Stop islamizaci Evropy. Protest před parlamentem EU, 11. září 2007

Autor: Redakce | Publikováno: 23.6.2007 | Rubrika: ShortNews
EUStan

Evropané volají: “Nechceme tu šarí´u” a “Dost znamená dost”. Připojte se k výzvě. Všechny evropské národy by v ní měly být zastoupeny. Pokud milujete svobodu, pokud milujete svoji zemi, přijďte 11. září 2007 před bruselské sídlo evropského parlamentu.

Povzbuzujeme další, aby utvářeli podobné skupiny ve svých vlastních zemích. Hledáme lidi a sdružení ze všech evropských zemí, kteří pomohou organizovat spolupráci ve své vlastní zemi. Potřebujeme bloggery, aby nám pomohli šířit zprávy. Musíme začít nyní. 

Zahraniční organizace SIOE (Stop Islamization of Europe; Stop islamizaci Evropy) uspořádá 11. září 2007 před evropským parlamentem protestní demonstraci. SIOE je sdružení lidí napříč Evropou, které spojuje jednoduchý cíl – zabránit tomu, aby se islám stal dominantní politickou silou v Evropě. Sdružení tvoří lidé kolem dánské politické strany SIAD, která požaduje zastavení islamizace v Dánsku. Spolupracuje s anglickou iniciativou “No Sharia Here”, která podporuje britské zákony a snaží se zastavit prorůstání zákona šarí´a do britské společnosti. SIOE se rozrůstá po celé Evropě a spolupracuje s podobně smýšlejícími skupinami. 

Zastavte islamizaci Evropy
Toto jsou výkřiky vzdoru, které se začínají ozývat po celé Evropě. Lidé je adresují  jak islamistům na evropském kontinentě, tak v cizích zemích, kteří se snaží uplatnit právo šarí´a nad evropskými občany.

Ale nejsou to jen muslimové, kteří se snaží o expanzi islámu po celé Evropě, kterým Evropané říkají "Dost!". Jsou to také naši politici, kteří nad snahou islamistů tajně prosadit šarí´u pouze přimhuřují oči.

Od většinové evropské populace se očekává, že se bude šarí´i držet - ať už se to týká stavebních regulací či pohřebních nařízení, která si muslimové vynucují. 

Současné zákony navíc považují za zločin mluvit proti islámu, třebaže je to jen další totalitární politický systém.

Naše svoboda slova, kterou jsme před mnoha stoletími získali porážkou tyranských režimů v mnoha krvavých válkách, je nyní přenechána pouze muslimům, aby je chránila před možnou urážkou. Nikdo ale nemá právo nebýt urážen. 

SIOE je celoevropské hnutí, které má za cíl nejen zastavit plíživou islamizaci Evropy, ale zvrátit ji. Prvním krokem takového obratu je pochod lidí z mnoha evropských zemí, kteří požadují, aby neislámské evropské národy zůstaly neislámskými a kteří chtějí zabránit pronikání šári´e na evropskou pevninu. 

Anders Gravers (zakladatel SIOE Dánsko a lídr politické strany SIAD) k tomu řekl: “Nevěříme v koncept modernistických muslimů. Je očividné, že islám samotný stojí v opozici proti modernitě. Srdce sunnitského islámu, Saudská Arábie, a centrum šíitského islámu – Írán to dokazují; nikdo přece tyto země nemůže považovat za moderní. Přinejmenším, bavíme-li se o evropských hodnotách. Nyní v Dánsku nutí naše děti, aby jedli halal jídlo, aby se muslimští žáci necítili uraženi. Co přijde potom? Budou dánské ženy kamenovány k smrti za to, že byly znásilněné, jako se to děje v Íránu? Budou lidem uřezávány hlavy za to, když opustí islám, jako se to děje v Saudské Arábii? Ne. Nedovolíme, aby se Evropa stala obrovskou Saudskou Arábií či obrovským Íránem.” 

Dr. Udo Ulfkotte (zakladatel a prezident neziskové organizace "Pax Europa") řekl: "V Německu jednoznačně pociťujeme tlak islamizace. Německá policie a soudy jsou více tolerantní k muslimům než k nemuslimům. Jeden z nejvyšších německých soudů (Bundesgerichtshof) právě zlehčil trest pro islamisty, kteří otevřeně požadovali násilný džihád v Evropě. A co je nepřijatelné, někteří soudci více citují Korán než německé zákony. Polygamie, kdysi v Německu nelegální, je nyní povolena muslimským mužům, kteří dokonce mohou na své ženy žádat státní příspěvky. 

Německý život se změnil, aby chránil muslimy. Jsou například odstraňovány křesťanské kříže v našich veřejných institucích, existují oddělené hodiny plavání pro muslimy ve veřejných školách, které nemuslimové platí ze svých daní.

Toto vše už bylo několikrát popsáno a označeno za pokrytectví, ale stale je to ze strany našich slabých politiků podporováno.” 

Stephen Gash (zakladatel SIOE Anglie) řekl: "Appeasement vůči islamistům je směšný. Od nemuslimů se očekává, že budou pohřbíváni tváří k Mekce a že budou na svých toaletách zády k ní, neboť hřbitovy a nové domovy musí přece respektovat muslimskou citlivost. Hračky ve tvaru prasete jsou zakázány a “křesťanská světla” musí být nyní nazývána “světly zimních slavností”, tak aby muslimy nepohoršovala. 

Žádné z těchto tísnivých opatření se nezvažovalo v době, kdy jedinou skupinou, která by mohla být vepřovým a křesťanskými Vánocemi uražena, byli židé. 

Absurdně pak vyznívá, když má kritika islámu za následek obvinění z rasismu. Ano, vždy jsem považoval rasismus za nejnižší formu lidské hlouposti, ale islamofobii považuji za projev zdravého rozumu.”

Charlotte Westergaard (členka výboru SIAD) říká: "Největší nebezpečí pochází od našich vlastních politiků, kteří hájí islámské hodnoty na úkor našich vlastních. Když to takto půjde dále, brzy budou všichni evropští nemuslimští obyvatelé platit muslimům daň (džizju), jako tomu bylo během vlády otomanského impéria. Politici samozřejmě věří, že z toho budou vyňati, dokud ovšem místní imám nezaklepe i na jejich dveře. 

11. června 2007

 

Organizátoři demonstrace jsou:

SIAD (Dánsko) sioe@siad.dk

No Sharia Here (Anglie) sioe.nsh@btinternet.com

 

Odkazy:

http://sioe.wordpress.com/brussels-demo-2007
http://sioe.wordpress.com/ (stránky jsou ve výstavbě)
http://siad.wordpress.com/
http://siad.dk/

http://akte-islam.de/1.html

 

Nejčerstvější informace sdružení SIOE (Stop Islamization of Europe). Prosím, ozvěte se nám, pokud chcete pomáhat zorganizovat protest ze strany vaší země.
Po dlouhém procesu podávání žádosti spolupracujeme nyní s bruselskou policí na svolání demonstrace. Policie po nás požaduje, abychom jí poskytli následující informace:  

  • Jména koordinátorů z každé jednotlivé země
  • Jména pořadatelů z každé země (jeden pořadatel na padesát účastníků demonstrace)
  • Způsob dopravy do Bruselu z každé země  

Aby byla demonstrace formálně v pořádku, je z naší strany nutné tyto podrobnosti zajistit. Pokud se nám podaří předvést polici, že organizaci události perfektně zvládáme, pak nám nebudou činěny žádné překážky a můžeme se demonstrace v Bruselu bez problémů zúčastnit. 

Policie je přirozeně zodpovědná za nezbytnou bezpečnost při konání akce. V zásadě máme svolení, pouze když  se nám podaří dodržet všechny formality nastíněné výše. 

Toto je tedy výzva pro všechny zainteresované skupiny. Máme zástupce ze Švédska, Norska, Německa a Velké Británie, i zájemce ze Švédska. 

Pokud si přejete být zahrnuti do příprav této demonstrace, ať už jako koordinátor, pořadatel nebo zástupce tisku, kontaktujte nás na adrese sioe@siad.dk

Na adresu můžete psát i tehdy, pokud se chcete akce jen zúčastnit, odkážeme Vás poté na patřičného národního koordinátora. 

Demonstrace je nyní realitou. Každý, kdo si přeje se připojit pod heslem Stop islamizaci Evropy, je vítán. Nyní je čas akce.

3266 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemiEvropská unie chystá brutální zdražování. Bude to znamenat dramatický propad životní úrovně občanů„Great Reset“ – konec demokracie? Proč bychom měli věřit, že hrozba resetu s totální kontrolou populace je skutečná?Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Od roku 1989 nás dojí a vyvádějí bohatství Česka mnohem víc než z RuskaTohle by v Maďarsku neprošlo! Česká televize dětem propaguje transgender, homosexualitu a LGBT

Eurabia.cz

Ministr vnitra si posvítil na mizogynní immámyImigrant ve vyhošťovací vazbě napadl a vážně zranil policistku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Kvůli EU zchudnete. Nic víc, nic míň.“ Tomáš Vyoral zasolil tentokrát BruseluSmrt Petra Kellnera: To ticho! Že by...? Slavná tvář se ozvala
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění