Drahoš se zkusil elegantně vysmát Zemanovi. Nějak se mu to ale nepovedlo, a lidi ovšem rozesmálo něco jiného...

Autor: odjinud | Publikováno: 31.10.2018 | Rubrika: Politika
Drahoš

Senátor a bývalý kandidát na prezidenta Česka Jiří Drahoš se na sociální sítí snažil vysmát svému soupeři nynějšímu českému lídru Miloši Zemanovi. Ale podle sledujících jediným, komu se vysmál, byl sám Drahoš.

Jiří Drahoš na svém Twitteru napsal příspěvek s reakcí na výroky Zemana a citoval vědce Alberta Einsteina: „V reakci na další ‚státnické‘ výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují."

Jiří Drahoš@jiridrahos1

V reakci na další "státnické" výroky Miloše Zemana mě napadají slova Alberta Einsteina: slabí lidé se mstí, silní lidé odpouštějí a inteligentní lidé ignorují.

1:13 PM - Oct 24, 2018

Twitter Ads info and privacy

​Názory čtenářů se rozdělily. Našli se ti, kteří podpořili myšlenku Drahoše.

  • @1pohled: „Což Zeman, mimochodem, dělá celý život (totiž cituje — pozn. red). Žádný z jeho tzv. bonmotů nebyl nikdy z jeho hlavy. A když, tak to spíš byla urážka oponenta."
  • @MDzakovova: „Přesně tak. Stačí si i přečíst některé komentáře zde. Zeman spustil lavinu sprostoty a zloby."
  • @OndraKaluza: „Zeman ostuda."
  • Všímaví lidé ovšem ihned poukázali na logickou chybku. Prý podle tohoto tweetu je vidět, že bývalý kandidát na prezidenta právě neignoruje činy Zemana.
  • @erepublikacz: „Podle tohoto tvítu to vypadá, že jste ani neodpustil, ani neignoroval…".
  • @StefkaI: „Neignoroval jste a zjevně ani neodpustil <…> Ja myslím, ze je pro Vas hodně očistné, kdyz jste se přiznal, ze nejste inteligentní…."
  • @PetrNov95968147: „Vy ani jedno."
  • @Borynek: „A do jaké skupiny patříte Vy? Možná si myslíte, že to té poslední, ale to určitě ne, ta první k Vám sedí nejvíc."
  • @tonibaranek: „V psihologii, človek ktery ma fixace na neco nebo nekoho se ma lečit. Pane Profesore, mate Vi fixace na Zemana?"

www.ac24.cz

Klíčová slova: Zeman
13310 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícímTohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...Podívejte se na šokující dokument o tom, jak imigrace a multikulturalismus zničily Švédsko...Šéf pražské muslimské obce Leonid Kušnarenko a přítel podporovatele terorismu vyzývá otevřeně muslimy v ČR k ozbrojování! Sám jim prý pomůže získat zbrojní pas…

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

To bylo slávy! A teď… „Dycky Most!“ po seriálu ČT: Útok šutrem. A neskutečné věciVáclav Moravec má problém: Nový kontrolor všech televizí promlouvá o něm i o ČT
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění