Pokus o vraždu vedoucích a členů dánské pobočky Stop islamization of Europe

Autor: Redakce | Publikováno: 8.11.2007 | Rubrika: ShortNews
Vlajka - Dánsko

Neděle 21. října nebyla pouze útokem na svobodu projevu, ale pokusem umlčet navždy organizaci, která stojí za demokracií a svobodou řeči. Jen díky malým náhodám to celé neskončilo vraždou, jako v Holandsku, kde jeden z odvážných advokátů svobody vyjadřování, který se odvážil postavit do přední linie, musel zaplatit vlastní krví.

Na zmíněnou neděli ohlásila dánská pobočka SIOE (Stop islamization of Europe) demonstraci v Kodani. V době před jejím konáním jel Anders Gravers (SIOE a SIAD) a dva další členové dodávkou a následovali vůz ochranky, který vezl další dva členy organizace SIAD. Jedna z členek je už ve věku 74 let.

Anders Gravers (jeden z šéfů SIOE) řídil a sledoval bezpečnostní vůz až do podzemního parkoviště, kde měly automobily zůstat po dobu konání demonstrace, aby byly v bezpečí.

Anders jel velice pomalu, protože zde byl snížený strop a vjezd na parkoviště je navíc příkrý. Zaparkovat chtěl blízko jednoho z pilířů.

Po 2 až 5 vteřinách se ozvala velká rána a přední okno bylo zničeno. Dva neznámí muži vpředu a dva z každé strany rozbíjeli okna a křičeli "Dostaňte ho ven!" Začali Anderse a jeho spolujezdce bít železnými páčidly. Další členka SIAD, sedící uprostřed, dostala ránu do hlavy plnou lahví.

Andersovi se po chvíli podařilo jednoho z útočníků udeřit do obličeje, když se pokoušel otevřít dveře. Pomocí hasícího přístroje dalšího násilníka těžce udeřil do ramene. Později se ukázalo, že se ho útočníci pokusili bodnout, neboť na jeho tričku, bundě a vestě se nalezly řezné rány. Anders však nosí svou ochrannou vestu, která mu tak i tentokrat zachránila život.

Když muži, kteří napadli Andrese, náhle zmizeli, obešel Anders dodávku a šel na pomoc člence SIAD. Ta ležela na zemi, zatímco jí asi čtyři lidi mlátili železnými tyčemi. Opět se na Anderse pokusili zaútočit nožem, díky vestě však neúspěšně.

Pak jeden z nich zavelel k ústupu a všichni vyběhli po příjezdové cestě. Nejstarší členka mezitím ležela tiše na zemi. Vyběhla z dodávky hned, jak řidič zakřičel. Nevěděla, co dělat a začala běžet. Dva muži ji poté doběhli, povalili a mlátili holemi. Ležela zcela tiše v naději, že si ji tak přestanou všímat. Cítila, že se na chvíli zastavili, aby sledovali, zda se hýbe. Poté ji nechali být a zaměřili se na dalšího kolegu.

Podle Andrese nebylo nemožné zavolat policii kvůli špatnému telefonnímu spojení. Naštěstí hlídač budovy seběhl ihned po incidentu dolů a policii a záchranku zavolal.

Zranění, dva muži a dvě ženy, se rozhodli, že to nejlepší, co mohou udělat, je spolu s Andersem demonstraci dokončit. To by totiž byl políček do tváře nedemokratickým a fašistickým silám, které se je zde pokusily navždy umlčet. Anders souhlasil, že i s modřinami na těle se cítí dostatečně v pořádku. Poté, co promluvil s policií, odjel a před budovou Institutu lidských práv uskutečnil plánovaný protest.

http://sioe.wordpress.com/

 

www.eurabia.cz

4225 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Úvěrový podvod. Sedm let kriminálu. A podivný posudek. Hodně silný příběh pokračujePozadí Havlova vzestupu. Role Čalfy pohledem dnešních novin
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění