Jupí! Ve Švédsku otevřou první LGBT stadion pro homosexuály, transvestity a další...

Autor: odjinud | Publikováno: 1.11.2018 | Rubrika: ShortNews
travesti

V slniečkárskom Švédsku je naozaj všetko možné. Okrem toho, že je táto Škandinávska krajina otvorená migrantom, výrazne podporuje taktiež LGBTI komunitu. Vo švédskom meste Uppsala dokonca otvoria štadión s tzv. “LGBTI certifikáciou.”

Viacúčelový štadión, ktorý má vyrásť v meste Uppsala bude prvý svojho druhu. Má byť totiž genderovo neutrálny a dostane tzv. “LGBTI certifikáciu”, informoval portál The Local.

Všetci zamestnanci štadióna Studenternas budú školení v problematike LGBTI s cieľom vytvoriť priaznivé prostredie pre túto komunitu.

Všetky toalety, sprchy a šatne budú prispôsobené tak, aby vyhovovali všetkým športovcov a divákom bez ohľadu na ich rodovú identitu.

“Mesto Uppsala musí byť otvorené a inkluzívne, kde má každý rovnaké práva a možnosti,” uviedol Danne Eriksson, marketingový riaditeľ pre šport a voľný čas.

“Chceme garantovať rovnaké zaobchádzanie vo všetkých oblastiach bez ohľadu na pohlavie, rodovú identitu a sexuálnu orientáciu,” uviedol.

Certifikácia bude platiť dva roky, po ktorých bude potrebné požiadať o obnovenie, čo znamená, že všetci zamestnanci, ako aj spoločnosti, ktoré budú používať štadión, musia opakovane absolvovať školenie v otázkach LGBTI.

Samuel Gdovin

Hlavné správy

Klíčová slova: homosexuálové  | gender
1331 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islámského teroristu z Londýna, který vraždil na London Bridge, vydávali za úspěch převýchovy! ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!Chcete, aby EUportal.cz dále vycházel? Za svobodu a bezpečnost je potřeba něco obětovat...Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. Fakt

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!I Norsko pláče nad imigračním výdělkem

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Krach! Rada ČT hodila Dvořákovi rozpočet na hlavu. Info o dalším vývojiSračka, hnůj, děvka! Chvilkaři řádili: FOTO, jak dopadla Praha. To budete koukat
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění