ničit národní státy pomocí byrokratické buzerace, systémové korupce, lží, potlačování pravdy, strachu, zotročování, bezpráví, drog, heren, zadlužování, solárních a jiných zlodějin. 

5. Prosazuje účinnou podporu české rodiny a českých dětí a jejich ochranu před pedofily a multikulturalismem, místo mrhání penězi na agresivní, nezvané, necivilizované a nepracující cizince a jejich rodiny. 

6. Odmítá evropské neomarxistické experimenty typu inkluze a prosazuje vlastenecké školství poskytující smysluplné vzdělání umožňující být konkurenceschopnými v mezinárodním měřítku. 

7. Podporuje český průmysl a zemědělství, pracující a inovativní lidi a odmítá být věčně levným otrokem v cizáckých firmách, a zároveň požadují pro naše lidi důstojné platy a důchody. 

8. Uznává právo občanů na obranu a sebeobranu, stejně jako právo držet zbraň jako jednu z hlavních demokratických hodnot a v neposlední řadě prosazuje ostrahu a obranu našich hranic. 

9. Odmítá sociální a politický parazitismus prosazovaný ve prospěch multikulturalismu a islámského terorismu politickými neziskovkami podporovanými globalisty ze zahraničí. 

10. Odmítá cizí vojenské základny na našem území, podporu islámského terorismu zeměmi NATO a především naší účasti na cizích válkách v cizích zemích, které vedou k zabíjení a vyhánění lidí z domova pro větší moc a zisk globalistů. 

Jsem toho názoru, že uvedené desatero by se dalo použít bez velkých změn ve většině zemí Evropy, jejichž občané ještě neztratili pod vlivem protinárodní propagandy odvahu a ochotu bojovat za vlastní zájmy.

Klíčová slova: EU  | nacionalismus  | národní stát  | imigrace  | vlastenectví
4073 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u nás

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Stabilizace Afghánistánu začíná?EU rozhazuje peníze ve snaze zblbnout mladé voliče pro sen o celoevropské říši

Eurabia.cz

Die Welt: Ve Francii enormě narůstá skepse vůči EU - i ve vláděNechce imoše: Seehofer pro společné polsko-německé pohraniční patroly

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Bez souhlasu rodiny. ,,Vystrčilův” profesor. Sesazení Zemana: Co neřekliBabiš třísknul dveřmi, posadil se a začal. Hodnocení voleb za zavřenými dveřmi. Pouze na PL
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění