ZABILI JSTE NÁM SKRIPALA,TAK TADY MÁTE PŘES DRŽKU, VÁLEČNÝM ZLOČINCEM SNADNO A RYCHLE A DONALD TRUMP NA TO KÁPNUL

Autor: Miloš Hakl | Publikováno: 20.4.2018 | Rubrika: Zamyšlení
EU befehl

Konečně se to povedlo. Ne napoprvé, ale stejně. Prostě, když se někdo hodně snaží, tak se úspěch dostavit musí.

 

Nejdříve kvíz o Skripalovi:

  1. Dostal jed a) na letišti b) doma c) na koupališti d) někde jinde e) nedostal žádný jed
  2. a) byl to Novičok b) nebyl to Novičok, ale byli to Rusové c) byl to BZ nebo to nebyl BZ d) otrávil se ruským sýrem
  3. a) Skripal byl otrávený a zemřel b) Skripal byl otrávený a nezemřel c) Skripal nebyl otrávený a zemřel-nezemřel a tak dále.

 

Kvíz Rádia Jerevan. Odpovídat na kvíz je zakázáno. Každý den něco jiného a žádná z těch verzí neobstojí před kýmkoli, kdo má IQ alespoň padesát. A hlavně – vyšetřovat nic nebudeme, protože paní Mayová přesně ví, jak to bylo. Jenže sami vidíte, že to je hodně slabé. Ale i když je to slabé, vyhostíme diplomaty a zavedeme sankce proti Rusku. Proč? S tím neotravujte.

Na sankce to tedy stačilo, ale na válku ještě ne. Tak tedy přitvrdíme, protože válčit se musí. Zabili jste nám Skripala, tak tady máte přes držku. Že nebyl zabitý? To nijak nevadí. A vy, co pořád otravujete s nějakými dotazy – vy si dejte pozor.

 

Tak se rychle přesuneme do Sýrie. Kvíz je stejný, bylo nebylo. Raději neodpovídejte. Bylo nebylo, my prostě zaútočíme. Natvrdo je to ale takto: tři státy světa z neznámých pohnutek zaútočily na suverénní čtvrtý stát nejmodernější vojenskou technikou, bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN a dopustily se válečného zločinu. Ti, kteří dali rozkaz k útoku, jsou už dnes váleční zločinci. Ti, kteří s útokem souhlasí, jsou přinejmenším sympatizanti válečných zločinců.

Odůvodnění barbarského útoku je stejně směšné jako neuvěřitelné a hlavně drzé. Například ve Francii prý ten  jejich prezident viděl nějaké video na sociálních sítích. Které to bylo, neřekne, jak ho ověřovali, neřekne. Jen pošle rakety. V Anglii to nebude lepší a o Americe raději nemluvit. Každé slovo, které od nich uslyšíte, musíte převracet jako Rubikovu kostku, abyste našli pravý význam. A proboha pane Babiši. Proč vás vůbec kdo volil? Z vás by klidně mohli udělat větrák. A pane Stropnický! Oba se styďte, neboť my se stydíme za vás.

A víte, co je nejdivnější? To ticho. Bombarduje se, ale nikde nekřičí neziskovky. Nikde nejsou demonstrace proti válce. Žádní novináři, žádné Bílé přilby vám neukazují mrtvé děti a těhotné ženy. Žádné HLP (novináři oblíbený hluboký lidský příběh). Jako kdyby Syřané nebyli lidé. Vlastně, i kdyby jste chtěli bombardovat křečky nebo střevlíky, zvedla by se větší vlna odporu než teď při bombardování suverénního státu.

A co vlastně tím všichni zúčastnění říkají nám? První je dobrá zpráva. Ušetříme. Nepotřebujeme policii ani soudy. Jsou zbytečné, na všechno stačí, když někdo jakkoli získá jakékoliv přesvědčení, důkazů netřeba. Máte doma nepříjemnosti? Jděte zbít souseda nebo něco ukradněte, pak to dejte na internet a je to vyřešené. Žádné vyšetřování, žádná policie, natož potom soud.

Donald Trump má potíže doma, Theresa Mayová také, o tom Macronovi nemluvím, ten má potíže všude. Tak hurá, jdeme někoho bombardovat. Spíše by se však měli léčit. A když o tom mluvím, napadla mě hrozná věc. Napustil jsem si do sklenice vodu z vodovodu, díval se, jak stoupají bublinky s chlórem, a pak mně to došlo.S chlórem! Budou mě taky bombardovat. Tak jsem hned běžel na terasu a volal směrem na satelitní družice a do mobilu: Donalde, Thereso, já to neudělal!!! Vím, že jim to v bombardování nepřekáží, snad pomůže to, že by  to nikomu  nepřineslo žádné body na domácí scéně.

Mimochodem – poradci řekli Donaldu Trumpovi o tom, že Amerika má 21 bilionů dolarů dluh. Ale Donald Trump na to kápnul, když řekl: „Tam, kde jsme, je vpředu. A pokud jsme vzadu, je zadek vepředu.“A místo toho,aby čestně zbankrotovali ,tak pošlou rakety.

A co my? Budeme pořád poslouchat nějaké lháře, zoufalce a psychopaty? Nezapomněli jsme na Mnichov, tak přece víme, jak se k nám zachovají spojenci, až půjde do tuhého. Je právě čas něco udělat, neboť jak se  zpívá v té pěkné písni: dokud nám budou poroučet blázni, kde bude svět?

Klíčová slova: EU  | nový světový řád  | USA  | Sýrie
3222 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak to ta Jourová jen myslela? Že prej ty příspěvky co by se nejspíš mazaly, jsou stejně vytvářeny buď robotama, nebo rusákama...Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...Šokující. Německý 74letý důchodce si zrenovoval byt od nuly, nyní se musí vystěhovat a uvolnit jej migrantůmTrump zaválel a zavelel... Běsnící sluníčkářiČeská televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a neposkytuje objektivní a vyvážené informace

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Vyjádření Českomoravské konfederace odborových svazů k tragické smrti operátora v Kvasinách Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky

ParlamentniListy.cz

Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...Kondici ČT mnozí vnímají jinak, než ji prezentuje Rada ČT. Třeba ambasáda... poslanec a novinář Berkovec ťal do živého
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění