"Homosexualita je smrt, já volím život"

Autor: Redakce | Publikováno: 23.7.2007 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexuálové

bakalářka Pechová

Podstatnou část svých posledních červnových Událostí, komentářů věnovala ČT tíživé situaci homosexuálů, kteří trpí neporozuměním až nenávistí svého okolí do té míry, že páší sebevraždy.

Navodit dojem, že ve společnosti je cosi nezdravého, "homofobie", a že to zdravé, homosexualitu, je třeba bránit a chránit, bylo smyslem pořadu, který vyvrcholil vystoupením lidské bytosti označené jménem Olga Pechová.

Ve stejné době na jiném místě...

Michael Glatze

...vystoupil bývalý editor magazínu Young Gay America Michael Glatze, jenž díky Bohu už homosexuálem není. Svým bývalým kolegům zanechal vzkaz:

HOMOSEXUALITY IS DEATH, AND I CHOOSE LIFE

"Homofobie představuje soubor předsudků a agresivních vzorců, které se do jisté míry objevují v téměř jakékoliv společnosti. Jedná se o podobně univerzální jev, jako je etnická, náboženská či rasová nenávist, přičemž jeho jednotlivé formy se mohou značně odlišovat. Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že nepřátelství vůči gay lidem je možné do jisté míry ovlivnit osvětou, jako je tomu v případě jiných sociálně patologických jevů," uklidňuje bytost nesoucí jméno Olga Pechová.

Osvětou proti patologii. Za peníze koncesionářů ČT. Kulturní válka proti vlastní kultuře a vlastnímu národu, to je to, oč tu běží. Každý odpor je marný, říkají Borgové z Evropské komise. A Poláci už vědí své.

"Většina lidí se stále ještě domnívá, že homosexualita je v souvislosti se značným poklesem heterosexuálních zájmů abnormální, a to navzdory přetrvávajícímu bombardování propagandy o normálnosti ze strany ignorantních a moderních sociálních a politických ideologů, kteří ovládají média, politiku a větší část akademického světa. Jestliže společenská elita naší doby ztratila zdravý lidský rozum, neplatí to o širokých vrstvách obyčejných lidí. Nejlepší odpovědí na překvapivou otázku mnoha z nich, jak je tedy možné, že by se intelektuálové mohli domnívat, že homosexualita je normální, je snad poznámka George Orwella, že totiž urcité myšlenky "jsou tak pošetilé, že jim mohou věřit jen intelektuálové".

Není to žádný objev: mnoho známých vědců z třicátých let 20. století byli přívrženci národně-socialistické ideologie (nacismus). Mnozí se přizpůsobují davu, což způsobuje, že z nedostatku síly charakteru a ze strachu obětují svuj nezávislý úsudek, aby "k tomu nepatřili". Když je někdo vyhladovělý, ale zároveň přitom potravu se strachem odmítá, víme, že trpí poruchou (anorexia nervosa). Když někdo nepociťuje soucit při pohledu na trpící lidi nebo se dokonce z jejich utrpení
těší, a přitom je sentimentální, když vidí opuštěné koťátko, oznacíme to za emocionální poruchu (napr. psychopatie) atd.

Když však dospělý není schopen být eroticky vzrušen opačným pohlavím, a přitom nutně vyhledává partnery stejného pohlaví, byla by taková neexistence sexuálního instinktu "zdravá"? Nebyla by pak pedofilie zrovna tak normální ("ano", ríkají nám již zastánci této "orientace"!)? A exhibicionismus? Gerontofilie (být přitahován starými lidmi)? Fetišismus (dámský střevíc je příčinou sexuálního vzrušení, k tělu ženy je však člověk lhostejný)? Voyerismus? Dalším bizarním úchylkám se nebudu věnovat.

Militantní homosexuálové chtějí veřejnosti namluvit, že jsou normální, pričemž ze sebe dělají obět diskriminace. Místo argumentů a rozumových důkazu hrají na city a chtějí vzbudit soucit. Tím ukazují, že jsou si jaksi vědomi logické slabosti svého postavení. Jejich prudká emocionalita je zčásti pokusem kompenzovat nedostatek rozumových důvodů. S lidmi, kteří mají takovou myšlenkovou orientaci, je věcná diskuse témeř nemožná, protože se zdráhají naslouchat jinému názoru. Veří tomu ale sami, hluboko ve svém srdci?

Někdy se jim podaří svůj mučednický obrázek přenést na druhé, např. na své matky. V jednom německém měste jsem potkal skupinu rodičů homosexuálu, kteří se spojili v boji za "práva" dětí. Svou argumentací a iracionálním pobouřením se projevily zejména nekteré matky, když si stežovaly a obviňovaly o nic méně než jejich synové (a dcery). Takový jev je pochopitelný na základě skutečnosti, že mnohé matky (a otcové) homosexuálních detí jsou neurotici, tedy podléhají právě tak sklonu stěžovat si, a ztotožnili se s údajnou obětní rolí svých dětí. Někteří by se chtěli tímto způsobem nevědomky pokusit napravit chyby a nedostatky ve výchově," píše Gerard J.M. van den Aardweg ve své Terapii homosexuality.

NARTH.

???

P.S.: Z maďarské televize....

 

převzato z http://vpravo.blog.cz/

14354 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transsexuál, objevili v pokrokovém ŠvédskuŽerte brouky, vyhlašuje nová pokroková potravinová politika EU prosazující méně masa a více alternativních proteinůNová švédská agentura proti psychologickým operacím půjde po disentuBez Vás nepřežijeme...Dominik Hašek se rozhodl stát českou Čaputovou a už teď je pro smích celému národu

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

Eurabia.cz

Vláda Itálie odsouhlasila Kataru ideologickou kontrolu nad muslimskou komunitou ve své zemi ...Před pár dny Česká televize v dětském vysílání vyzvala děti, aby oslavily islám

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Kupka je kolaborant s ANO! PL patří Valentovi, lžou... Cože? Omluv se! Právě probíhá jednání středočeské ODS. Padla extrémní obviněníPreference ČSSD neodpovídají její práci, říká politolog Jelínek. Ministři pracovali v krizi možná lépe, než ti z ANO
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění