USA: Evropští islamisté představují bezpečnostní riziko

Autor: Redakce | Publikováno: 24.6.2007 | Rubrika: ShortNews
EUStan

Napsal atom dne 18. 6. 2007 v 7:47 hodin

Tajemník Ministerstva pro vnitřní bezpečnost Michael Chertoff včera v rozhovoru pro deník Der Spiegel prohlásil, že chce zpřísnit cestovní pravidla pro občany EU, kteří navštěvují USA bez vízové povinnosti.

“Hodláme zvýšit naše bezpečnostní standardy zavedením elektronických povolení pro vstup”, prohlásil Chertoff podle předběžné kopie rozhovoru pro dnešní vydání deníku Der Spiegel.

Prohlašuje, že evropané, kteří mohou cestovat do Spojených států v bezvízovém režimu, se v budoucnu budou muset zaregistrovat 48 hodin před svým odletem. Islámští teroristé cestující pod pasy EU představovali bezpečnostní hrozbu pro USA, prohlásil Chertoff.

“Když se podíváme na oblasti, v nichž jsme zranitelní, je zřejmé, že občané EU cestující bez víz patří do této skupiny,” prohlásil Chertoff. Podle něj Spojené státy nemohou přestat se schraňováním údajů o cestujicích jen kvůli obavám evropanů.

“Nakonec si Evropská unie bude muset uvědomit, že nikdy nenecháme rozhodnutí o tom, komu povolíme vstup do naší země, na vládách jiných zemí”

Nynější program umožňuje bezvízový vstup do USA občanům mnoha zemí západní Evropy a několika ostatních zemí. Mnoho nových členů Evropské Unie, včetně České republiky, do této kategorie nepatří.

Program bezvízového styku byl vytvořen roku 1988 a jeho primárním účelem byla prevence ilegální imigrace.

 

http://info.pravdaoislamu.cz/index.php/2007/06/18/usa-evropsti-islamiste-predstavuji-bezpecnostni-riziko/

3055 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

To je nehorázné. Evropský soudní dvůr rozhodl, že zákon, kterým si chce Maďarsko posvítit na politické neziskovky financované ze zahraničí a chce docílit toho, aby byly transparentní, je diskriminační…Švédský premiér zavrhuje jakékoliv limity na žadatele o azyl a velikost migraceMetropolitní policie Khanova pokrokového Londýna najímá ‚vyhledávače rasistů‘, aby prověřovali uchazeče o místo u policieUž to jede: Zničit bílé jako třídu! Slavné univerzity líhní katastrofy. Indická profesorka chce bílou rasu vymýtitChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneTurečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicích

Eurabia.cz

Německo se vrací k praktikám nacistů a komunistů. Novodobé GESTAPO začne nejprve na internetuVeřejnoprávní media ovládá skupina, která šíří propagandu proti většině obyvatel České republiky

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Proč odchází Kalousek? Nůž na krku od Pirátů, zaznělo. Foldyna, Okamura a další se s tím už vůbec nepáraliKalousek nemluví pravdu, dokazuje poslanec Volný, kterému kradl transparent. Liberální demokraté dnes ve jménu jediného povoleného hesla neváhají vraždit
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění