Otevřený dopis spoluevropanům. Reakce na zakázanou demonstraci 11.9.

Autor: Paul Weston | Publikováno: 15.8.2007 | Rubrika: Kulturní válka
Bolšnac 19

Muselo se to stát. Byla to pouze otázka času. Autoři na stránkách jako Eurábie strávili roky mapováním totalitních pudů Evropské unie a přidružených aparátčíků, vezoucích se na jejím chvostu.

A nyní je to venku. Poklidný demokratický protest, organizovaný lidmi s žádnou historií násilného chování, byl zakázán, protože starosta Bruselu Freddy Thielemans věří, že nedokáže zaručit bezpečí veřejnosti, a možná ještě více proto, že si nepřeje zneklidnit delikátní přecitlivělost velké bruselské muslimské menšiny.

Jaká úleva! Všechny ty hodiny strávené výzkumem, čtením a psaním o Evropské unii a jejích podlých plánech pro své občany nevyzněly do prázdna. Bez ohledu na to, jak moc jsme si mohli myslet, že se nemýlíme, zůstávala vždy vzadu v mysli zasunutá hlodající pochybnost, že je to možná všechno příliš fantastické, aby to mohlo být pravdivé; je skutečně možné, aby bílí západoevropští vůdci (nezvolení, ale ani to jistě nemůže být pravda, konec konců žijeme v demokracii, nebo ne?) měli v úmyslu zradit a obětovat své vlastní lidi, celou polovinu miliardy, ve snaze zajistit si moc a křeslo na konci nikdy nevysychajícího finančního koryta?

Nyní se tvář evropského totalitního Nového pořádku odhalila se všemi svými kluzkými, bludnými, zrádnými, lživými, nahými ambicemi. Pokud jsou připraveni odepřít svobodu projevu a svobodu demonstrovat, co dalšího nám upřou? Mohou být tyto stěží uvěřitelné pověsti, vystavené na "pravicových" internetových stránkách, které přicházejí s pobuřujícími tvrzeními o tom, že EU chce proměnit starou Evropu v nový islámský celek zvaný Eurábie, vůbec pravdivé?

A pokud je tomu tak, co hrozba zatčení Europolem (jehož ředitelství se celkem vhodně nachází na bývalém ředitelství Gestapa) následovaná soudem před Eurojustem, přičemž obě instituce budou mít přednost před justičními a policejními institucemi národních států? Je možné, že by k takovému zatčení mohlo dojít za pouhou kritiku institucí EU, kritiku, která je stále častěji vydávána za čin xenofobní nenávisti?

Musí jít o dohady; je to příliš orwelovské, příliš velkobratrovské, než aby to mohla být pravda. Tyto plány jsou ale již na programu EU a čekají na svůj den, který přijde dříve, než uplynou dva roky, což je doba, kdy EU získá úplnou moc nad svými poddanými. Žádné další volby, žádná suverenita, žádné národní státy, žádná svoboda, pouze podřízené postavení džizju (tj. speciální daň uložená muslimy nemuslimům, pozn. redakce) platících dhimmi.

Budete mít možnost EU opustit? Pochybuji. Gigantický experiment v oblasti "sociální spravedlnosti" spojený se stárnoucí populací bude vyžadovat stále rostoucí daňové zatížení pracující populace. Pokud si myslíte, že budete moct nastoupit na loď a odjet do Austrálie, pak uvažujte znovu, přátelé; bez daňových poplatníků se EU zhroutí. Potřebují naše daňová Eura, a vy nepůjdete nikam.

Jak tomu v historii obvykle bývá, historické události se objevují odnikud. Kdyby byl bruselský starosta demonstraci 11. schválil, pravděpodobně by se tam ukázalo několik tisíc lidí, zamávali by pár vlajkami a šli by zase domů. Média by událost ignorovala a EU by radostně pokračovala na své cestě k totalitní vládě.

Nyní byla vržena rukavice. Tím, že starosta Thielemans ukázal svojí totalitní ruku dříve, než EU získala úplnou moc, nám umožnil zahlédnout obraz naší budoucnosti, a je to vize pevných bot, vlajek, gulagů, nevolnictví, tajné policie, náboženské policie a "mentálních" ústavů pro ty, kteří se nepostaví do politicko-náboženské řady.

Za několik let již nemusíme být schopni EU zabránit, aby si dělala, cokoliv si bude přát - internet bude blokován, disidenti uvězňováni a telefony odposlouchávány - můžeme ale něco udělat teď.

A to něco je jít 11. září do Bruselu. Může to být naše jediná a poslední šance ovlivnit naše EU mocipány před tím, než nám další protesty znemožní.

Tím, že postavil mimo zákon demokratickou demonstraci, nakreslil starosta Thielemans směrovku, kterou budou bruselští politici pečlivě studovat. Udeřil nás do obličeje svojí rukavicí, vydal výzvu, vystřelil první výstřel v nové válce. Pokud utečete a skryjete se hned po prvním výstřelu, pak jste již vyřízení jako lidé, kultura, rasa i civilizace.

Nenechte Thielemanse a jeho kamarádíčky z EU, aby skórovali vítězství hned po prvním činu agrese. Splňte svoji povinnost. Rezervujte si zpáteční lístek do Bruselu. Za rok se možná podíváme zpět a uvidíme, že 10. srpen 2007 zažil počátek odporu nebo počátek konce.

Petici proti zákazu konání demonstrace můžete podepsat zde

www.eurabia.cz

3176 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Turecko nechalo migrantům volný průchod. Migranti se už vydali na pochod do Evropy. Braňme naše hranice! Petra Fiala z ODS má plná ústa slušnosti...Turecko přestalo bránit uprchlíkům v cestě do Evropy. Tisíce muslimů již pochodují. Podívejte seV Paříži proběhly bouře migrantů z Konga, kteří přitom zapálili desítky a desítky autSlovenské volby: Fatální boj proti globalistům. Jde o rozbití V4? Pátá kolona se Sorosem za zády

euServer.cz

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokaceČeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?

ePortal.cz

Vy pravdu nemáte a nás je opravdu vícV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Koronavirus z biologických zbraní proti Číně !?RUSKO V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH - díl 1.

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Demonstrace proti Křečkovi: Do studia ČT dorazil Zahradil a začalo to: Minář hodil zpátečku, když najednou začal říkat...Vítězslav Jandák si vytřel… člověkem v tísni. Newsroom ČT24 to natáčel ve čtyřech lidech. Co padlo na adresu Rosího, ovšem do éteru nepustili. Jenže my víme i to
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění