Smrt Švédska

Autor: Fjordman | Publikováno: 21.8.2007 | Rubrika: Islám
Vlajka - Švédsko

Stále dostávám otázky, proč jako Nor píšu více o Švédsku, než o mojí vlastní zemi. Za prvé: příležitostně píšu o Norsku také. A především: Pokud se podíváte pouze na hlavní města, Oslo je pravděpodobně nejhorším městem ve Skandinávii. Prakticky ve všech ostatních ohledech je ale horší Švédsko. A ano, je na tom přesně tak špatně, jak říkám.

Hlavní důvod, proč o Švédsku tolik píšu, je ten, že je nejtotalitnější zemí západního světa. Druhý důvod je, že Švédsko potřebuje stejně jako moje země trochu "drsné lásky". Příliš mnoho Švédů se stále ještě drží mýtu "švédského modelu", zatímco se jim země rozpadá pod nohama. Pokud má být Švédsko jako národ zachráněno - a pokud ještě může být zachráněno, čímž si nejsem jistý - pak musí být Švédsko jako ideologická pochodeň pro lidstvo rozbito, protože domýšlivost stojí v cestě příčetnosti.

Podle zpravodajských stránek The Local poškodili levicoví extrémisté dům soudce, který řeší odvolání imigrantů. Na zdi byly nastříkány hrozby, na schodech byla rozlita rudá barva a před domem byla zanechána sekera. "Pokud je soudci švédského soudu poškozen dům takovým způsobem, je to samozřejmě vážná záležitost", řekl Ingvar Paulsson, předseda správního soudu okresu Gothenburg. Skupina Antifascistisk Action (AFA) napsala na svých internetových stránkách, že útoky byly motivovány situací íráckých žadatelů o azyl. Švédská rada pro migraci rozhodla, že by měli být deportováni, pokud nemohou dokázat, že jim osobně hrozí nebezpečí.

Je třeba poznamenat, že Švédsko přijalo v roce 2006 tolik žadatelů o azyl z Íráku, jako všechny ostatní evropské země dohromady. Rodilí Švédové, kteří žijí v zemi, která patřila před třiceti lety mezi etnicky nejsourodější země na světě, se během několika desetiletí stanou menšinou ve vlastní zemi. Švédsko se ničí rychlostí, která zřejmě nemá v historii obdoby, extrémní levici to ale nepřipadá dost rychlé.

AFA se otevřeně chvástá početnými útoky proti lidem, jejichž plná jména a adresy zveřejňuje na svých stránkách. Podle nich jde o boj proti kapitalistickému vykořisťování a za globální beztřídní společnost. Jejich logika je asi takováto: Pokud protestujete proti muslimské imigraci, trpíte islámofobií, která je skoro stejná, jako xenofobie, která je skoro stejná, jako rasismus. A rasisté jsou skoro jako fašisté a nacisté, a jak všichni víme, těm by nemělo být dovoleno vyjadřovat své názory na veřejnosti. Proto když protestujete proti napadení nebo znásilnění muslimy, jste zlí a musíte být umlčeni. Pokud má rodilý Švéd opravdu štěstí, bude nejprve přepaden nebo zbit muslimy, a pak bude zbit podruhé extrémními levičáky za to, že má námitky proti prvnímu zbití. Stát pochopitelně nedělá takřka nic, aby čemukoliv z toho bránil. Rodilí Švédové, kteří protestují proti masové imigraci, která z nich během pár generací udělá menšinu v jejich vlastní zemi, již byli prohlášeni za "rasisty", a na rasisty se ochrana zákona prakticky nevztahuje.

Podle některých pozorovatelů je v Evropě na vzestupu islámofobie. Podívejme se na to, co je to "rasistická nenávist". Následuje oficiální příklad popisu islámofobního nenávistného zločinu ve Švédsku: Muslimská rodina požádala ve švédské čtvrti, jestli by bylo možné, aby dostala k jídlu něco jiného, než párky vyrobené z vepřového masa. Linda jim odpověděla: "Ne, žijeme ve Švédsku". Rodina se zeptala, co tím myslí. Linda jim zopakovala, že "žijeme ve Švédsku a vy to musíte respektovat". Muž z rodiny prohlásil, že "my respektujeme vás, proč nemůžete i vy respektovat nás?" Linda odpověděla, že "Ne, bohužel ne". Zasmála se s odešla pryč.

Porovnejme to s případem z roku 2006, kdy ministr spravedlnosti Göran Lambertz zrušil předběžné vyšetřování případu antisemitismu ve velké mešitě ve Stockholmu. Napsal, že "daná přednáška obsahovala výroky, které Židy silně haní, mezi jinými věcmi jsou neustále nazýváni bratry opic a prasat". Kromě toho jsou proklínáni a "je vyzýváno k džihádu proti nim, k zabíjení Židů, zatímco sebevražední teroristé - oslavovaní jako mučedníci - jsou vydáváni za nejefektivnější zbraň". Lambertz je toho názoru, že "nedávno zmíněné výroky nebudou švédským právem považovány za podněcování proti etnické skupině". Došel k závěru, že předběžné vyšetřování by mělo být zrušeno, protože podněcování proti Židům může mít původ v blízkovýchodním konfliktu.

Tento dvojí metr není omezen na Židy. Lokální politik Dahn Pettersson dostal pokutu 18 000 švédských korun za to, že napsal, že 95 procent heroinu dováženého do Švédska přichází přes kosovské Albánce. "Nikdy to není etnická skupina, která páchá zločiny. Jsou to jedinci, nebo skupiny jedinců", řekl žalobce Mats Svensson soudu, který shledal Petterssona vinným z "podněcování proti menšinové skupině". Svante Nycander, bývalý redaktor deníku Dagens Nyheter, prohlásil, že "výnos okresního soudu z Malmö poškozuje svobodu slova. Mnoho lidí to bude považovat za důkaz, že autority se bojí hovořit o nepohodlných pravdách, a že pro nedostatek racionálních protiargumentů trestají ty, kteří hovoří jasně". Říct ve Švédsku, že za většinou pašování drog v Evropě stojí muslimové (skutečnost), je zločin. Pronášet hanlivé výroky o rodilé populaci je nicméně v pořádku.

Bexhet Kelmeni je kosovský Albánec a žije v Malmö, třetím největším městě Švédska, které se během několika let stane prvním skandinávským městem s muslimskou většinou. Myslí si, že je důležité, že bylo potvrzeno, že výrok Dahna Pettersoona je zločinný. "Stydím se, že jsou tu takoví politici", říká Kelmeni, který tvrdí, že je v kontaktu se stovkami Albánců, a že všichni z nich se cítí uraženi. "Musí se toho naučit více o albánské kultuře", říká. Co neříká je, že mnoho zbývajících Švédů, kteří v Malmö žijí - a domorodci ho kvůli bujícímu násilí a obtěžování evakuují, nebo spíše z něj utíkají, po celá léta - dostává z albánské kultury každodenní lekce.

Feriz a Pajtim, členové Gangsta Albanian Thug Unit (Albánské gangsterské zločinecké skupiny) z Malmö vysvětlují, jak provádějí v centru města loupežná přepadení. Zaměřují se na osamělé oběti. "Obklíčíme ho a bijeme ho a kopeme do něj, dokud se nepřestane bránit", říká Feriz. Je jich vždy více než obětí. Není to zbabělé? "Slyšel jsem to mnohokrát, ale nesouhlasím. Celý vtip je v tom, že nedostanou šanci". Ke svým obětem necítí žádné sympatie. "Když jsou zraněni, je to jejich vina, že jsou slabí", říká Pajtim a krčí rameny. "Mnoho z nás bylo ve skupinách, které bojovaly v Kosovu proti Srbům. Násilí máme v krvi". Za své loupeže viní politiky a prohlašují, že se nudí. Kdyby je stát nechal dělat něco zajímavého, možná by přestali napadat lidi. Je ale jediným důvodem k útokům nedostatek volnočasových aktivit? "Ne, je to také zábava", říká Feriz.

Zločinecké gangy Albánců se takto otevřeně přiznávají k útokům na Švédy, Švédové ale nemohou říkat, že zločinecké gangy Albánců existují. To by bylo rasistické.

Vlna loupeží, ktrou Malmö prožívá, je součástí "války proti Švédům". To je vysvětlení, které poskytují mladí lupiči imigrantského původu. "Když jsme ve městě a loupíme, vedeme válku, válku proti Švédům". To je tvrzení, které je opakováno několikrát. "Moc pro mě znamená, že ke mě Švédové vzhlížejí, leží na zemi a líbají mi boty. Olupujeme je každý den, tak často, jak chceme, kdykoliv chceme". Švédské autority proti nim nedělají prakticky nic.

Neexistuje tedy v Malmö žádný rasismus? Ano, došlo zde k několika nechutným případům islámofobie. Řidič autobusu byl suspendován za diskriminaci a projevy nenávisti poté, co se údajně pokusil zabránit v nástupu ženě v burce. Podle autora Matse Wahla stojí paličské útoky na školy více než 300 milionů švédských korun ročně. Neoficiální průzkum v 52 městských obvodech ukázal, že během první poloviny roku 2006 bylo zaregistrováno nejméně 114 takových útoků, přesná čísla je ale těžké zjistit. Během roku 2002 bylo zaznamenáno nejméně 139 případů. Björj Vinberg z požárního sboru z oblasti Malmö říká, že je ponižující hasit znovu a znovu ohně v těch samých imigrantských oblastech, zatímco se vám školáci smějí a zapalují hned poté nové. Bezpochyby musí jít o nějaký druh protestu proti institucionalizované a vším pronikající islámofobii švédské společnosti.

V zemi, kde zdanění přesahuje 60 procent, více než takřka v jakékoliv zemi na planetě, možná s výjimkou Severní Koreje - která shodou okolností poskytuje zhruba tolik svobody projevu, jako Švédsko - jsou rodilí občané denně napadáni gangy imigrantů, přesto se zdá, že stát není ochoten s tím cokoliv udělat. Ačkoliv se muslimové útoky na Židy a křesťany otevřeně vychloubají, nepáchají tím zločin z nenávisti. Je to ale rasismus a zločin z nenávisti, když muslimové nedostanou halal párky kdykoliv chtějí, nebo jim není dovoleno nosit burku, kde se jim zachce.

Podle profesora Wilhelma Adrella je nyní švédská bezpečnostní politika založena na předpokladu, že obrana teritoria již není potřebná. Vojenské zdroje jsou potřebné pouze jako politické ukazatele ve vzdálených konfliktech, a jejich vlastní území není již ničím jiným než cvičištěm. Agrell dochází k závěru, že "po letech existenciálních pocitů úzkosti a rozpočtových černých děr stáhla švédská armána nakonec vlajku dolů, vyklidila svá skladiště a utekla z pole". Několik vojáků, kteří zbývají, je nasazeno  na místech jako Afghánistán. Jan Karlsen ze švédských policejních odborů v roce 2007 varoval, že policejní síly trpící nedostatkem financí nebudou již brzy moci udržet krok s organizovaným zločinem a etnickým napětím. Policisté mezitím protestují proti novým uniformám, ve kterých mají vypadat méně agresivně, protože nahrazují pevné boty teniskami, více skrývají pistoli a mají klidnější a měkčí barvy.

V článku z června 2007, nazvaném "Čas léta - čas znásilňování", spojil největší skandinávský deník Aftonbladet ostrý nárůst znásilnění během léta s teplým počasím. Oficiální počty případů znásilnění se za jednu generaci více než zečtyřnásobily, ještě více narostly v případě patnáctiletých dívek. Pokud je příčinou teplé počasí, předpokládám, že skandinávská vlna znásilňování může být způsobena globálním oteplováním? Skutečnost, že mnoho podezřelých je muslimského původu, jak také dokazují statistiky ze sousedního Norska, je bezpochyby zcela náhodná. Množství znásilnění v norském hlavním městě Oslo je nyní v přepočtu na hlavu šestkrát vyšší, než v New Yorku.

Podle novinářky Karen Jespersen prohlásila Helle Klein, politická šéfredaktorka Aftonbladet v letech 2001 až 2007 a bývalá vůdkyně Mládežnické ligy sociálních demokratů, že "pokud je debata vedena o tom, jestli jsou problémy způsobeny uprchlíky a imigranty, tak jí nechceme". Průzkumy veřejného mínění odhalily, že dva ze tří Švédů pochybují o tom, jestli je islám slučitelný se švédskou společností, přesto ale není žádná z parlamentních stran opravdu kritická k imigrační politice, a prakticky neexistuje žádná diskuse o multikulturalismu a islámu.

Během demonstrace zorganizované ve Stockholmu v roce 2006 islámskými a antirasistickými organizacemi pronesla Helle Klein před transparentem, který říkal "Švédsko pro všechny - stop nacistickému násilí", řeč varující před islámofobií v médiích. "Švédsko pro všechny" zní ve švédštině skoro stejně jako "Švédsko pro Alláha". Když vůdčí členové mediálních a politických elit spojují islámofobii s nacismem, zatímco mlčí k násilí páchanému muslimskými gangy v jejich vlastní zemi, nepřímo tak poskytují slovní munici extrémně levicovým skupinám jako AntiFascistisk Aktion, které fyzicky napadají kritiky masové imigrace.

Bratrstvo, organizace křesťanských sociálních demokratů, udržuje přátelské vztahy s Muslimským bratrstvem, stejně jako udržovala Sociálně demokratická strana Kleinové přátelské vztahy s fašistickými a nacistickými režimy před druhou světovou válkou. Helle Klein vyjádřila ve svých úvodnících sympatie k teroristické organizaci Hamas, palestinské odnoži Muslimského bratrstva, zatímco varovala před hrozbou světovému míru, kterou je izraelská agrese a křesťanská sionistická pravice v USA. Hamas je fašistická organizace, která otevřeně vyzývá k masové vraždě Židů. Ironie varování před "nacistickým násilím", zatímco vyjadřuje sympatie organizaci, která chce dokončit to, co nacisté začali, slečně Kleinové, která nyní studuje, aby se stala kněžkou švédské církve, zjevně nedochází. Její pradědeček byl rabín.

Švédská církev oznámila, že je ochotná oddávat v kostelech homosexuální páry, byla by ale ráda, kdyby byly manželské zákony přejmenovány na "zákony o soužití". Jak chce Kleinová sladit svojí podporu homosexuálním manželstvím s islámskými teroristickými organizacemi, které chtějí homosexuály zabíjet, mi není jasné, jsem si ale jistý, že něco vymyslí Britský autor Paul Weston věří, že britské národní srdce přestalo bít: "Duše našeho národa se nejistě vznáší nad operačním stolem. Byli zavoláni lékaři, politicky zaujatá telefonní centrála nemocnice jim ale řekla, že žádný problém neexistuje, že vše je pod kontrolou. Lékaři z rychlé pomoci se doslechli něco jiného a spěchají na sál, ostatní personál nemocnice ale vypnul světla. Je to velká nemocnice, mají jenom několik minut na to, aby dorazili včas, oni jsou ztracení, zmatení, špatně informovaní, a hodiny neúprosně běží, a běží, a běží ..."

Mám sklon říct to samé o Švédsku. Švédský národ leží v tuto chvíli na smrtelné posteli. Můžeme jen doufat, že nakonec přeci jen existuje nějaký posmrtný život.

http://www.brusselsjournal.com/node/2278

(Odkazy na zdroje v anglickém originále)

6091 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrtiTurecké ozbrojené síly zabraly Řecku kus územíOsoba, která řekne pravdu, je okamžitě odstavena na vedlejší kolej jako „konspirační teoretik“, „ruský agent“, „rasista“, „antisemita“ nebo kdosi podobný...Švédský teenager byl zavražděn, když se pokusil zabránit znásilnění ženy migrantem. Proto teď musí jeho otec bránit pověst zesnulého před pokrokovými médii, která se ho za to snaží očerňovat jako ‚nácka‘Bez Vás nepřežijeme...

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

George Soros. Génius hybridní válkyV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Švýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)Proč eurohujeří a germanofilové nenávidí Zemana? Protože jasně říká: Dokážeme si vládnout sami!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Jsme ocas, budeme mlčet? 500 miliard pro EU: Silná věta Merkelové. Vážné výpočty, temný odhadPr*sárny a škůdci! Od Pirátů uniklo VIDEO. Vedení strany nebude rádo
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění