Tak tohle se nebude moc líbit Kalouskovi a Merkelové. Angličtí fotbaloví fanoušci natočili video vyvracející mýty o Rusku...

Autor: odjinud | Publikováno: 14.7.2018 | Rubrika: Video
rusko

Nedávno se na síti objevilo video, na němž dva fotbaloví fanoušci z Anglie rozptýlili populární mýty o Rusku. Přeložené do ruštiny video vyvolalo nadšenou reakci mezi uživateli a početné komentáře. Rusy tak dojal Theův videozáznam, že darovali chlapci vstupenku na semifinále.

 

Na videu 17letý fanoušek Theo a jeho otec říkají, že všechny mýty, které se aktivně šíří v britských médiích a jsou oblíbené mezi turisty, se ukázaly být nepravdivé. Byli potěšeni Ruskem a jsou nesmírně překvapeni, proč tato země není mezi turisty nejpopulárnější.

Například tvrdí, že ruští chuligáni, kteří útočí na turisty, neexistují. A místní obyvatelé pomáhají s dopravou na stadion a neberou za to peníze. Jako potvrzení svých slov uvádějí videozáznamy natočené během cesty po zemi.

Anglické fanoušky potěšily i další ruské skutečnosti, například pohodlná taxislužba a levné a dobré pivo. Malá část kritiky připadla jen na leteckou společnost Poběda.

V pondělí na Facebooku umístili toto video s ruskými titulky a shlédly ho stovky uživatelů sociálních sítí. Přiznání Britů vyvolalo bouřlivou reakci.

„Když jsem se díval na toto video o své zemi, které chlapec natočil pro svůj kanál na YouTube, po tvářích mi tekly slzy. Celé národy se stávají rukojmími usměvavých hlasatelů z televizorů a přísných důvěryhodných novinových článků, které vytvářejí zkreslený a nepřátelský pohled na Rusko," napsal Oleg Torbosov, který uveřejnil video s titulky.

Theo a jeho otec říkají, že během prvních dnů svého pobytu v Rusku byli opatrní kvůli zprávám britských médií, ale přesto se rozhodli projít ulicemi v tričkách národního týmu a pod anglickou vlajkou. Místo hrozeb se setkali s ruskými fanoušky, kteří v mistrovství podporují Anglii.
K tomuto uživatelka Marina Lichverovová poznamenala, že poté, kdy náš tým skončil účast v mistrovství, „opravdu fandí Anglii".

„Nepochybně nejdůležitějším výsledkem MS jsou neformální a velmi vřelé vztahy mezi lidmi z různých zemí a Rusy," píše Irina Čičkinová.

Jevgenija Logvinovová porovnává 17letého Thea a jeho otce se Samanthou Smithovou a Katjou Lyčovou z 80. let, které sehrály svou roli při ukončení studené války.

„Co když v době internetu tento chlapec dokáže více", píše.

Po třech týdnech skončil Theův čas v Rusku. Natočil video o svém odjezdu domů a požádal uživatele, aby mu pomohli sehnat vstupenky na semifinále Anglie — Chorvatsko.

Brzy poté Rus, kterému se líbila Theova videa, mu daroval lístek na zápas.

„Napsal mi ruský fanoušek a zeptal se, jestli chci vstupenky. Samozřejmě ano! Myslel jsem, že to byl vtip, ale tenhle chlap mi koupil lístek, protože se mu líbilo, že říkám pravdu o Rusku. Děkuji, Maxi! Jsi opravdová legenda!" napsal Theo.

Dříve se uvádělo, že britská média zbytečně straší fotbalové fanoušky názorem na Rusko. Ti se naopak vraceli domů živí a zdraví a kritizovali média za pomlouvání Ruska.

 

www.ac24.cz

3891 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Šokující. Babišova vláda podpořila dokument podporující přerozdělování uprchlíkůDrsné. Západní liberální demokracie v praxi. Co se stane, když chodíte v Paříži s jarmulkou? Podívejte seDětský psycholog, rodinná terapeutka, analytička, právník nebo ekonomka. Jak renomovaní odborníci vidí přijetí zákona o stejnopohlavních manželstvích? V tomto dokumentu zaznívají opravdu důležité věci...Radikální islamisté využívají k získání vlivu i jiné prostředky než terorismus. Tato mocná muslimská organizace rozšiřuje svůj vliv v Evropě přes různé nadace a spolkyKdyž nás nemohou zakázat, tak se nás snaží ekonomicky zlikvidovat…

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

ePortal.cz

Švédům antisemitismus prostě sedí. Začalo to už za Olofa PalmehoAlternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončíme

Eurabia.cz

Alexis de Tocqueville kriticky o islámuHnutí žlutých vest požaduje vystoupení z EU, NATO a eurozóny!

FreeGlobe.cz

Levičák Schwarzenegger se oddává tradičnímu pokrytectví (+ vide, foto)Žluté vesty ve Francii: Protesty se mění v bezmocný vztek. Nekonečně ponížený národ

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčinEkoteroristé slaví úspěch. Belgie se dostala na úroveň Afriky. Nejde pravidelně elektrický proud ...

ParlamentniListy.cz

Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...Po rozhovoru Zemana v ruské televizi vláčeli prezidenta bahnem. Teď ale dostali výprask oni. Známá tvář z minulé Sněmovny tvrdě účtuje
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění