Neomarxisti, sluníčkáři, multikulti aktivisti a jiná levičácká verbeži všech zemí, táhněte do pr.dele!

Autor: Martin Pešek | Publikováno: 17.11.2017 | Rubrika: Kulturní válka
Battle flag

Původně jsem tenhle článek chtěl udělat co nejstručnější, žádné zbytečné a dlouhé kecy. Ale když jsem v kalendáři uviděl dnešní datum, neodolal jsem pokušení.

Dneska je totiž 7.listopadu a od Velké říjnové socialistické revoluce uběhlo přesně 100 let. Možná i proto mi před očima běží (nevím proč černobílej) film, ve kterým jsem zpátky na gymplu, je mi patnáct nebo šestnáct, soudruh ředitel (vyhlášený to kolaborant a bolševická óbrsvině) nás přikázal všechny nahnat do tělocvičny, kde jsme na malinký televizi v přímým přenosu museli sledovat, jak v Moskvě pohřbívaj Brežněva. Asi pamatujete, jak tam s tou rakví flákli, ne? Úplně zas vidím ty zkurvený lampiónový průvody, záplavy vlajek rudejch jako prolitá krev (a že jí za ty roky soudruzi prolili fakt spoustu) a znova se mi vybaví ten pocit bezmoci a zoufalství, že tohle je nafurt. Že nás nic jinýho nečeká, v tomhle sajrajtu jsme se narodili a v něm taky jednou umřem.

South Will Rise Again! Jih znovu povstane a vrátí Americe zpět to, na co už skoro zapomněla. A nás v Evropě se to týká taky.

Kdyby mi tenkrát v tom dvaaosmdesátým roce někdo řekl, že stoletý výročí jednoho z největších průserů dvacátýho století oslavím tím, že budu sedět u počítače a uvádět na českej trh novou sérii triček s vlajkama americký Konfederace, považoval bych ho za totálního magora. Jak jinak. Jsem hrozně rád, že se to nakonec všechno semlelo právě takhle. A chtěl bych vám všem hrozně poděkovat. Za to, že nás posloucháte, že nás čtete, lajkujete, sdílíte i za to, že se vám naše trika líběj tak, že nám za ně dáváte svoje tvrdě vydělaný prachy. Za to, že nám fandíte, držíte nám palce i za to, že s náma (a hlavně se mnou) máte občas svatou trpělivost a sem tam trošku přimhouříte vočko. Ale především bych vám chtěl poděkovat za to, že nám umožňujete zhmotňovat naše sny. O to tady jde asi nejvíc. Zdá se, že hodně těch snů máme společnejch a z toho mám radost asi vůbec největší. Díky!

Robert E.Lee. Člověk, který nadevše miloval svou rodnou zemi - Virginii, svobodu a právo zvolit si svou vlastní cestu a budoucnost.

Dost keců a zpátky k tomu podstatnému: Dotisk nejžádanějších a v současnosti totálně vyprodaných triček DixieGear je tady a na žádném z nich nechybí konfederační vlajka (nebo chcete-li vlajka amerického Jihu)!

Mohlo by se vám také líbit

 


Vybrali jsme 4 motivy, o které jste si psali nejčastěji, od každého jsme vyrobili cca 60 kousků a v tuhle chvíli už visí v eshopu připravené k okamžité expedici do vašich schránek. Víc jich do Vánoc už udělat nestihneme, holt tiskárna není nafukovací, takže je to jako vždycky – kdo zaváhá, bude muset počkat na další dotisk. Jak dlouhé to čekání bude, to v tuhle chvíli nevím ani já sám.

 

Naše odpověď těm, kteří by tuhle vlajku nejradši viděli hořet nebo válet se někde v prachu. 

Všechna tato znovu vydaná trika jsou od značky SOLS jako předchozí novinky, to znamená hutnou gramáž 190, slim-fit střih a díky sítotiskové technologii především trvanlivost a stálost potisku. Jako bonus najdete v každé zásilce malý dáreček, samolepky s logem Rádia Dixie, konfederační vlajkou a tak podobně. Takže bacha při vybalování, ať ten aršík nepotratíte.

Na konci listopadu pak vyhodíme ven poslední letošní várku nových motivů spolu s dalšími několika reedicemi. Těch nových motivů je kolem 25 a v tuto chvíli už jsou některé vytištěné, jiné čekají ve frontě na tisk a u posledních pár finalizujeme grafiku, takže zatím nevidím důvod, proč by se neměly na eshopu objevit včas, abyste je pak mohli najít třeba pod stromečkem. Včas dáme vědět obvyklými cestami – newsletter, facebook, web.

Vlajka může vyblednout, ale sláva a hrdinství s ní spojené tu zůstanou navždy. Bez ohledu na to, kolik soch a pomníků nám zbourají.

Závěrem ještě pár slov k tomu, proč touhle vlajkou u nás na RadioDixie.cz tak máváme. Většinu důvodů najdete v článku Rebel Flag jako symbol „jiné“ Ameriky aneb 7 důvodů, proč v ČR nosit triko s jižanskou vlajkou  a k jeho textu (vznikl v červnu 2016) bych dodal snad jedno:

„Neomarxisti, sluníčkáři, multikulti aktivisti a jiná levičácká verbeži všech zemí, táhněte do prdele!“

 
 
 

 

Klíčová slova: komunismus  | Konfederace  | vlastenectví  | USA
7062 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Zapomenutý rozhovor se sestrou Lucií Obrana státu bez funkční domobrany je nemyslitelnáHořící kostely, zničené sochy: Útoky ze všech stran. Černý rasismus káže zničení "bílého" náboženství. Zbabělý klérus mlčí. I Francie v plamenech. Erdogan se chechtá. Budeme jen trpět a nebránit se?Vážení čtenáři, pomozte nám prosímEvropská unie: Covid-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azyl

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

Český antiislám žije! Pomozte nám jej propagovat - nové propagační předmětyUSA vyhlásily EU válku. Hospodářskou. Pompeo si jede koupit východňáry

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Exkurze do nitra komunistické strany. Těžce nemocný Kohlíček promluvil: Husák, Bil'ak, Štrougal, Jakeš, Ransdorf...Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění