Pokus o vraždu vedoucích a členů dánské pobočky Stop islamization of Europe

Autor: Redakce | Publikováno: 8.11.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Dánsko

Neděle 21. října nebyla pouze útokem na svobodu projevu, ale pokusem umlčet navždy organizaci, která stojí za demokracií a svobodou řeči. Jen díky malým náhodám to celé neskončilo vraždou, jako v Holandsku, kde jeden z odvážných advokátů svobody vyjadřování, který se odvážil postavit do přední linie, musel zaplatit vlastní krví.

Na zmíněnou neděli ohlásila dánská pobočka SIOE (Stop islamization of Europe) demonstraci v Kodani. V době před jejím konáním jel Anders Gravers (SIOE a SIAD) a dva další členové dodávkou a následovali vůz ochranky, který vezl další dva členy organizace SIAD. Jedna z členek je už ve věku 74 let.

Anders Gravers (jeden z šéfů SIOE) řídil a sledoval bezpečnostní vůz až do podzemního parkoviště, kde měly automobily zůstat po dobu konání demonstrace, aby byly v bezpečí.

Anders jel velice pomalu, protože zde byl snížený strop a vjezd na parkoviště je navíc příkrý. Zaparkovat chtěl blízko jednoho z pilířů.

Po 2 až 5 vteřinách se ozvala velká rána a přední okno bylo zničeno. Dva neznámí muži vpředu a dva z každé strany rozbíjeli okna a křičeli "Dostaňte ho ven!" Začali Anderse a jeho spolujezdce bít železnými páčidly. Další členka SIAD, sedící uprostřed, dostala ránu do hlavy plnou lahví.

Andersovi se po chvíli podařilo jednoho z útočníků udeřit do obličeje, když se pokoušel otevřít dveře. Pomocí hasícího přístroje dalšího násilníka těžce udeřil do ramene. Později se ukázalo, že se ho útočníci pokusili bodnout, neboť na jeho tričku, bundě a vestě se nalezly řezné rány. Anders však nosí svou ochrannou vestu, která mu tak i tentokrat zachránila život.

Když muži, kteří napadli Andrese, náhle zmizeli, obešel Anders dodávku a šel na pomoc člence SIAD. Ta ležela na zemi, zatímco jí asi čtyři lidi mlátili železnými tyčemi. Opět se na Anderse pokusili zaútočit nožem, díky vestě však neúspěšně.

Pak jeden z nich zavelel k ústupu a všichni vyběhli po příjezdové cestě. Nejstarší členka mezitím ležela tiše na zemi. Vyběhla z dodávky hned, jak řidič zakřičel. Nevěděla, co dělat a začala běžet. Dva muži ji poté doběhli, povalili a mlátili holemi. Ležela zcela tiše v naději, že si ji tak přestanou všímat. Cítila, že se na chvíli zastavili, aby sledovali, zda se hýbe. Poté ji nechali být a zaměřili se na dalšího kolegu.

Podle Andrese nebylo nemožné zavolat policii kvůli špatnému telefonnímu spojení. Naštěstí hlídač budovy seběhl ihned po incidentu dolů a policii a záchranku zavolal.

Zranění, dva muži a dvě ženy, se rozhodli, že to nejlepší, co mohou udělat, je spolu s Andersem demonstraci dokončit. To by totiž byl políček do tváře nedemokratickým a fašistickým silám, které se je zde pokusily navždy umlčet. Anders souhlasil, že i s modřinami na těle se cítí dostatečně v pořádku. Poté, co promluvil s policií, odjel a před budovou Institutu lidských práv uskutečnil plánovaný protest.

http://sioe.wordpress.com/

 

www.eurabia.cz

4548 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Pro-migračního francouzského aktivistu zamordoval migrant, se kterým spalSpojené národy ovládnuté gender ideologií vyhlašují za politicky nekorektní říkat „manžel“ nebo „manželka“Bez Vás nepřežijeme...Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transsexuál, objevili v pokrokovém ŠvédskuŽerte brouky, vyhlašuje nová pokroková potravinová politika EU prosazující méně masa a více alternativních proteinů

euServer.cz

Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentůSkryté záměry pomníkové války

ePortal.cz

Pane premiére Bbiši, odmítněte záludný plán Leyenové!V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Důvod proč se zhoršuje situace Francouzů: Skoro polovina sociálních dávek je vyplácena cizincůmCikáni zabili v centru Budapešti dva mladé Maďary

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval seVymýváte mozky, udeřil Babiš proti EU. A jel dál: Podvod a habaďůra. Pozor na opozici
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění