Bílý útěk: Británii opouští stále více rodilých Britů. Kvůli imigraci

Autor: Redakce | Publikováno: 30.8.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Velká Británie

Čtvrtina britských novorozenců má zahraniční rodiče
Čtvrtina novorozenců narozených v Británii má nyní zahraničního otce nebo matku, odhalila dnes oficiální čísla.

Poměr dětí s nejméně jedním rodičem narozeným v zahraničí vzrostl mezi červencem 2001 a 2006 z jedné pětiny na jednu čtvrtinu, říká Státní statistický úřad.

Mluvčí řekl: "Máme čísla podílu otců a matek narozených v zahraničí, a ten mírně vzrostl z méně než 20 procent na o něco více než 25 procent dnes.

"To odráží kumulativní efekt imigrace za posledních 40 let". ...

Příliv imigrantů do Británie činil minulý rok 574 000, o 25 000 méně než minulý rok.

Minulý rok nicméně emigrovalo z Británie rekordních 385 000 - nejvyšší množství od zavedení současné metody počítání v roce 1991, a o 49 000 lidí více než předchozí rok.Britové utíkají před násilím
Více lidí opustilo Británii než kterýkoliv jiný rok od počátku současného zaznamenávání v roce 1991, ukazují statistiky.

Čísla Státního statistického úřadu ukazují, že minulý rok dlouhodobě opustilo Británii asi 385 000 lidí. ...

Z těch, kteří odešli, bylo 196 000 britských občanů, zatímco 189 000 byli "dlouhodobí migranti", kteří žili v Británii déle než rok.

Dean Morgan z workpermit.com řekl:

"Vnímání zločinu je další z hlavních důvodů, proč chtějí lidé odejít".

"Lidé se také obávají o své děti a o své zaměstnání a o svou budoucnost, a možná také o ekonomiku".

Mezi nejpopulárnější destinace emigrantů patří Austrálie, Nový Zéland, Kanada a Jižní Afrika, dodal Morgan.

Britové utíkají kvůli imigraci

Stále větší množství lidí se rozhoduje kvůli současné britské imigrační politice žít v zahraničí, udává www.globalvisas.com, specializovaná imigrační poradní služba, která poskytuje imigrační poradenství a vízové služby. Jak množství imigrantů do Británie z nově přistoupivších států Evropské unie roste, stále více a více Britů se rozhoduje odvézt si své zkušenosti a dovednosti do zahraničí.

Ředitel Liam Clifford řekl: "Od ledna 2007 jsme zaznamenali 80procentní nárůst počtu Britů žádajících o přestěhování do zahraničí. Jak tento nárůst pokračuje, roste zároveň i množství dotazů o pomoc s migrací do jiné země. V posledních měsících jsme dostávali až 4000 žádostí za jediný týden od lidí, kteří již mají Británie dost a chtějí pryč." Dodává: "Hlavním důvodem, proč tito lidé opouštějí Británii, je ironicky přetížení služeb způsobené příchozími imigranty do Británie. Jsme si vědomi otázky takzvaného "bílého útěku" z určitých center měst na předměstí, lidé ale nyní stále častěji hledají lepší životní standard nabízený jinými zeměmi".

Poradenství obsluhuje jak imigranty do Británie, tak i Brity, kteří chtějí emigrovat do USA, Austrálie, Nového Zélandu, Kanady a Jižní Afriky. Po více než dvanácti letech v tomto oboru zaznamenala firma rostoucí množství neevropských a nekvalifikovaných EU občanů přicházejících v posledních letech do Británie, a nyní zaznamenává dramatický nárůst množství Britů opouštějících Británii.

 

Z angličtiny přeložil Viktor Svoboda

http://www.eurabia.cz/Articles/1199-bily-utek-britanii-opousti-stale-vice-rodilych-britu-kvuli-imigraci.aspx

6405 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Úvěrový podvod. Sedm let kriminálu. A podivný posudek. Hodně silný příběh pokračujePozadí Havlova vzestupu. Role Čalfy pohledem dnešních novin
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění