Propagandistická mašinérie Evropské komise

Autor: Rodney Atkinson | Publikováno: 4.9.2007 | Rubrika: Politika
Reich

Není žádná míra, přes kterou by nevolená Evropská komise nevystavila naše nejzranitelnější občany (školní mládež) své propagandě — a to vše v oblasti (výchova), ve které to vlastní smlouvy Evropské unie (nemluvě o následný Britský zákon o výchově) oficiálně vylučují.

Během voleb do Evropského parlamentu v roce 1999 utratila organizace zvaná „Skupina společností Karla Velikého“ miliony liber „informováním“ voličstva o přednostech Evropské unie — přestože přinejmenším tři ze stran, které se zúčastnily voleb, byly proti členství GB v Evropské unii. To ukazuje naléhavý požadavek ke změně Zákona o zastupování lidu.

Nedávno úředníci EU odpovědní za „Nový přístup k audio  vizuální technice“ se pokusili vložit propagandu pro EU do populárních sitkomů, jako je „Highlander“ ve GB, „Alle zusammen“ v Německu a „Hors Limite“ ve Francii. List The Times citoval výroky úředníků „Hovoříme o šíření produktů, nebo dokonce o šíření myšlenek … a sitkomy jsou tou nejlepší cestou, jak dosáhnout tohoto šíření.“ Nabídnuté podpory za uložení „propagace myšlenek“ činilo 5% produkčních nákladů. Zákaz politické reklamy v britské televizi existoval vždy, ale propaganda EU byla úspěšná v této době reklamou na „sponzorování“ starých filmů na Chanelu Four.

Dětský kreslený seriál „Strawberry Ice Cream War“ (Válka o jahodovou zmrzlinu) byl tak strašný, že byl stažen, ale to nezabránilo jeho distribuci do našich škol (doprovázené tzv. „Evropskými dny“), balíček propagandy EU „Euroquest“, který je presentován jako „kvíz“ o „Evropě“ (ale ve skutečnosti samozřejmě o zázracích Evropské unie). Pokud ještě někdo pochybuje o podvodné podstatě „Evropského projektu“ ve GB, potom tyto pokusy EU o infiltraci do britské výchovy a zábavy by mělo být dostatečným důkazem podstaty tohoto projektu.

Nejzákeřnějších ze všech pokusů Evropské unie o likvidaci kdysi svobodných samosprávných národů je tzv. „regionální princip“. Tento nástroj byl oblíbený evropskými fašisty ve 40. letech v té formě, že místní vlády byly obcházeny a regionální komise odpovídaly přímo Berlínu. V Evropské unii šel tento princip ještě dále — samotné hranice národních států jsou zahlazovány.

Předseda Rady kentského hrabství je nyní předsedou euroregionu zahrnujícího Kent, Nord Pas de Calais, Flandry, Valonsko a Brusel. Předsedou bude Francouz nebo Belgičan. Úřední místa EU se pokoušejí o totéž v Sussexu, když spojují Východní Sussex do „partnerství“ s Seine Maritime a Somme s francouzským „manažerem projektu“ (jak soudná a manažerská jsou tato politická opatření) namísto Lewes County Hall ve Východním Sussexu.

Na nedávné mezinárodní konferenci, kterou jsem organizoval v Oxfordu, poznamenal Jan Myrdal, distingovaný švédský sociální demokrat a intelektuál (jehož rodiče, jedineční ve světě, byli oba nositeli Nobelovy ceny), že „v roce 1943 Oberbergmeister Mnichova hovořil, jak silná je městská samospráva v Německu — městská samospráva je základem společnosti atd. Takovým způsobem to organizovali — až na tu maličkost, že nebyly volby.“

Dnes jsou v EU podpory nově založených subjektů pro rozvoj měst, akademický výzkum a drobné podnikání, jejichž hlavním cílem není podpora podnikání, ale rozklad národních organizací podporou panevropských struktur a řízení z Bruselu. Nejzrádnější je program sdružování měst, v němž je slib loajality k Evropské unii byla navržena tak, aby působila v Británii co největší hněv. Instrukce v oficiálním dokumentu Evropské unie říká:

Je možno použít jakýkoliv (slib), pokud bude jasné, že unifikace Evropy je hlavním cílem a důvodem sdružování měst.

Politická korupce všech demokratických a parlamentních předností, na které je britský lid zvyklý, byla doprovázena (jak lze odhadnout) mohutnou ekonomickou korupcí v samém srdci evropských institucí. Roční ztráta až 6 miliard liber podvody a chybným rozhodováním v Evropské komisi znamená trvalou zátěž národních zdrojů.

 Skutečnou nepřijatelnou podstatu korupce je možno vidět na jednání s těmi, kteří projevili odvahu ji zveřejnit. Paul van Buitenen, člen Evropské komise auditorů, který zveřejnil detaily byl převeden na zaměstnance Evropské komise pro dohled na zbraně! — velmi důvtipné. Bernard Connolly, který byl vedoucím odboru Eura a napsal knihu The Rotten Heart of Europe (Prohnilé srdce Evropy) byl vypovězen z budov Komise, jeho portrét byl vyvěšen na veřejné chodby, bylo mu přikázáno — protizákonně — neopouštět zemi, jeho telefon byl odposloucháván, jeho žena sledována a obtěžována mnoha nepříjemnými telefonními hovory a do jeho domu vnikli násilím.

Když se Británie připojila k Heathovu „Společnému trhu“, byli jsme nejbohatší zemí v Evropě. Nyní jsme čtrnáctí nejbohatší (podle HDP na hlavu, i když jsme čtvrtou největší ekonomikou na světě). Všechny země,které zůstaly v EFTA (Evropské sdružení volného obchodu — JŠ) a nevstoupily do EHS se stali bohatšími a my chudšími. Nyní je nejbohatší zemí v Evropě Norsko a Švýcarsko, které nejsou, nikdy nebyly a nepřejí si být v Evropské unii.

Náhradou za čistý rozpočtový příspěvek 30 miliard Liber jsme vstoupili do klubu, díky kterému jsme si nastřádali od roku 1972 obchodní deficit výroby přes 150 miliard Liber. A za takovou ekonomickou pohromu britský lid zaplatil — aniž se o tom dozvěděl — svými historickými právy chráněnými přes 800 let starou Ústavou. V análech britské samosprávy bude toto spojení s „Evropou“ bude vnímáno jako nejhroznější rozhodnutí za celých 1000 let naší historie. Jak vyjádřil nedávno jeden eurokrat, co vytvoření Eura znamenalo:

Bude to poprvé, kdy jsme dosáhli takových výsledků beze zbraní.

Demokraté, kteří vybojovali dvě kruté války kvůli zachování demokratické samosprávy evropských národů se mohou právem ptát, jak k tomu mohlo dojít. Jakmile pochopili co ztratili, vidí jen jedno řešení. Musíme opustit struktury Evropské unie bořící demokracii a vrátit se ke společnému trhu samosprávných národů, pro který britský lid hlasoval v roce 1975 — a ve kterém je možno najít dnešní nejbohatší a nejsvobodnější evropské národy.

Hrozba nového, nedemokratického a agresivního mocenského bloku, jehož vytvoření napomohly USA, začíná být v současnosti zjevný ve Washingtonu (viz dále kapitola 4 bod 10). Odmítnutí podřídit se rozhodnutím WTO (Světová obchodní organizace , pokusy zafixovat směnný kurs Eura proti Dolaru, pokusy vnutit evropská nařízení a evropské hodnoty neevropským zemím, ztrátový vývoz nadbytků zemědělské produkce do třetího světa a nyní dokonce námluvy s Fidelem Castrem, který vnímá Euro jako zbraň proti dolaru. A to nemluvím o masakru spuštěném v Jugoslávii při intervenci Německa a Evropské unie, do kterého se teď zapletly americké jednotky (na straně svých historických fašistických nepřátel a proti historickým spojencům), protože jejich politici si nepřečetli historické knihy. Nepřišel čas k tomu, aby se americký národ probudil a plně rozvinul poválečné uspořádání, za které tak mnoho jejich mladých mužů padlo?

 

Rodney Atkinson
z knihy Rodí se fašistická Evropa. Útisk a obrození demokratických národů
Newcastle upon Tyne, 2001

6289 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Žerte brouky, vyhlašuje nová pokroková potravinová politika EU prosazující méně masa a více alternativních proteinůNová švédská agentura proti psychologickým operacím půjde po disentuBez Vás nepřežijeme...Dominik Hašek se rozhodl stát českou Čaputovou a už teď je pro smích celému národuNež naporcoval svoji milovanou, tak mu Švédsko upíralo azyl, pak mu ale rovnou dali občanství

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

Eurabia.cz

Před pár dny Česká televize v dětském vysílání vyzvala děti, aby oslavily islámIS: „Vzhůru na křižáky! Aláh je potrestal koronou!“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Psát p*čoviny umím, překrucovat fakta se naučím. Známá blogerka si tropí žerty z Wollnera a FridrichovéVIDEO Pí*o! Pavel Novotný se natočil, jak si vyřizuje účty s novinářkou
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění