reklama

O tom je západní svět. Minuty, hodiny a roky pekla. Ten článek se nedá číst, máte-li děti. Trhá to srdce. Mozek se vzpěčuje tomu věřit. Jde však o popis reality...

Autor: Zbyněk Passer | Publikováno: 11.8.2018 | Rubrika: Kulturní válka
deti

Připojený článek BBC (ani zde ještě nevymřeli skuteční novináři - sic) jsem četl s pauzami dvě hodiny. Prostě jsem to nedal. Zkuste to a uvidíte sami.

 

https://www.bbc.com/news/resources/idt-sh/norways_hidden_scandal

Mám pět milovaných a milujících dětí. Moje rodina je moje všechno. Když čtu, kdo, za jak pofidérních podmínek a bez důkazů vám ze dne na den ukradne část vás, srdce, života, perspektivy, mám chuť napsat, že v mém případě by dotyčný dlouho nepřežil.

Nebiju děti. Léta jsem spoluřídil dětský katolický tábor. Téměř vše se dá vyřešit domluvou. Avšak: Dal jsem někdy dítěti facku, nebo mu dal na zadek? Ó ano! Nejednou! Těšilo mě to? Nikdy! V situaci, kde dvouletý syn popadne půlku cihly a rozmáchne se, aby rozbil lebku čtyřlerému bratrovi, který mu vzal auto na pískovišti, mi to přišlo jako adekvátní reakce. Mladší dostal facku, až chytil druhou o zem. Řval jsem na něj, až se třásly tašky na střeše, že nikdy, už nikdy, nesmí nikomu zkusit takle ublížit. Že mohl brášku zabít. Že to má říct rodičům a nezkoušet bratra zabít. Světě div se - je z něj úžasný a citlivý mladý muž, který už nikdy nic takového nezkusil. Být v Norsku, píšu vám tohle z vězení a naše děti jsou v ústavní péči. Nevěříte? Přečtěte si přiložený článek.

Ten článek se nedá číst, máte-li děti. Trhá to srdce. Mozek se vzpěčuje tomu věřit. Jde však o popis běžné norské reality. Ta socialistická země je smrtelně nemocná, co se hodnot a jejich prosazování týče. Zažil jsem to, hovořil jsem českými rodinami v Oslu.

V té souvislosti mi dovolte obžalobu: Ve Svobodném fóru dne 27.5. 2016 vyšel článek Viléma Bessera, nesoucí všechny znaky placeného norského PR, obhajující zrůdné, nelidské a fašistické chování tzv. Ochrany dětí (velký cynismus) http://forum24.cz/barnevernet-nam-pomohl-ma-citlivy-pristu…/

Přečtěte si poté i níže uvedený materiál BBC.

Osobnosti, které zformovaly můj pohled na svět byly, až na výjimky, velmi konzervativní. Otcové zakladatelé USA, vlivní ekonomové 19. století a mnozí filozofové a politici varovali, že stát je organizované zlo. Dle mého je stát jako hadí jed. V malém léčí, ve středním způsobuje apatii a zavislost, ve velkém zabíjí.

Nikdy, nikdy nenechte stát přebrat svrchovaná, Bohem daná práva jednotlivce a Rodiny. Nikdo je nenahradí. Tím méně stát. I nedokonalý rodič je víc, než dětský domov, nebo náhradní rodina. Krev není voda. Sourozence nenahradí státní psycholog.

O čem je článek? Renomovaný norský psycholog, člen vládní komise pro práva dětí píše neadekvátně přísné posudky, komu všemu má být odebráno dítě. Následně se ukáže, že onen "odborník" je dlouholetý pedofil.

Jak se zachová norský stát? Revokuje případy, kdy pedofil způsobil odebrání dětí z funkčních rodin? Byl jediným pedofilem v systému? Komu byly děti přiděleny? Odebere děti prokázanému pedofilovi? Ó ne! Vždyť je jedním z nás! Reprezentuje Systém!

Když mi Nora Michalská posílala odkazy, poukazující na vliv a rozsah privilegované pedofilní sítě (nejen) Západu, zahrnující politiky, umělce a novináře, měl jsem ji za blázna (promiň). Myslím teď na Prague Pride a obhajobu pedofilů taktéž prokázáným sexuálním nasilnikem rádobyMarií Ferynou.

Norský stát po odhalení jednoho z vysoce postavených pedofilů, rozhodujících o odebrání dětí rodinám a jejich přidělení bůhvíkam říká: Nebudeme revokovat žádná z rozhodnutí o odebrání dětí, na kterých se tento konkrétní vysoce postavený pedofil podílel. Tečka. Trpte dál.

Ironií osudu platí, že tato vysoce multikulturní, inkluzivni společnost, odebírá násobně více dětí z rodin imigrantů (rozuměj Untermench) z Východní Evropy, Středního východu i odjinud. Zřejmě tak vypadá "úspěšná integrace" a "rovnost před zákonem".

Všechny ty minuty, hodiny a roky pekla, které prožily rodiny bez svých dětí, nás prostě nezajímají. Show must go on. Každý, kdo se na obhajobě této zrůdnosti podílí, je spoluvinen. Včetně Svobodného fóra. V době psaní článku Viléma Bessera byly informace BBC již dostupné. Jako novinář tedy fatálně selhal.

O tom je západní svět. Práva. Ideologozovaná práva těch i oněch, hlavně však Státu na úkor občanů a rodin. Takový stát není přítel. Takovému státu nejste povinováni poslušností. V takovém státu platí, že smrt tyrana není zločinem, jak řekl klasik.

***

Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace. Finanční prostředky, které darujete, budou efektivně využity. Děkujeme. EUportal.cz

Číslo účtu: 2700168305/2010, Fio banka a.s.
Variabilní symbol: 001

Klíčová slova: nový světový řád  | juvenilní justice
4056 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Vstup známého psychologa na ČT 24 se České televizi poněkud vymkl kontrole, neboť jeho názor nebyl tím, který chtěla moderátorka slyšet. Ta neopomenula pana primáře okřikovat. Podívejte se...Nový hon na čarodějnice. Tento známý politik řekl něco ošklivého o muslimských burkách. Sluníčkáři se na něj vrhli jako sup na zdechlinu a policie ho prověřovala kvůli rasismu...Politický a marketingový poradce: ČSSD nabízela lidem šunt a dělá z lidí blbce. Národ Sobotku a Kalouska nenáviděl a Babiš je těchto nepřátel zbavil. Přijde revoluce, která nebude sametováSoučasná invaze ilegálních muslimských imigrantů organizovaná Merkelovou je pro nás mnohem větší hrozbou než invaze Sovětů v roce 1968. Emigrant, který utekl před komunisty, varujePremiér chystá tuto zvrácenost...

euServer.cz

Darebáci a blbečkové zaslepení nesmyslnou ideologií rozkládají národní komunitu a kohezi společnosti. Do tohoto politováníhodného stavu nás přivedla „liberální demokracie“Tímto mohou Američané způsobit Putinovi výrazné problémy...

ePortal.cz

Kdo spáchal teroristický útok v Londýně? Na stole jsou dvě bizarní variantyProč naši vojáci bojují v Afghánistánu?

Eurabia.cz

Skupina islámských teroristů se s uprchlíky chtěla dostat přes moře do Itálie ...Dost bylo hazardování se životy našich vojáků a plýtvání prostředky daňových poplatníků! Je čas přivézt hochy domů.

FreeGlobe.cz

Šok! Pokrokáři pojmenovali ulici po rasistickém hromadném vrahovi! (+ foto)Nezapomeňte! V září končí z nařízení eurobolševiků prodej halogenových žárovek! Strana ví lépe, čím máte svítit

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

eOdborar.cz

Takhle dnešní papaláši tunelují stát! Lavička Václava Havla - pár prkýnek a trubek za 350 000 korun!Jsme nejvýkonnější a nejbohatší z celé střední Evropy, jenže nebohatneme, ale chudneme. Protože jsme zároveň největším „krmelcem“ Západu!

ParlamentniListy.cz

Tak už i v ČT! Šokující informace o ŠvédskuJsme v pasti. Proč naše ekonomika prosperuje, ale jsme země chudých lidí, drahého zboží a předražených bytů? Proč peníze nejdou lidem, ale pryč? Ekonom vám to vysvětlí
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění