reklama

Drahoš se zkusil elegantně vysmát Zemanovi. Nějak se mu to ale nepovedlo, a lidi ovšem rozesmálo něco jiného...

Autor: odjinud | Publikováno: 31.10.2018 | Rubrika: Politika
Drahoš

Senátor a bývalý kandidát na prezidenta Česka Jiří Drahoš se na sociální sítí snažil vysmát svému soupeři nynějšímu českému lídru Miloši Zemanovi. Ale podle sledujících jediným, komu se vysmál, byl sám Drahoš.

Jiří Drahoš na svém Twitteru napsal příspěvek s reakcí na výroky Zemana a citoval vědce Alberta Einsteina: „V reakci na další ‚státnické‘ výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují."

Jiří Drahoš@jiridrahos1

V reakci na další "státnické" výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují.

1:13 PM - Oct 24, 2018

Twitter Ads info and privacy

​Názory čtenářů se rozdělily. Našli se ti, kteří podpořili myšlenku Drahoše.

  • @1pohled: „Což Zeman, mimochodem, dělá celý život (totiž cituje — pozn. red). Žádný z jeho tzv. bonmotů nebyl nikdy z jeho hlavy. A když, tak to spíš byla urážka oponenta."
  • @MDzakovova: „Přesně tak. Stačí si i přečíst některé komentáře zde. Zeman spustil lavinu sprostoty a zloby."
  • @OndraKaluza: „Zeman ostuda."
  • Všímaví lidé ovšem ihned poukázali na logickou chybku. Prý podle tohoto tweetu je vidět, že bývalý kandidát na prezidenta právě neignoruje činy Zemana.
  • @erepublikacz: „Podle tohoto tvítu to vypadá, že jste ani neodpustil, ani neignoroval…".
  • @StefkaI: „Neignoroval jste a zjevně ani neodpustil <…> Ja myslím, ze je pro Vas hodně očistné, kdyz jste se přiznal, ze nejste inteligentní…."
  • @PetrNov95968147: „Vy ani jedno."
  • @Borynek: „A do jaké skupiny patříte Vy? Možná si myslíte, že to té poslední, ale to určitě ne, ta první k Vám sedí nejvíc."
  • @tonibaranek: „V psihologii, človek ktery ma fixace na neco nebo nekoho se ma lečit. Pane Profesore, mate Vi fixace na Zemana?"

www.ac24.cz

Klíčová slova: Zeman
12819 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podívejte se, jak se mladý Klaus ostře porafal s Veselovským na DVTV... To fakt stojí za toTohle vám v ČT neukážou a v Bruselu z toho šílí. Při masových průvodech polští občané pálili vlajky EU, skandovali „imigranti vypadněte!“ a protiislamizační heslaDnes se tvrdí, že Václava Havla nám prý záviděl celý svět a doba jeho vlády byla stejně skvělá, jako doba Masarykova...Trump dosáhl významného vítězství. Tito lidé si musí trhat vlasy vztekem a zlostí...To je šílené. 80 procent žen podstupuje potrat pod nátlakem

euServer.cz

Důchody: Další katastrofa na obzoru?Jak naši lidé přijali Nohavicovo ocenění v Moskvě? Důkaz, že naši lidé si i přes dlouholetou a masivní masáž ze strany členů poražské kavárny a mainstreamových médií dokázali podržet zdravý rozum

ePortal.cz

Velmi zajímavý průzkum z Německa. Jedna naše nejmenovaná menšina by radši neměla čístÚřady stíhají bývalého pražského imáma. Neuvěříte, kdo se postavil na jeho stranu

Eurabia.cz

Oslavy 100 let nezávislosti Polska: Občané vyjádřili vůli skoncovat s politikou EU Levice využívá kapitalismus k zničení evropských národů - co nás čeká v druhém století naší republiky?

FreeGlobe.cz

V posledních amerických válkách za demokracii zemřelo přinejmenším půl milionu lidí (+ infografika)Španělskem zní Hlas! Protiimigrantská strana na vzestupu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

eOdborar.cz

Ekoteroristé slaví úspěch. Belgie se dostala na úroveň Afriky. Nejde pravidelně elektrický proud ...Plánují USA využít české investice do armády k vybudování vlastní neoficiální základny v ČR?

ParlamentniListy.cz

Aleš Brichta pro PL: Lidé začínají být naštvaní, mám pocit, že to bouchne. Vládnoucí garnitura se jim snaží zabránit v komunikaci, ale...Nebude na jídlo. A pak už se nebude zvonit klíči... Petr Robejšek vydal drsné varování politikům
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění