To je síla. V Německu prý nechali hlasovat i imigranty bez občanství, aby vyhrála Merkelová

Autor: Petr Hampl | Publikováno: 25.9.2017 | Rubrika: Zamyšlení
nazislam

Německé elity nedokázaly zabránit nástupu AfD

Německá AfD je po včerejších volbách třetí nejsilnější stranou, jediným reálným opozičním uskupením a bude velmi obtížné je dále umlčovat. Není to ještě vítězství, ale je to vybudování předpolí.

Můžeme jen spekulovat, o kolik by byl ten výsledek lepší, kdyby se voleb účastnili pouze lidé s německým občanstvím.  Řada svědectví totiž potvrzuje, že úřady rezignovaly na kontrolu osobních průkazů, aby umožnily volit i imigrantům. Bylo by zajímavé zjistit, kolik hlasů dostali třeba Zelení od skutečných voličů.

Je dobré připomenout, co úspěchu AfD předcházelo. Členové a aktivisté byli zastrašováni, označováni za nacisty, vyhazováni z práce, byly u nich prováděny domovní prohlídky pod nejrůznějšími nicotnými záminkami, občas jim zapálili auto nebo je přepadli a zmlátili. Běžně byli označováni za odpad a ještě horšími slovy.  Probíhalo to se souhlasem vlády, médií a univerzit.  AfD totiž narušila jediný skutečný smysl voleb – představitelé elity demonstrují svým zahraničním kolegům, že dokážou přimět prostý lid k libovolně ponižujícímu jednání. Třeba k volbě stran, které usilují o genocidu Němců.

Těžký začátek AfD je ale podstatný z jednoho klíčového důvodu. Jenom u toho, kdo něčím takovým prošel, můžeme očekávat, že bude na straně lidu proti elitám. Že bude ochoten chodit do ostrých střetů. Že se nepřizpůsobí tomu, co se od „odpovědného politika“ čeká.

Mimochodem, v české velké politice se našly pouze dvě osobnosti, které měly odvahu se k AfD otevřeně přihlásit – Václav Klaus a Tomio Okamura. Teď bude zajímavé sledovat zejména ODS a Realisty. Ještě včera pro ně byli AfD „hajlující náckové“ a „populisté“. Odhaduji, že do konce týdne se k nim začnou hlásit.

 

Čtěte také:

Takhle si udělali z Angely Merkelové dost drsnou legraci... Fakt síla

 
 

 

Klíčová slova: Německo
9745 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Putin pronesl zásadní vyjádření ohledně migrace, které nemá na světě obdoby. Tak to budete koukat...Všudepřítomná hysterka Mirka Němcová podléhající zřejmě spasitelskému komplexu...A zde začaly pro ženu nejstrašlivější okamžiky jejího života. Imigranti ji střídavě znásilňovali, kousali, mlátili a ohrožovali střepem z lahve. Po neskutečném týrání... Tak tímhle Tomio Okamura šlápl hodně vedle... Je to nějaký kšeft s vládnoucími stranami? Fakt děsná hlína. Tato pasáž ze známého českého filmu totálně zesměšňuje a demaskuje sluníčkáře, neziskovky a vítače uprchlíků

euServer.cz

Co se rodí ve stínu sankcí a ovládnou svět USA, Rusko nebo Čína?Němci znovu volají po vůdčí roli v Evropě a ve světě

ePortal.cz

Zeman rozděluje společnost? Ne, tohle dělá úplně někdo jinýVelmi tvrdé hodnocení Babišovy vlády. Z úst asi největšího experta na víno z řad českých politiků

Eurabia.cz

Italský ministr odmítl zneužívání imigrantů neziskovými organizacemi financovanými miliardářem SorosemBlíží se další revoluce původních obyvatel proti multikulturnímu režimu? Tentokrát ve Švédsku!

FreeGlobe.cz

Šéf BBC přiznává, že dnes by už Monthy Python neprošel. Byli tam samí bílí muži. Známe odpověďImigranti, které přijala španělská levicová vláda, utekli. Pamatujete na loď Aquarius, kterou nevypustili na své území Italové?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Okamura: Jsme doslova v protektorátním postavení k Německu Magistrát Olomouce kašle na zdravotně postiženou ženu a upřednostňuje zdravé zájemce o byt - jde snad o korupci či aroganci?

ParlamentniListy.cz

Nedělejte stejnou chybu jako Hitler. Jestli pozvednete meč proti Rusku, zemřete, varuje Západ Ramzan KadyrovDostal medaili od Zemana, mladý ředitel ho vyhodil. Oceňovaný vědec jde do sporu s Akademií věd a říká: I komunisté byli slušnější
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění