To jste asi nevěděli... Šest židovských společností ovládá 96 procent světových medií

Autor: odjinud | Publikováno: 1.2.2017 | Rubrika: Studie
Znak 01

 

xZionist-Media2.jpg.pagespeed.ic_.OUUVlII-Wz-750x400Spousta lží, podvodů a dezinformací je cena, kterou Američané platí za kolektivní hloupost.

„Víte moc dobře, a ti hloupí Američané to vědí stejně tak, že řídíme jejich vládu, a to bez ohledu na to, kdo sedí v Bílém domě. Vidíte, já to vím a vy to také víte, že žádný americký prezident nemůže být v takové pozici, aby proti nám vznesl námitky, i kdybychom dělali nemyslitelné. Co nám mohou (Američané) udělat? Řídíme Kongres, ovládáme média, řídíme zábavní průmysl, a ovládáme v Americe všechno. V Americe můžete kritizovat Boha, ale nemůžete kritizovat Izrael…“  

Cipora Menache, izraelská mluvčí

 

Fakta o židovském ovládání médií

Největší mediální konglomerát současnosti je společnost Walt Disney, jejíž předseda a generální ředitel je Žid Michael Eisner. Říše Disney v čele s mužem, kterého popsal jeden mediální analytik jako „šílence, posedlého ovládáním,“ zahrnuje několik televizních produkčních společností (Walt Disney Television, Touchstone Television, Buena Vista Television), vlastní kabelovou síť se 14 miliony předplatiteli a dvěmi videoprodukčními společnostmi. Pokud jde o celovečerní filmy, Walt Disney Picture Group v čele s Joem Rothem (také Židem) zahrnuje Touchstone Pictures, Hollywood Pictures a Caravan Pictures.

Disney také vlastní společnost Miramax Films, kterou řídí bratři Weinsteinové. Ještě před tím, než společnost Disney převzal v roce 1984 Eisner, řídila ji rodina Gentile Disneyho. V té době společnost ztělesňovala zdravou a morálně nezávadnou rodinnou zábavu. I když stále drží práva na Sněhurku, pod Eisnerovým vedením společnost rozšířila svou produkci o realistické vyobrazení sexu a násilí. Navíc má ve Spojených státech 225 přidružených stanic a je spoluvlastníkem několika evropských televizních společností. ESPN, což je kabelová dceřiná společnost ABC, řídí prezident a generální ředitel Steven Bornstein, také Žid.

Tato korporace má také většinový podíl v televizních a kabelových společnostech Lifetime Television a Arts & Entertainment Network. ABC Radio Network vlastní jedenáct stanic AM a deset stanic FM, opět ve velkých městech, jako je New York, Washington, Los Angeles, a má více než 3 400 poboček. Ačkoliv je primárně Capital Cities/ABC telekomunikační společnost, vydělala v roce 1994 přes 1 miliardu dolarů za nakladatelskou činnost. Je majitelem sedmi novin, vycházejících denně, Fairchild Publications, Chilton Publications a Diversified Publishing Group. Time Warner Inc. je druhý největší mezinárodní mediální kolos.

Předseda představenstva a generální ředitel Gerald Levin je Žid. HBO, dceřiná společnost Time Warner, je největší placenou televizní kabelovou sítí v zemi. Warner Music je zdaleka největší světovou nahrávací společností s 50 hudebními vydavatelstvími, z nichž největší je Warner Brothers Records v čele s Dannym Goldbergem. Stuart Hersch je prezidentem Warnervision, což je videoprodukční studio, spadající pod Warner Music. Goldberg a Hersch jsou Židé. Warner Music byla prvním propagátorem gangsterského rapu „gangsta rap“. Prostřednictvím angažovanosti s Interscope Records pomohla popularizovat žánr, jehož barvité texty explicitně vyzývají černochy, aby páchali násilné činy proti bělochům. Kromě kabelové televize a hudby je Time Warner intenzivně zapojená do produkce celovečerních filmů (Warner Brothers studio) a nakladatelství. Nakladatelská divize Time Warner (šéfradaktorem je Žid Norman Pearlstine) je největším vydavatelem časopisů v zemi (Time, Sports Illustrated, People, Fortune).

Když Ted Turner, který je nežidovského původu, učinil v roce 1985 nabídku na koupi CBS, vznikla v mediálních správních radách po celé zemi panika. Turner vydělal jmění v reklamě a poté vybudoval úspěšnou kabelovou televizní zpravodajskou síť CNN. Ačkoli Turner zaměstnával mnoho Židů v klíčových vedoucích pozicích ve společnosti CNN a nikdy veřejně nevystupoval v rozporu s židovskými zájmy, je to člověk s velkým egem a silnou osobností. Předseda William Paley (Žid, skutečným jménem Palinsky) a další Židé v CBS ho považovali za nekontrolovatelného – neřízenou střelu, která by se mohla někdy v budoucnu obrátit proti nim. Kromě toho židovský novinář Daniel Schorr, který pracoval pro Turnera, veřejně vznesl obvinění, že jeho bývalý šéf má osobní antipatie k Židům.

Výkonná rada CBS potřebovala zablokovat Turnerovu nabídku, proto byl vyzván židovský miliardář Laurence Tisch (divadelní, hotelový, pojišťovací a cigaretový magnát) k zahájení „přátelského“ převzetí společnosti. Od roku 1986 do roku 1995 byl Tisch předsedou a generálním ředitelem společnosti CBS, a tím byly odstraněny jakékoliv hrozby nežidovského vlivu. Následné snahy Turnera získat hlavní síť byly brzděny Levinovou společností Time Warner, která vlastní téměř 20% akcií CBS a má právo veta nad hlavními obchody. Viacom Inc. v čele se Sumnerem Redstonem (rozený jako Murray Rothstein), Židem, je třetí největší megamediální korporací v zemi s příjmy ve výši více než 10 miliard dolarů ročně. Viacom, která produkuje a distribuuje televizní programy pro všechny tři největší sítě, vlastní 12 televizních stanic a 12 rozhlasových stanic. Produkuje celovečerní filmy prostřednictvím Paramount Pictures v čele se židovkou Sherry Lansingovou. Její nakladatelská divize zahrnuje Prentice Hall, Simon & Schuster a Pocket Books.

Distribuuje videa prostřednictvím více než 4 000 obchodů Blockbuster. Hlavní zásluhu na slávě společnosti Viacom má to, že je největším světovým poskytovatelem kabelových programů (prostřednictvím Showtime, MTV, Nickelodeon a jiných sítí). MTV a Nickelodeon jsou od roku 1989 stále více a více oblíbené u mladých televizních diváků. Když jsou tři nejlepší, a zdaleka největší mediální společnosti v rukou Židů, je těžké uvěřit, že by takový ohromující stupeň kontroly vznikl bez dobře uvážené, ​​společné snahy z jejich strany. A co ostatní velké mediální společnosti? Číslo čtyři na seznamu je společnost News Corporation Ruperta Murdocha, která vlastní Fox Television a 20th Century Fox Films. Murdoch je nežidovského původu, ale Peter Chermin, který stojí v čele Murdochova filmového studia a také dohlíží na jeho televizní produkci, je Žid. Číslo pět je japonská Sony Corporation, jejíž americkou dceřinou společnost Sony Corporation of America řídí Michael Schulhof, Žid. Alan Levine, další Žid, stojí v čele divize Sony Pictures. Většina televizních a filmových produkčních společností, které nejsou ve vlastnictví největších korporací, jsou také řízeny Židy. Například New World Entertainment, o které jeden mediální analytik prohlásil, že je to „nejlepší nezávislý televizní producent ve Spojených státech“, je ve vlastnictví Žida Ronalda Perelmana. Nejznámější z malých mediálních společností Dreamworks SKG je striktně košer záležitostí.

Společnost Dream Works vytvořili v roce 1994 uprostřed velkého mediálního humbuku magnát nahrávacího průmyslu David Geffen, bývalý předseda Disney Pictures Jeffrey Katzenberg a filmový režisér Steven Spielberg. Všichni tři jsou Židé. Společnost produkuje filmy, animované filmy, televizní programy a hudební nahrávky. Dvě další velké produkční společnosti – MCA a Universal Pictures – jsou obě ve vlastnictví Seagram Company, Ltd. Prezident a výkonný ředitel gigantické společnosti Seagram, zabývající se výrobou alkoholických nápojů, je Edgar Bronfman ml., který je také prezidentem Světového židovského kongresu. Je dobře známo, že Židé ovládali výrobu a distribuci filmů od zahájení filmového průmyslu v prvních desetiletích 20. století.

Tak je tomu i dnes. Filmy vyrobené pouze pěti největšími filmovými společnostmi výše zmíněnými – Disney, Warner Brothers, Sony, Paramount (Viacom) a Universal (Seagram) – tvořily 74% z celkového kasovního příjmu za prvních osm měsíců v roce 1995. Třemi velkými televizními vysílacími stanicemi bývávaly ABC, CBS a NBC. Po spojení mediálních impérií nejsou již tyto tři společnosti nezávislými subjekty. I když však byly nezávislé, každou z nich již od doby vzniku řídil Žid: ABC řídil Leonard Goldenson, CBS nejprve řídil William Paley a poté Lawrence Tisch a NBC nejprve řídil David Sarnoff a potom jeho syn Robert. V průběhu několika desetiletí byly tyto sítě personálně odshora dolů obsazeny Židy, a neodmyslitelné židovství v televizních sítích se nezměnilo, i když byly tyto řetězce pohlceny jinými korporacemi. Obzvláště silná je židovská přítomnost v televizním zpravodajství. Jak již bylo uvedeno, ABC je součástí Eisnerovy Disney Company, a výkonnými producenty zpravodajských pořadů ABC jsou všichni Židé: Victor Neufeld (20-20), Bob Reichbloom (Good Morning America) a Rick Kaplan (World News Tonight). CBS nedávno zakoupila Westinghouse Electric Corporation. Nicméně Eric Ober, kterého jmenoval Lawrence Tisch, zůstává prezidentem CBS News a je Žid. V NBC, která je nyní ve vlastnictví General Electric, je prezidentem NBC News Andrew Lack, který je také Žid, stejně jako výkonní producenti Jeff Zucker (Today), Jeff Gralnick (NBC Nightly News) a Neal Shapiro (Dateline).

Tisková média, především denní tisk, jsou po televizním zpravodajství nejvlivnější informační médium v ​​Americe. Šedesát milionů deníků je prodáno a (pravděpodobně i čteno) každý den. Tyto miliony jsou rozděleny mezi asi 1 500 různých publikací. Mohli bychom dojít k závěru, že už jen samotný počet různých novin v celé Americe by měl poskytovat ochranu proti židovské kontrole a zkreslení skutečnosti. Nicméně to tak není. Dochází k menší nezávislosti, menší konkurenci a mnohem menšímu reprezentování našich zájmů, než by si náhodný pozorovatel pomyslel.

Dny, kdy většina měst (a dokonce menších měst) měla několik nezávisle vlastněných novin, vydávaných místními lidmi s úzkými vazbami na komunitu, jsou pryč. Dnes je většina „místních“ novin ve vlastnictví spíše malého počtu velkých společností, které vedou řídící pracovníci, žijící a pracující stovky nebo někdy až tisíce mil daleko. Faktem je, že pouze asi 25% z 1500 deníků v zemi má nezávislého majitele; zbytek patří velkým novinovým řetězcům. Jen hrstka z nich je dostatečně velká na to, aby si udržela nezávislé zpravodajské štáby mimo svou vlastní komunitu; zbytek závisí na těchto několika málo z nich, kteří poskytují národní a mezinárodní zpravodajství. Impérium Newhouse, které vlastní židovští bratři Samuel a Donald Newhouse, poskytuje názorný příklad toho, že je konkurence mezi deníky v Americe více než nedostatečná. Také ilustruje nenasytnost, kterou Židé projevují v souvislosti se všemi orgány veřejného mínění, které touží ovládat.

Bratři Newhousové vlastní 26 deníků, včetně několika velkých a důležitých, jako jsou Cleveland Plain Dealer, Newark Star-Ledger a New Orleans Times-Picayune; dále vlastní největší celostátní vydavatelský konglomerát Random House se všemi jeho dceřinými společnostmi; Newhouse Broadcasting, skládající se z 12 televizích stanic a 87 kabelových televizních systémů, včetně některých největších kabelových sítí v zemi; nedělní přílohu Parade s nákladem více než 22 milionů výtisků týdně; asi dvě desítky hlavních časopisů, včetně New Yorker, Vogue, Madmoiselle, Glamour, Vanity Fair, Bride’s, Gentlemen’s Quarterly, Self, House & Garden a všechny ostatní časopisy, které zcela vlastní skupina Conde Nast.

Toto židovské mediální impérium založil dnes již zesnulý Samuel Newhouse, přistěhovalec z Ruska. Rodina Newhousova pohltila tolik novin, což bylo do velké míry umožněno faktem, že noviny nejsou podporovány svými předplatiteli, ale inzerenty. Je to právě příjem z reklamy – nikoli malé obnosy, nashromážděné od čtenářů novin – který do značné míry zajišťuje plat redaktora a přináší zisk majiteli. Kdykoliv se velcí inzerenti ve městě rozhodnou favorizovat jedny noviny před druhými, zvýhodněné noviny vzkvétají, zatímco jejich konkurent začne upadat. Od počátku 20. století, kdy se židovská obchodní síla v Americe stala dominantní ekonomickou silou, začal stabilně narůstat počet amerických novin v židovských rukou, doprovázený trvalým poklesem počtu konkurenčních nežidovských novin, především v důsledku selektivní inzerce židovských obchodníků. Kromě toho jsou dokonce i ty noviny, jež stále vlastní a řídí nežidovská společnost, zcela závislé na židovských reklamních příjmech, protože jejich redakční a zpravodajská politika je do značné míry omezená tím, co se Židům líbí, a co nikoli. To platí v novinařině, i kdekoli jinde, že čí chleba jíš, toho píseň zpívej.

 

Troje židovské noviny

Potlačení konkurence a vytvoření místních monopolů na šíření zpráv a názorů charakterizuje růst židovské kontroly nad americkými novinami. Výsledná schopnost Židů používat tisk jako neodporující nástroj židovské politiky by mohlo být stěží lépe ilustrováno než na příkladech tří nejprestižnějších a nejvlivnějších celostátních novin: New York Times, Wall Street Journal a Washington Post. Tyto troje noviny, které ve světě amerických kapitalistů dominují, stanovují trendy a udávají pokyny pro téměř všechny ostatní. Jsou to právě tyto noviny, které rozhodují o tom, co bude zařazeno do zpráv, a co ne, a to na národní i mezinárodní úrovni. Vytvářejí zprávy, které ostatní pouze kopírují; a všechny troje noviny jsou v židovských rukou. New York Times založili v roce 1851 dva muži nežidovského původu, Henry Raymond a George Jones. Po jejich smrti je v roce 1896 odkoupil jako pozůstalost po Jonesovi bohatý židovský vydavatel Adolph Ochs. Jeho prapravnuk Arthur Ochs Sulzberger ml. je současný vydavatel novin a zároveň výkonný ředitel společnosti. Výkonným redaktorem je Max Frankel a šéfredaktorem je Joseph Lelyveld.

Oba posledně jmenovaní jsou také Židé. Rodina Sulzbergerova také vlastní prostřednictvím společnosti New York Times 33 dalších novin, včetně Boston Globe, dále dvanáct časopisů, včetně McCall je a Family Circle s nákladem více než 5 milionů na každý, sedm rozhlasových a televizních stanic, systém kabelové televize a tři knižní vydavatelství. New York Times News Service vysílá novinové zprávy, zvláštní články a fotografie z New York Times telegraficky do dalších 506 novin, tiskových agentur a časopisů. Podobnou národní důležitost má Washington Post, který je tím, že zavádí „úniky“ informací prostřednictvím vládních agentur ve Washingtonu, ve výhodě vůči zprávám, zahrnujícím federální vládu.

Washington Post má stejně jako New York Times nežidovský původ. Tyto noviny založil v roce 1877 Stilson Hutchins, v roce 1905 je od něj koupil John McLean a později je zdědil Edward McLean. Avšak v červnu 1933, na vrcholu Velké hospodářské krize, byly noviny donuceny k bankrotu. V konkurzní dražbě je zakoupil Eugen Meyer, židovský finančník. Washington Post nyní řídí Katherine Meyer Grahamová, dcera Eugena Meyera. Je hlavní akcionářkou a předsedkyní představenstva společnosti Washington Post.

V roce 1979 jmenovala vydavatelem těchto novin svého syna Donalda, který nyní zastává post prezidenta a generálního ředitele společnosti Washington Post Co. Tato společnost má řadu dalších podílů v novinách, televizi a časopisech, z nichž nejznámějším je celostátní dvoutýdeník, zpravodajský magazín Newsweek. Noviny Wall Street Journal, kterých se každý všední den prodá 1,8 milionu výtisků, je celostátním deníkem s největším počtem výtisků. Tento deník je ve vlastnictví newyorské korporace Dow Jones & Company Inc., která také vydává dalších 24 deníků a týdenní finanční bulvární plátek Barron’s, mimo jiné. Předseda a výkonný ředitel společnosti Dow Jones je Peter Kann, který je Žid. Kann také zastává post předsedy a vydavatele Wall Street Journal. Většina dalších hlavních newyorských novin není v lepších rukou, než je New York Times a Wall Street Journal. New York Daily News je ve vlastnictví Mortimera B. Zuckermana, židovského realitního investora. Village Voice je v osobním vlastnictví židovského miliardáře Leonarda Sterna, majitele dodavatelské firmy pro domácí zvířectvo Hartz Mountain.

 

Ostatní hromadné sdělovací prostředky

S ostatními médii je to téměř stejné, jako s televizí, rozhlasem a novinami. Vezměme si například zpravodajské časopisy. Ve Spojených státech jsou pouze tři, které stojí za pozornost: Time, Newsweek a US News and World Report. Time, s týdenním nákladem 4,1 milionu, je vydáván dceřinou společností Time Warner Communications. Generálním ředitelem společnosti Time Warner Communications je, jak bylo uvedeno výše, Gerald Levin, který je Žid. Newsweek, jak již bylo zmiňováno, vydává společnost Washington Post Company, která je pod vedením Židovky Katherine Meyer Grahamové. Jeho týdenní náklad je 3,2 milionu výtisků.

US News & World Report má týdenní náklad 2,3 milionů výtisků, majitelem a vydavatelem je Mortimer Zuckerman, taktéž Žid. Zuckerman také vlastní Atlantic Monthly a newyorské bulvární noviny Daily News, které jsou šesté největší noviny v zemi. Mezi obřími konglomeráty knižních nakladatelství je zastoupení také židovské. Tři z šesti největších knižních nakladatelství v USA jsou, podle Publisher’s Weekly, vlastněny nebo řízeny Židy. Jde o Random House (s mnoha dceřinými společnostmi, včetně Crown Publishing Group), který je na první příčce, dále Simon & Schuster, který se drží na třetí příčce, a Time Warner Trade Group (včetně Warner Books a Little, Brown) na šestém místě. Dalším vydavatelstvím zvláštního významu je Western Publishing. Přestože se co do velikosti mezi všemi vydavateli v USA řadí až na 13. místo, je na první příčce mezi vydavateli dětských knih, s podílem na trhu více než 50%. Jeho předseda a výkonným ředitelem společnosti je Žid Richard Snyder, který v současnosti nahradil Richarda Bernsteina, také Žida.

 

Vliv židovské kontroly nad médii

To jsou fakta o židovské kontrole nad médii v Americe. Každý, kdo je ochoten strávit několik hodin ve velké knihovně, si může ověřit jejich přesnost. Doufám, že jsou pro vás tyto skutečnosti přinejmenším znepokojující. Mělo by být umožněno jakékoliv menšině, aby měla takovou ohromnou moc? Jistě, že ne, a dovolit národu s vírou, která je vyjádřena v Talmudu, aby určoval, co máme číst nebo sledovat, to v podstatě dává této menšině sílu přetvářet naši mysl tak, jak to vyhovuje jejich talmudským zájmům, které jsou, jak jsme si právě ukázali, diametrálně odlišné od našich. Tím, že se Židům umožnilo, aby ovládali zpravodajství a zábavní média, jim poskytujeme mnohem víc, než jen to, aby měli rozhodující vliv na náš politický systém a úplnou kontrolu nad naší vládou; poskytujeme jim také kontrolu nad myslí a duší našich dětí, jejichž postoje a myšlenky více formuje židovská televize a židovské filmy, než jejich rodiče, škola nebo jakékoliv jiné vlivy.

ultra-concentrated-media-top-selling-brands-the-largest-six-media-companies-in-the-world-with-just-a-few-of-their-family-brands-biggest-media-mergers-ever-in-2000-now-with-record-breakin

Zdroj: http://www.inspiretochangeworld.com/2016/10/six-jewish-companies-control-96-worlds-media/

 

Klíčová slova: nový světový řád  | média  | Židé
20359 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Globalistická média nás označují za dezinformátory...Americký zánik je blízko. Amerika již neexistujeJak se bude žít v zemi s pirátskou vládou a premiérem Ivanem Batošem?Planetární diktatura nastupuje přes finance: BlackRock ovládne svět. Nahradí dolar nová měna? Peníze už jen digitální. Konec národních státůSrbský prezident Vučič pomohl Rusku vyhnout se plynovému vydírání Ukrajiny

euServer.cz

Socialistické pekloVolby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizace

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Rakousko příkladné v boji proti islámizmuUž je to tu befélem: Do léta naočkovat 70% populace!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

ČT? Xaver šokoval. Velká změna. Mnozí to nevydýchajíObrovský Skot v kiltu u nás málem zemřel na covid-19. Teď už zase skáče v Krnově přes zamrzlé kaluže
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění