reklama

To je už fakt síla. Média a politici označují za nacistky a fašistky ženy, které protestují proti tomu, že se nechtějí dál nechat znásilňovat a obtěžovat migranty...

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 22.4.2018 | Rubrika: Zamyšlení
zmlacena_zena

To je už fakt síla - německá média a politici označují za nacistky a fašistky německé a rakouské ženy, které protestují proti tomu, že se nechtějí dál nechat znásilňovat a obtěžovat migranty. Stejně tak lživě označují naše hnutí SPD česká média a političtí konkurenti jen pro to, že odmítáme přijímat migranty a nechceme u nás radikální islámskou ideologii. My náš boj za bezpečnou sociálně spravedlivou Českou republiku a za demokracii samozřejmě nevzdáme a prosím Vás o podporu.
V Německu a v Rakousku se ženy se v posledních měsících ozývají čím dál tím častěji. V letošním roce proběhly v několika německých městech demonstrace, jejichž účastnice protestovaly proti zhoršení bezpečnostní situace. K demonstracím došlo například v Hamburku, Kandelu, Chotěbuzi a dalších menších i větších městech v zemi.
Nyní se podobné demonstrace přenesly také do Rakouska, kde sice nedošlo k tak masivním útokům jako například při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem, ale počet jednotlivých případů ve Vídni, Salzburgu, Linci či Innsbrucku a dalších větších městech neustále narůstá. Na organizaci demonstrací se podílely také ženy, které demonstrovaly v Kandelu. Právě tam došlo v loňském roce k vraždě patnáctileté dívky přibližně stejně starým Afgháncem.
Rakouská demonstrace proti násilí páchaném na ženách a dětech se uskuteční 14. dubna ve Vídni mezi druhou a pátou hodinou odpolední. „Německými médii i politiky jsme označovány za příznivkyně nacismu. A to jenom proto, že požadujeme zlepšení bezpečnostní situace a fungující stát,“ svěřila se rakouskému serveru Wochenblick, organizátorka demonstrací v Kandelu Myriam Kernová.
Zejména od začátku migrační krize se staly ženy v Německu a Rakousku terčem mnoha sexuálně motivovaných útoků, za které nesou odpovědnost migranti ze zemí Blízkého východu a Afriky. Zdá se, že nyní pohár jejich trpělivosti přetekl.
Většina policejních statistik, které se týkají počtu znásilnění a sexuálního obtěžování, hovoří jasnou řečí. S příchodem stovek tisíc migrantů od podzimu 2015 se v mnoha německých a rakouských městech zhoršila bezpečnostní situace. A to především z pohledu žen, které se pravidelně stávají oběťmi napadení ze strany žadatelů o azyl ze zemí třetího světa. Vedle dlouhodobých psychických obtíží tyto útoky končí i smrtí.
To je případ mladé studentky medicíny ve Freiburgu, která byla předloni na podzim znásilněna a zavražděna afghánským migrantem. V loňském roce potom jiný Afghánec ubodal k smrti svoji někdejší přítelkyni německé národnosti. K dalším mediální propíraným případům patří znásilnění mladé ženy v německém Bonnu, při kterém ji africký násilník s mačetou v ruce vyhrožoval smrtí a k sexuálnímu zneužití došlo prakticky před očima jejího přítele.
Otřesné je, že stovky případů znásilnění a sexuálního obtěžování nechávají v klidu mediální a politický mainstream. A naopak terčem mediálních a politických útoků v celé Evropě jsou ti, kteří se snaží prosazovat bezpečnou zemi. 
 

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace  | Německo  | sex
4955 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Ministryně práce z hnutí ANO navrhuje snížit podporu rodinám s dětmi! Připravuje tak asi místo pro migranty z AfrikyTakto imigrantské zločinecké gangy řádí v Německu. Ovládají mnoho německých měst a oblastí, ve kterých fakticky neplatí zákony a do kterých se policisté obávají vstoupit a zločinci se jim vysmívajíKauza novičok a vztah k Rusku nejsou důvody pro odvolání Zemana. Uprchlíci už jsou tady. A nepřizpůsobiví, co nechtějí pracovat... Senátor ODS asi nepotěší Miroslavu NěmcovouPokrytectví ODS. "Reforma" EU totiž už dávno probíhá. Již přináší první ovoce. Dublin IV, Marakešská deklarace, tlak na přijetí nespecifikovaného množství migrantů bez naší kontroly...Budete se bát o sebe a o své blízké. Exkluzivně: Český překlad plného znění Marakéšské deklarace, kterou podpořila Babišova vláda! Dokument podporující imigraci z Afriky k nám, ze kterého budete zvracet!

euServer.cz

Nepotřebuje Miroslava Němcová pomoc psychiatra?Jděte se vycpat, pane Hamáčku. To právě vy se chováte jako pravý zaprodanec NATO, které se stalo pouhým agresivním paktem

ePortal.cz

Vzdělávací antidezinformační přednášky v jeslích či domovech důchodců...tak tuhle řachandu si musíte přečíst!Tak přesně takhle se chovají Arabové v Gaze. Budete tak trochu...zděšeni

Eurabia.cz

Erdogan evropským Turkům: „Ujměte se politické aktivity, buďte součástí evropských parlamentů!“Facebook a Google manipulují s veřejným míněním! Je to v prospěch neomarxistického režimu EU

FreeGlobe.cz

Další anglické město má starostu muslima. Tenhle se převlékal za strom (+ foto)Zoufalí politici se vydávali za ženy, aby mohli kandidovat ve volbách. To by se v normální zemi nestalo!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

eOdborar.cz

Ministryně práce z hnutí ANO navrhuje snížit podporu rodinám s dětmi! Připravují tak místo pro migranty z Afriky?EU jde na smetiště dějin a Merkel běží s prosíkem do Ruska za Putinem

ParlamentniListy.cz

Deportace migrantů, zavírání mešit, facka euru. „Vítězka voleb“ v Itálii Pilloni k programu vlády, která děsí BruselU toho já nebudu. Německo nás sleduje. Dan Ťok otevřeně promluvil, Babiš mít radost nebude
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění