Jupí! Ve Švédsku otevřou první LGBT stadion pro homosexuály, transvestity a další...

Autor: odjinud | Publikováno: 1.11.2018 | Rubrika: ShortNews
travesti

V slniečkárskom Švédsku je naozaj všetko možné. Okrem toho, že je táto Škandinávska krajina otvorená migrantom, výrazne podporuje taktiež LGBTI komunitu. Vo švédskom meste Uppsala dokonca otvoria štadión s tzv. “LGBTI certifikáciou.”

Viacúčelový štadión, ktorý má vyrásť v meste Uppsala bude prvý svojho druhu. Má byť totiž genderovo neutrálny a dostane tzv. “LGBTI certifikáciu”, informoval portál The Local.

Všetci zamestnanci štadióna Studenternas budú školení v problematike LGBTI s cieľom vytvoriť priaznivé prostredie pre túto komunitu.

Všetky toalety, sprchy a šatne budú prispôsobené tak, aby vyhovovali všetkým športovcov a divákom bez ohľadu na ich rodovú identitu.

“Mesto Uppsala musí byť otvorené a inkluzívne, kde má každý rovnaké práva a možnosti,” uviedol Danne Eriksson, marketingový riaditeľ pre šport a voľný čas.

“Chceme garantovať rovnaké zaobchádzanie vo všetkých oblastiach bez ohľadu na pohlavie, rodovú identitu a sexuálnu orientáciu,” uviedol.

Certifikácia bude platiť dva roky, po ktorých bude potrebné požiadať o obnovenie, čo znamená, že všetci zamestnanci, ako aj spoločnosti, ktoré budú používať štadión, musia opakovane absolvovať školenie v otázkach LGBTI.

Samuel Gdovin

Hlavné správy

Klíčová slova: homosexuálové  | gender
1560 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

FRANCIE: Zatočit se svobodou projevuTento dokument přestavuje bezprecedentní útok na občanské svobody. Míří přímo na nejcitlivější prvky lidské psychiky, sexuality a pohlavní identity. Ani nacisté či komunisté nezašli tak dalekoVážení čtenáři, pomozte nám prosímVoda je nás všech, ale musíme si ji paradoxně koupit zpětNová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkaz

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

Muslim vyjádřil obdiv Polsku za jeho národní hrdost a odhodlání bránit normální světOkamura, Kobza a Foldyna pořádají 6.8.v 10:30 pochod k italskému velvyslanectví na podporu Salviniho

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Budou kvílet? Ombudsman Křeček odmítl popotahovat Babiše. Zeman rozhodl, tak není důvodŽijí si Češi nad poměry? Maďarova věta nadzvedla politiky. Vzduchem létají ostré výzvy, Babiš má o čem přemýšlet
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění