Strašlivý příběh. Máte muslimy v baráku? Tak tohle se vám taky může stát... A tento politik je ještě odpornější a zkázonosnější než Dienstbier...

Autor: Ivan Poledník | Publikováno: 2.8.2017 | Rubrika: Kulturní válka
Mešita 01

John Alabi, křesťan z Kanady, byl shledán vinným z náboženské diskriminace. Jeho muslimští nájemníci se plánovali odstěhovat z domu, který jim pronajímal. Jak bylo dohodnuto, 24 hodin předem jim oznámil, že přijde byt ukázat novým nájemcům. Muslimský pár mu řekl, aby nechodil během jejich modlitby, a aby jim poslal zprávu předem. Alabi souhlasil. Když potom pár neodpověděl na jeho zprávy, přišel do bytu – a co na tom bylo nejhorší, nesundal si boty.

Muslimský pár podal žalobu na Tribunál lidských práv a dostal právní zastoupení zdarma. Navíc si dohledal Alabiho stránku na Facebooku a našel vtip, který pokládal za urážlivý a použil jej ve své žalobě. Tribunál se shodl, že Alabi muslimy obtěžoval - a nesplnil povinnost přizpůsobit se jejich náboženským potřebám. Přikázal mu zaplatit muslimům 6.000 dolarů za osobu (tedy 12 tisíc) plus úroky a soudní výlohy.

Zlomený Alabi, třiapadesátiletý otec tří dětí, se vyjádřil, že nemá peníze na zaplacení pokuty a neví, co udělá a klade otázky, které mu nikdo nezodpoví: "Kde jsou moje práva ukázat své prostory, abych je mohl pronajmout a živit tak svoji rodinu?"

Také Amerika se podřizuje islámu

Podobné snahy o restrikce vůči nemuslimům se v Kanadě i ve Spojených státech v současné době jenom rojí. "Už jdeme po této cestě. Indikátorem je všeobecná akceptace restrikcí svobody projevu ohledně islámu," říká Pamela Gellerová, novinářka zpovídající Alabiho a současně aktivistka proti uplatňování práva šaría v USA.

Už když před třemi lety organizovala v Texasu akci zaměřenou na obhajobu svobody projevu navzdory násilnému zastrašování, byla mainstreamovými médii obviněna, že provokuje muslimy. Nyní by bylo pořádání podobně akce dle jejích slov již zcela vyloučené. "Podle kterého zákona je nepřípustné zobrazovat Mohameda? Podle islámského práva. Ale já nejsem muslimka a nežiji v zemi, kde se uplatňuje šaría. Avšak šaría ve Spojených Státech postupuje, rovnou pod našim nosem, s pomocí politických a mediálních elit," říká.

Robert Spencer, který spolupracuje s Gellerovou na více projektech a je redaktorem pro Jihad Watch blog, říká, že Kanada je již téměř poražena islámem, který je zde hýčkán a ochraňován. Politická korektnost chce zničit každého, kdo řekne o islámu negativní slovo. Žádné další náboženství se u mainstreamových médií ve Spojených Státech a v Kanadě netěší podobné protekci.

Město Minneapolis nedávno spustilo horkou linku pro nenávistné činy, aby mohli občané zavolat a ohlásit své zaměstnavatele, policii, přátele nebo členy rodiny, o kterých si myslí, že mají protimuslimské sklony - ať už ve slovním projevu nebo v skutcích. San Francisco a Nashville mají podobné linky, které povzbuzují lidi, aby udávali sousedy a obviňovali je, pokud si myslí, že jsou proti muslimům. Robert Spencer byl označen za protimuslimského extremistu, když prohlásil, že islám není náboženstvím míru.

Čtěte ZDE: Islám jako mocenská ideologie: Je nebezpečný ze své podstaty. Tušíme vůbec, čemu je Evropa vystavena? Čtyři fáze islamizace. Vítači půjdou jako první. Jsme na prahu totální konfrontace?

Vzhůru ke světlým zítřkům

Novodobá ideologie, kterou jíž infikován celý západní svět (zvaná mj. též poněkud zjednodušeně neomarxismus) metastázovala většinu společenských institucí tak, jak bylo od prvopočátku jejím cílem. Ostatně, Protiproud (a nejen ten), o tom píše neustále. Jeden z jejích nástrojů je tzv. lidskoprávní agenda a doktrína politické korektnosti likvidující přirozený společenský řád, rozbíjející původní kulturu, komunitu a ve výsledku všechno to, co považujeme za svoji civilizaci se všemi jejími specifiky a výdobytky. Každá ze zemí se v tomto směru chlubí svými originálními excesy, vždy v oblasti, kde to toho času dotáhla nejdále.

V Norsku a některých dalších zemích je to odebírání dětí z fungujících rodin, ve Švédsku prznění vlastního jazyka a násilné potírání rozdílů mezi pohlavími, v Británii odzbrojování a všudypřítomné fízlování, v Německu posilování komplexu viny za minulost pro podvolení se multikulturalismu, ve Španělsku totální levičácká indoktrinace ve vzdělávacích institucích a tak dále.

Čtěte ZDE: Kanada inspiruje: Dovolujete si vychovávat vlastní dítě? Bude vám odebráno! Rozbít rodinu jako hlavní úkol. Ontario v čele pokroku. Úderníci z neziskovek překračují plán. Dovezou nám Sorose do Prahy?

Zdánlivý paradox

Pozoruhodné je, jakým způsobem v rámci této lidskoprávní agendy dochází k paradoxům, které přes prvotní zdání nepřekonatelného rozporu, ve výsledku celý proces zkázy ještě urychlují. Současně totiž podporují zcela protichůdné síly tak, aby jedna z nich ve finále nabrala převahu ještě drtivější. Podporou homosexualismu oslabují konzistenci a obranyschopnost přirozeného společenského uspořádání. A současně podporují elementy (v tomto případě islámský), který je vůči původnímu společenskému uspořádání a jeho nositelům o to nepřátelštější, o co je toto uspořádání liberálnější a zvrácenější.

Tento proces se odehrává ve větší či menší míře ve všech západních zemích a dá se dokládat bezpočtem případů. Další příběh je totiž také z Kanady. Země, v jejímž čele stojí "prominentní fracek" Justin Trudeau, mnohými Kanaďany přezdívaný "Džihádista Justin". Již jeho otec bojoval za otevření stavidel pro imigraci, syn šel v jeho šlépějích. Jmenoval muslimy do vlády a vysokých státních úřadů, podporuje beztrestný návrat muslimských bojovníku z ISIL a Al-Káidy do země, prosadil zákon proti "hanobení islámu" a rád by obohatil svoji zemi statisíci muslimských migrantů. Ovšem současně se dle svých slov považuje za "hrdého feministu".

Trudeau je tak archetypem toho nejodpornějšího, nejzkázonosnějšího a nejnebezpečnějšího politika dneška. V jistých ohledech vlivnějšího než ostře sledované postavy typu Trumpa či Merkelové. Jdou za jasnou ideou a cílem. Takovým českým džihádistou-feministou je například exministr Dienstbier. Celá řada dalších čeká na svoji příležitost.

Čtěte ZDE: Asistujeme své vlastní sebevraždě: Proč se žába nechá bez odporu uvařit? Epidemie a smrtelné nemoci se státní podporou. Muži mají právo na nosnice s pronajatou dělohou! Kdo je tady blázen? Frontální útok na děti

Útok na druhé frontě

Kanadský senát současně chrlí zákony, které občany nutí bezvýhradně přijímat totalitu homosexualistickou a genderovou. Nejnovější Trudeauův odsouhlasený návrh přidává do kanadského Kodexu lidských práv pojmy "rodové vyjádření" a "genderová identita". Kodex trestné činnosti rozšiřuje o definici zločinů z nenávisti. Kanaďané, kteří nesouhlasí s těmito praktikami, obviněni z "hate crimes", pokutováni, uvězněni nebo přinuceni, aby absolvovali převýchovu "školení proti předsudkům".

Nejvýznamnějším kritikem je profesor psychologie na University of Toronto, dr. Jordan Peterson, který spolu s právníkem Jaredem Brownem prohlásil před senátní komisí, zákon je "bezprecedentní hrozbou pro svobodu projevu a kodifikuje falešnou ideologii pohlavní identity." Jeff Gunnarson, viceprezident organizace Campaign Life Coalition, označil zákon za "tyranský návrh, který není ničím jiným než sociálním inženýrstvím jménem politické korektnosti". Politik Jack Fonseca soudí, že zákon bude použit na útok proti křesťanství.

Právník Brown k tomu říká: "Abych to shrnul, o otázce pohlaví budeme nadále smět mluvit jen pomocí vládou schválených slov. Pokud se pokusíte tuto teorii odmítnout, mohou vás odvléct před komisi pro lidská práva a obvinit ze zločinu z nenávisti. Tribunál bude posuzovat, zda člověk dostane pokutu nebo tzv. nepeněžní opatření".

Dr. Jordan Peterson tvrdí, že "gender ideologové využívají nic netušící - a někdy i spoluvinné - členy tzv. transgender komunity, aby prosadili svůj ideologický podklad."Zděšený z neomarxistického zákona dodává: "Fakt, že je pro mě potenciálně nelegální, že se něčeho nezúčastním, strašidelný. Otřáslo mým kanadským srdcem, že jsme se vůbec mohli dostat do podobné situace... Pamatujte na moje slova. Tento zákon nebude použit jako štít na obranu ‘zranitelných transsexuálů‘, ale jako zbraň proti svobodným a věřícím lidem Kanady, kteří odmítají popřít pravdu."

Klíčová slova: islám  | politická korektnost  | imigrace  | občanské svobody  | neomarxismus
9347 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Uniklý záznam Rockefellera z roku 1991, ve kterém potvrdil tajný plán pro ovládnutí světa a lidstvaNebýt pitomé zločinné politiky nahrazení evropských národů importovanými muslimy a černochy, mohla žít... Jaký je rozdíl mezi zločinem nelegálního migranta a zločinem obyčejného „domácího“ pachatele?Nigerijský kardinál na Evropany naléhá, aby už ty Afričany k migraci nelákaliPřátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažou

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Na základě faktů a logiky dokazuje bývalý muslim, proč je islám hrozbou pro Čechy a EvropuNový bohatýr pravice: 15-letý Jakub šel s křížem proti pochodu LGBT

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnosti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

FOTO Miloš Zeman poslal k výročí okupace květiny na hrob. Jednomu jedinému člověkuSexismus v Červené Karkulce nebo v Šípkové Růžence? Nechte děti, ať poznají samy dobro a zlo! Velký nakladatel promluvil
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění