reklama

Drahoš se zkusil elegantně vysmát Zemanovi. Nějak se mu to ale nepovedlo, a lidi ovšem rozesmálo něco jiného...

Autor: odjinud | Publikováno: 31.10.2018 | Rubrika: Politika
Drahoš

Senátor a bývalý kandidát na prezidenta Česka Jiří Drahoš se na sociální sítí snažil vysmát svému soupeři nynějšímu českému lídru Miloši Zemanovi. Ale podle sledujících jediným, komu se vysmál, byl sám Drahoš.

Jiří Drahoš na svém Twitteru napsal příspěvek s reakcí na výroky Zemana a citoval vědce Alberta Einsteina: „V reakci na další ‚státnické‘ výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují."

Jiří Drahoš@jiridrahos1

V reakci na další "státnické" výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují.

1:13 PM - Oct 24, 2018

Twitter Ads info and privacy

​Názory čtenářů se rozdělily. Našli se ti, kteří podpořili myšlenku Drahoše.

  • @1pohled: „Což Zeman, mimochodem, dělá celý život (totiž cituje — pozn. red). Žádný z jeho tzv. bonmotů nebyl nikdy z jeho hlavy. A když, tak to spíš byla urážka oponenta."
  • @MDzakovova: „Přesně tak. Stačí si i přečíst některé komentáře zde. Zeman spustil lavinu sprostoty a zloby."
  • @OndraKaluza: „Zeman ostuda."
  • Všímaví lidé ovšem ihned poukázali na logickou chybku. Prý podle tohoto tweetu je vidět, že bývalý kandidát na prezidenta právě neignoruje činy Zemana.
  • @erepublikacz: „Podle tohoto tvítu to vypadá, že jste ani neodpustil, ani neignoroval…".
  • @StefkaI: „Neignoroval jste a zjevně ani neodpustil <…> Ja myslím, ze je pro Vas hodně očistné, kdyz jste se přiznal, ze nejste inteligentní…."
  • @PetrNov95968147: „Vy ani jedno."
  • @Borynek: „A do jaké skupiny patříte Vy? Možná si myslíte, že to té poslední, ale to určitě ne, ta první k Vám sedí nejvíc."
  • @tonibaranek: „V psihologii, človek ktery ma fixace na neco nebo nekoho se ma lečit. Pane Profesore, mate Vi fixace na Zemana?"

www.ac24.cz

Klíčová slova: Zeman
13193 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosímČT manipuluje s historickými fakty a padělala historické dokumenty! Byla podána stížnost Cikáni kradou… Tuto holou větu uslyšíte od nejednoho českého občana. Jenže zkuste to někde publikovat, stačí třeba na facebooku – a nebudete se stačit divit...Je směšné, jak se snaží hyper politicky korektní úřady v západní Evropě při každém teroristickém útoku operovat s variantou, podle které byl útočník jen duševně nemocný...To bude prezident Trump jen přihlížet, jak mu před nosem probíhá státní převrat?

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ePortal.cz

Razítkovací mánie snad nikdy neskončíNedopusťme, aby nám za dvacet let vládli tito lidé

Eurabia.cz

Muslimům připadá v pořádku urážet nemuslimy, ale jakmile je jim oplaceno stejnou mincí, uchylují se k násilí Dnešní pojetí práva v Německu: Policista zajistil zatčení vraha německé dívky a teď je za to stíhán, prý neměl právo zajistit zatčeni vaha

FreeGlobe.cz

Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaní

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Levicová inkvizice zasahuje: Objevitel DNA, a nositel Nobelovy ceny, poukázal na nižší inteligenci Afričanů a byl okamžitě potrestánRakouští majitelé elektroautomobilů s překvapením zjišťují, že elektřina neroste na stromech

ParlamentniListy.cz

Ty idiote, ministře školství! Zásah BIS do dějepisu rozpoutal bouři. I z nečekaných stranTak to je pecka: Jaromír Soukup prý jde do politiky. Už letos
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění