V USA se uskutečnil první Pochod svobody, který uspořádali lidé vyléčení z homosexuality a z transgenderismu

Autor: odjinud | Publikováno: 2.11.2018 | Rubrika: ShortNews
us.christ

Asi osemdesiat bývalých homosexuálov a transgenderov, väčšina z nich mladí dospelí, sa v prvom májovom týždni zúčastnilo na „Pochode slobody“ vo Washingtone.

V osobných svedectvách hovorili o svojom obrátení na kresťanskú vieru a o slobode, ktorú vo svojom novom živote zažívajú.

Pred „Pochodom slobody“ aj po ňom ho aktivisti LGBT označovali ako reklamu na reparačné terapie. Tieto psychoterapeutické terapie nazývané aj terapie konverzie majú za cieľ odklon od homosexuálnych sklonov a rozvinutie heterosexuálneho spôsobu života.

Vo svedectvách účastníkov pochodu sa však hovorilo iba o obrátení ku Kristovi a nie o psychoterapeutických opatreniach, či modlitbách proti homosexuálnym sklonom.

„Zamilujte sa do Ježiša. On urobí zvyšok. Duch Svätý vylieva požehnanie a silu a napĺňa celú generáciu odvahou,“ povedal Luis Ruiz, jeden z tých, čo prežili islamistický útok na nočný klub homosexuálov „Pulse“ v Orlande (Florida), kde bolo 12. júna 2016 zabitých 49 ľudí.

Organizátorom prvého takéhoto pochodu bol Jeffrey McCall. McCall žil pred obrátením ako transgenderová „žena“. Stretol sa s psychiatrom a plánoval rad chirurgických zásahov, ktoré mali jeho telo pripodobniť žene. V istý večer počúval kresťanského kazateľa a konštatoval, že je vnútorne úplne prázdny. Pomyslel na ľudí, ktorí majú živý vzťah s Bohom a prijali pokoj a radosť do svojho života. V tej chvíli mu bolo jasné, že v živote je toho o toľko viac, ako si doteraz myslel.

McCall, ktorý bol doteraz aktivistom transgenderu, radikálne zmenil svoj život. Rozhodol sa nasledovať Ježiša a nerobiť pri tom polovičaté veci: „Išiel som ku kontajneru na odpad a zahodil som proste všetko – šaty, vlasy, make-up, bižutériu, topánky – celú moju pomýlenú identitu – zahodil som to, aby som nasledoval Ježiša.“

Kristus ich prijíma aj s ich homosexuálnymi sklonmi a transgenderovými impulzmi. To, čo ich odlišuje od vládnucej kultúry LGBT je, že svoju identitu nehľadajú v žití svojej homosexuality, alebo v živote ako iné pohlavie, ale v nasledovaní Krista. To im prináša pravú slobodu, ako znelo z úst účastníkov prvého takéhoto pochodu.

Hlavné správy

Klíčová slova: homosexuálové  | USA
1414 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářstvíS „Bidenem“ v Bílém domě musí nyní Kreml přeřadit rychlost. Pokud Bůh dá, Putin bude dbát ponaučení z dějin RuskaJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le Pen

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Temné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerky

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Blatný má těžké problémy uvnitř vlastního resortu. Bublaly, bublaly, až to prasklo a vyletělo. „Sice má velký uši, ale ho*no slyší…“ posmívají se muKlaus ml.: Jako národ jsme přežili mnoho krizí a přežijeme i pandemii
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění