reklama

Tak tohle se nebude moc líbit Kalouskovi a Merkelové. Angličtí fotbaloví fanoušci natočili video vyvracející mýty o Rusku...

Autor: odjinud | Publikováno: 14.7.2018 | Rubrika: Video
rusko

Nedávno se na síti objevilo video, na němž dva fotbaloví fanoušci z Anglie rozptýlili populární mýty o Rusku. Přeložené do ruštiny video vyvolalo nadšenou reakci mezi uživateli a početné komentáře. Rusy tak dojal Theův videozáznam, že darovali chlapci vstupenku na semifinále.

 

Na videu 17letý fanoušek Theo a jeho otec říkají, že všechny mýty, které se aktivně šíří v britských médiích a jsou oblíbené mezi turisty, se ukázaly být nepravdivé. Byli potěšeni Ruskem a jsou nesmírně překvapeni, proč tato země není mezi turisty nejpopulárnější.

Například tvrdí, že ruští chuligáni, kteří útočí na turisty, neexistují. A místní obyvatelé pomáhají s dopravou na stadion a neberou za to peníze. Jako potvrzení svých slov uvádějí videozáznamy natočené během cesty po zemi.

Anglické fanoušky potěšily i další ruské skutečnosti, například pohodlná taxislužba a levné a dobré pivo. Malá část kritiky připadla jen na leteckou společnost Poběda.

V pondělí na Facebooku umístili toto video s ruskými titulky a shlédly ho stovky uživatelů sociálních sítí. Přiznání Britů vyvolalo bouřlivou reakci.

„Když jsem se díval na toto video o své zemi, které chlapec natočil pro svůj kanál na YouTube, po tvářích mi tekly slzy. Celé národy se stávají rukojmími usměvavých hlasatelů z televizorů a přísných důvěryhodných novinových článků, které vytvářejí zkreslený a nepřátelský pohled na Rusko," napsal Oleg Torbosov, který uveřejnil video s titulky.

Theo a jeho otec říkají, že během prvních dnů svého pobytu v Rusku byli opatrní kvůli zprávám britských médií, ale přesto se rozhodli projít ulicemi v tričkách národního týmu a pod anglickou vlajkou. Místo hrozeb se setkali s ruskými fanoušky, kteří v mistrovství podporují Anglii.
K tomuto uživatelka Marina Lichverovová poznamenala, že poté, kdy náš tým skončil účast v mistrovství, „opravdu fandí Anglii".

„Nepochybně nejdůležitějším výsledkem MS jsou neformální a velmi vřelé vztahy mezi lidmi z různých zemí a Rusy," píše Irina Čičkinová.

Jevgenija Logvinovová porovnává 17letého Thea a jeho otce se Samanthou Smithovou a Katjou Lyčovou z 80. let, které sehrály svou roli při ukončení studené války.

„Co když v době internetu tento chlapec dokáže více", píše.

Po třech týdnech skončil Theův čas v Rusku. Natočil video o svém odjezdu domů a požádal uživatele, aby mu pomohli sehnat vstupenky na semifinále Anglie — Chorvatsko.

Brzy poté Rus, kterému se líbila Theova videa, mu daroval lístek na zápas.

„Napsal mi ruský fanoušek a zeptal se, jestli chci vstupenky. Samozřejmě ano! Myslel jsem, že to byl vtip, ale tenhle chlap mi koupil lístek, protože se mu líbilo, že říkám pravdu o Rusku. Děkuji, Maxi! Jsi opravdová legenda!" napsal Theo.

Dříve se uvádělo, že britská média zbytečně straší fotbalové fanoušky názorem na Rusko. Ti se naopak vraceli domů živí a zdraví a kritizovali média za pomlouvání Ruska.

 

www.ac24.cz

3554 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Tohle nám ČT ani NOVA ani Prima rozhodne neodvysílá! Merkelové zamrzl úsměv...Můžete nás nazývat populisty, nacionalisty, rasisty... nám na tom nezáleží. Záleží mi na mé rodině a na mé zemi...Proč Andrej Babiš říká lidem v ČR úplně něco jiného, než ve skutečnosti prosazuje v zahraničí.Náš boj je křížovou výpravou, v níž je v sázce osud EvropyŠílené. Uprchlíci přepadávají a obsazuji domy Nizozemců! Nájezdy azylantů zesilují... Podívejte se na drsné video

euServer.cz

Zoufalství poskoků současné globální moci. Co ukázala schůzka Putin-Trump?Každodenní program ČT: Obrovské úspěchy demokracie po roce 1989, boj proti komunismu, nenávist k Rusku, chválení migrace, napadání Zemana, vystoupení Kalouska, vynášení Havla do nebes...

ePortal.cz

Islám, pohoda, LGTB pohoda, změň si pohlaví a bude z tebe pravý Evropan Vlivný český politik vyzval Evropskou unii k radikálnímu kroku. Trump si bude mnout ruce

Eurabia.cz

Švédsko: Zákaz žen v plavkách na reklamách, aby se necítil někdo uražen odhalenou ženou ...Maďarsko: Imigrace představuje závažné nebezpečí pro celý svět

FreeGlobe.cz

Stále více jižanů se hlásí k vlajce KonfederaceMuž se označoval za ženu, tak ho dali do ženské věznice. A tam...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životZásadní kniha odhaluje, jak zůstat zdravý uprostřed moderního světa. Ještě naše babičky věděly, jak na to

eOdborar.cz

Integrace uprchlíků? Německo se prý nedokázalo postarat ani o vlastní lidiItalové na prvním místě! Promluvil politik, kterého se děsí socialistická EU i kapitalisté ...

ParlamentniListy.cz

Bydlí tam džihádisté, to snižuje riziko útoku... Novinář napadl reportáž Primy o nechvalně proslulé bruselské čtvrti. Jeho argumenty asi mnohé zvednou ze židlíGenerálmajor ve varu: Zabavit neziskovkám lodě. Dělají si z nás srandu. Tady lidé celý život dřeli, žijí z důchodů a sledují, jak se vyplácejí nově příchozím peníze, které jim nepřísluší!
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění