Ghetto gayů

Autor: Redakce | Publikováno: 30.8.2007 | Rubrika: ShortNews
Homosexuálové

Homosexualisté přejmenovávají římskou via di San Giovanni in Laterano na svou ulici. Místním se představa života v gayském ghettu moc nezamlouvá.

FR.

 

P.S.: Profi dohlédl, že ona ulice je plná klubů homosexuálů, ale také poprosil o potvrzení, že homosexuálové tvoří čtyřprocentní menšinu ("že ano?"), z čehož vyvodil, že každý pětadvacátý člověk se jako homosexuál prostě už narodí.

Všechno je jinak, rabíne!

Když se zoolog Alfred C. Kindsey rozhodl zjistit, jak to s tím podílem je, zvolil obdivuhodnou metodu. Ve své práci Sexual Behaviour in the Human Male z r. 1948 říká, že deset procent mužské populace je ve větší či menší míře homosexuální a čtyři procenta mužů bílé rasy jsou homosexuály celoživotně.

Humor jeho práce tkví v "reprezentativním vzorku". Z 5 300 zkoumaných mužů bylo 1 200 sexuálních delikventů, několik set prostitutů, dále pedofilové a exhibicionisté a čtvrtinu tvořili vězni. (A. Dean Byrd a Stony Olsen, Homosexuality: Innate and Immutable? Regent University Law Review)

Podle výzkumu týmu Edwarda O. Laumanna jsou Kindseyho čísla nadsazená: "určitou míru homosexuální (bisexuální) identity vykazuje 2,8 % mužů a 1,4 % žen". Agape Press. (v.t. Edward O. Laumann a kol., The Social Organization of Sexuality; The University of Chicago Press, 1994).


Všechno je jinak, rabíne, i s tou mrchou přírodou, a to je to děvče v nejlepším třetiřadé. Druhořadá je demoralizace morálky a prvořadá vzpoura proti Bohu.

 

http://vpravo.blog.cz/0708/ghetto-gayu

3288 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. století

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Chartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění