Tak to jsou skutečně zcela skandální záležitosti. Vláda zradila. Migrace je prý nezastupitelným a dobrým procesem, který by měl být podpořen

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 17.9.2018 | Rubrika: Zamyšlení
babis

Další zrada - dnes jsme za SPD navrhli ve Sněmovně bod, abychom projednali stanovisko ČR k navrhovanému Globálnímu paktu OSN podporujícímu migraci, přičemž SPD prosazuje, aby ČR po vzoru Maďarska opustila tento globální pakt podporovaný i současným vedením EU. Doufali jsme v podporu hnutí ANO, kde nás pan premiér každý den ujišťuje o protiimigračním postoji a o podpoře Maďarska. Doufali jsme samozřejmě marně. Hlasy poslanců ANO, Pirátů, ČSSD, KDU-ČSL a STAN byl náš návrh zamítnut. A ministr zahraničí a vnitra Jan Hamáček (ČSSD) tedy poletí 25.září do OSN bez mandátu Sněmovny a bude tam opět kývat. Na rozdíl od Maďarska, kde ministři jezdí na tato jednání vybaveni závazným usnesením Parlamentu. 

Přitom podle těchto dokumentů OSN je migrace, cituji "nezastupitelným a dobrým procesem, který by měl být podpořen". V případě přistoupení ČR k tomuto globálnímu paktu o migraci OSN by se tato jeho ustanovení toho globálního paktu staly součástí práva během soudní praxe, který by vytvořil příslušné precedenty, což by znamenalo, že i naše soudy i naše právo by se v podstatě muselo řídit postupně těmito záležitostmi. To je pro naše hnutí SPD absolutně nepřijatelné.

Poslanci ANO, Pirátů, ČSSD, KDU-ČSL a STAN zamítli, abychom jednali nejen o tématu samotném, ale také o návrhu usnesení z pera SPD ve znění: "Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR považuje další setrvání ČR v globálním paktu OSN o bezpečné řízené a legální migraci za stav, který je v rozporu se základními zájmy ČR a českého národa. Vzhledem k tomu požadujeme odchod ČR z tohoto globálního paktu po vzoru Maďarska a USA. Žádáme vládu ČR, aby ve vztahu k tomuto paktu udělala příslušné kroky v souladu s usnesením Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR."

Je to po včerejšku další rána od Babišovi vlády vůči všem vlastencům, jelikož včera se europoslanci ANO podíleli na zahájení faktické politické agrese proti Maďarsku, když hlasovali PRO sankce vůči Maďarsku, a dnes nepodpořili poslanci ANO ve Sněmovně zásadní návrh SPD. Náš návrh by zabránil předávání národních kompetencí v oblasti imigrace na úroveň EU a nadnárodně řízených neziskových organizací. Potvrzuje se jasná věc. Premiér Babiš jen manévruje a klame. Ve skutečnosti dělá to, co potřebuje Německo. Hnutí SPD je jediná politická síla, která má dlouhodobě jasnou pozici. Kdo podporuje EU, podporuje i imigraci. Kdo podporuje EU, zrazuje Maďarsko a premiéra Orbána. Hnutí SPD neuhne! Jsme stále stejně pevní. Odmítáme imigraci a odmítáme diktát EU. Prosazujeme právo rozhodovat v referendu o vystoupení z EU. Přijďte a podpořte kandidátky SPD ve volbách. Přišel čas k politické mobilizaci naší země na obranu její suverenity. 

Podívejte se na video, co jsem k tomu řekl ve Sněmovně:

Vážené dámy a pánové, naše hnutí SPD navrhuje zařadit na program Sněmovny projednaní stanoviska české vlády ohledně jednání o globálním paktu bezpečné, řízené a legální migrace a globálním paktu o uprchlících.

Navrhujeme, aby byl bod zařazen na 19. 9. jako první bod odpoledního jednání. Ano, tady vidíme přesně ten rozdíl mezi tím, jak k té migrační politice zcela seriózně a velice uvážlivě přistupuje Maďarsko, kde maďarský ministr zahraničí jezdí na jednání, a to jak ohledně Marakéšské deklarace, tak ohledně globálního paktu o migraci již vybaven stanoviskem Parlamentu. Takže on tam jezdí, již to mají projednáno ve výborech. Má stanovisko maďarského Parlamentu a s tímto silným mandátem jde potom jednat. Tady vidíme, jaký je rozpor s tím, jak tady jedná současná vláda. Současná vláda v podstatě tyto závažné věci s námi ve Sněmovně vůbec neprojednává. Přitom jsou to věci, které přesahují vůbec délku tohoto volebního období a můžou skutečně natrvalo ovlivnit jak sociální smír v ČR, tak demokratické složení v ČR i z hlediska bezpečnosti.

A já bych si dovolil říci pár citátů, o čem je v podstatě ten globální pakt o bezpečné, a řízené legální migraci, potažmo globální pakt o uprchlících, o kterém se bude jednat na valném shromáždění OSN, které bude zahájeno 25. 9. 2018, což je tento měsíc během velmi krátké doby. Podle našich informací má ČR na jednání zastupovat ministr vnitra a zároveň ministr zahraničí Jan Hamáček a tam mají obě tyto smlouvy být na tomto mezinárodním fóru veřejně projednány. No, a když se tedy podíváme, o co tady jde, tak např. maďarský ministr zahraničního obchodu Péter Szijjártó k tomu uvádí, že Maďarsko vidí migrační procesy z jiného pohledu, protože podle OSN a podle těchto dokumentů je migrace, cituji "nezastupitelným a dobrým procesem, který by měl být podpořen".

Tak to jsou skutečně zcela skandální záležitosti. Např. maďarský ministr zahraničí to považuje za špatný proces, což tady je absolutní shoda s naším hnutím SPD. Je to proces, který my odmítáme, a který přináší nebezpečí pro Evropu a Maďarsko. Dále se OSN domnívá, že migrace by měla být podporována. To z toho vyplývá. Samozřejmě, SPD si myslí, že by měla být zastavená, a že tyto dokumenty musíme odmítnout. Dále z toho dokumentu vyplývá, že dokument OSN považuje migraci za základní právo a zakazuje omezení migračních pohybů. Tak to je opravdu zcela skandální, o čem se tady jedná. A já bych chtěl jenom připomenout, že analýza, která byla vypracována na maďarském úřadu vlády říká, že v případě přistoupení k tomuto globálnímu paktu o migraci OSN by se tato jeho ustanovení toho globálního paktu staly součástí práva během soudní praxe, který by vytvořil příslušné precedenty, což by znamenalo, že i naše soudy i naše právo by se v podstatě muselo řídit postupně těmito záležitostmi.

Klíčová slova: imigrace  | Babiš
3641 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

A pohádky je konec... Jak to bylo v listopadu 1989 doopravdy: Státní převrat, žádná revoluceMusíme znovu statečně bránit naši vlast jako naši předci! Když se nebudeme bát, znovu se společně ubránímeVrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaChcete, aby EUportal.cz dále vycházel? Za svobodu a bezpečnost je potřeba něco obětovat...Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického tokuUSA už schválily sankce i proti Evropě..!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Jak se „slavil“ Listopad v Senátu. Jitka Chalánková odešla z komise po cenzorském výstupu Hilšera s Bekem Volby, které daly většině Britů naději. Padla „rudá hradba“, Boris píše historii. Lékař Rogozov přináší dojmy řadových britských voličů
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění