Komunističtí teroristé vyhrožují vraždami v Česku

Autor: Redakce | Publikováno: 11.11.2007 | Rubrika: ShortNews
Che Guevara

Komunista  Pavel J. Hejátko poslal naší redakci dopis s výhružnou zprávou, kde se hovoří o použití teroristických metod k zabránění výstavby amerického radaru. Hejátko se hlásí k Frakci Rudé armády (Rote Armee Fraktion, zkráceně RAF),  která prováděla pumové útoky zaměřených převážně na policejní a americké vojenské cíle v SRN, které si vyžádaly několik lidských životů.

Tento dopis jsme přeposlali na Odbor bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra (obp@mvcr.cz), bohužel jsme se nedočkali žádné odezvy. (Doplnění: 12.11. Obdželi jsme zprávu, že podnětem se bude zabývat odpovědný orgán). Zařídili jsme se  dle rady odborníka na terorismus Miroslava Mareše, který nám sdělil: „Můj osobní tip na základě jeho vystupování v poslední době je ten, že chce mít proces a na tom se zviditelnit. Pokud máte obavy, klidne se obraťte na policii ČR, pokud se někdo ozancuje za člena Rudých brigád, je to důvodné.“

  Je otázka, zda je pan Hejátko „pouze“ psychicky narušen nebo zda-li opravdu připravuje s českou frakcí RAF teroristické útoky, ale bezpečnostní orgány státu by se tím dle našeho názoru měly určitě zabývat, protože ať jako psychopat nebo terorista, či v obou případech, může být tento člověk svému okolí velice nebezpečný. Na závěr nutno dodat, že poměrně dosti prostoru tomuto obdivovateli komunistického terorismu věnovaly ve svých číslech komunistické Haló noviny blízké KSČM. Při potírání neonacismu by se nemělo zapomínat, že existuje i komunistické nebezpečí.

Tuto zprávu přepošleme i ministru vnitra Ivanu Langrovi. Pokud se opravdu něco stane, ministerstvo vnitra by mělo převzít odpovědnost, protože bylo před těmito teroristy varováno.

 

Dopis RAF si přečtěte níže:

 

Vznik RAF a její české frakce v ČR

Soubor:RAF-Logo.svg

 

Vznik české frakce německé levicové organizace Rote Armee Fraktion, se datuje na celkem symbolické(alespoň pro český národ datum) 28.2. 2005. Nyní tomu je zhruba 2 a půl roku, co tato bohulibá organizace vznikla i na českém území. Jako místo vzniku bylo vybráno město Jihlava, odkud pocházejí i 2 zakládající členové J.Š. a M.D. Oba tito mladí  intelektuálové studující své vysoké školy, se rozhodli již nadále jen nečinně nepřihlížet současnému zločinnému politickému a společenskému dění a ve stylu svých německých kolegů, se rozhodli jednat. Okamžitě po seznámení se s jejich aktivitami, jsem následně kontaktoval ještě další similárně smýšlející soudruhy, především pak z Brna, Prahy, Ústí nad Labem a Žďáru nad Sázavou. Po shodě na základních ideových principech, které se však v praxi až tak příliš neliší od původní německé kolegiální strany(s výjimkou několika později jmenovaných bodů), jsme se domluvili na poli a šíři působnosti a rozdělili si své „činnostní“(funkční) oblasti. Nyní několik základních pevných a neměnných bodů, které jsou jasně definovány stanovami organizace:

 

1)      Jakýmikoli prostředky, včetně těch lidsky nejdiskutabilnějších(a nejtvrdších) prosazovat a hájit zájmy levice obecně na území České republiky.

2)      Nebrat žádné ohledy na předem jasně nedodržené sliby, vyřčené ve chvílích ohrožení života, být nemilosrdní a ve svých zásadách vždy pevní a neoblomní.

3)      Z fyzického boje(likvidace), vynechat mladé lidi ve věku do 15ti let života a staré lidi od 65tého roku života(zvláštní rozdílné ustanovení od německé RAF!).

4)      Bez milosti likvidovat a se vší tvrdostí postupovat především proti zrádcům a kolaborantům z vlastních řad, s jejichž nasazením a infiltrací od státního aparátu bude třeba stoprocentně počítat.

5)      Všemi dostupnými prostředky získávat mládež a sympatizanty z řad umírněné levice ke vstupu do řad RAF.

6)      Bojovat proti tržnímu kapitalismu, jenž je aplikován v naší bizarní podobě těmi nejpodlejšími a nejhanebnějšími činy a skutky.

7)      Při jakémkoli zachycení, či zadržení některého se soudruhů tímto zločinným jurisdikčním systémem a prokázání mu jeho údajné „teroristické“ činnosti, za cenu nejvyšší nevyzradit nic ze života jak organizace, tak samotných soudruhů.

8)      Pokračovat ve sdružování se s ultralevicovými a radikálně levicovými organizacemi a frakcemi, včetně těch anarcho typu – po celém světě. Nejvíce pak s těmi se zaměřením v Evropě.

9)      Nemilosrdně vyhladit všechno americké a to především týkajíce se obyvatelstva, kultury(?:-), všech vojenských prostředků(zužitkovaných pro vlastní zájmy), znárodnění veškerého celosvětovou krví nabitého kapitálu a využití ostatních zbylých prostředků ve prospěch slovanského lidu.

10)  Vyčkávat a časem ve vhodnou chvíli a v patřičné síle udeřit. Zpočátku eliminovat národní zrádce(v současné době vlastním lidem považované vhodnou propagandou šikovně zpracované, jakožto hrdiny), časem pak přejít na všechny jejich rádoby spolupracovníky, kterým jde jen o obsazení českého území a získání co největší politické a ekonomické moci. Smrt všem vykořisťovatelům, včetně těch z vlastních řad!

 

Tyto regule a stanovy jsou závazné pro všechny členy české frakce RAF a to bez výjimky. Ke dnešnímu dni má česká pobočka RAF 14 věrných členů, jejichž věkový průměr je 30 let. Nejmladšímu je 28 let a nejstaršímu pak 35 let. Z hlediska vzdělání jde ze 40% o

vysokoškolsky vzdělané mladé lidi a ze 60% o středoškoláky s odborným zaměřením. Sympatie a morální síla organizace se díky charizmatickým členům, jako je například básník a spisovatel Pavel J. Hejátko(který je současně i tiskovým mluvčím a mediální propagátorem české odnože RAF), stále zvyšuje, což je velmi žádoucí a potřebné zejména pak z hlediska náboru nových a mladých členů. O tom, že česká pobočka RAF není jen jakousi mediální kulisou, či loukohrou v rukou dětí z řad zlaté mládeže, se bude moci již brzy česká veřejnost přesvědčit na vlastní kůži. Zvláště pak, vznikne-li na českém území „skutečně“ údajná obranná radarová základna USA. Pak přejdeme beze slov k činům.Že disponujeme vojenským materiálem(arzenálem), nechť nikdo ani na sekundu nepochybuje. Na území České republiky nikdy nevstoupí voják tzv. spojeneckých sil(vojsk), aniž by ho to nestálo život! Tato slova nechť jsou brána smrtelně vážně, protože pakliže bude-li zkoušena jejich pravdivost – bude to zcela jistě stát lidské životy(i když zbytečných  lidí). Nikdy nedovolíme, aby se území České republiky stalo územím na kterém bude byť  jediný voják, který je členem největší světové teroristické organizace – NATO. S nasazením vlastních životů budeme bojovat proti každému, kdo by chtěl tato údajně spojenecká(nevíme pro koho)vojska na území České republiky hostit. Stejně tak se vypořádáme ať již systémem  „nehody“, či přímou vraždou s každým, kdo si dovoluje tvrdit, že v zájmu českéholidu brání bezpečnost tohoto státu. BERTE PROSÍM NAŠE SLOVA VÁŽNĚ, NEJDE O VTIP A AŽ BUDOU PRVNÍ MRTVÍ – BUDE JIŽ DOST PRAVDĚPODOBNĚ POZDĚ!

 

           Za českou frakci RAF: Pavel J. Hejátko 

 pjh@centrum.cz

www.pjh.cz   

 

 

6851 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Pozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouSpolečnost Enes Fleisch, spojována s halal porážkami, začala pracovat přes odpor místní radnice na vybudování vjezdu, který nutně potřebuje pro zřízení jatek v bývalém klatovském masokombinátuVáclav Havel pomáhal Georgi Sorosovi v budování celosvětové globalistické sluníčkářské diktatury elitEkoalarmisté v EU vylobovali novinku: Od ledna končí benzín Natural 95, bude nový ekologický, který může zničit auto a zvýšit spotřebuBrutální bitka s lopatami mezi romskými a ukrajinskými dělníky. Podívejte se

euServer.cz

Politicko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“Zpěvácké vystoupení zpěváka Hutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentnu...

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Kuba bombasticky oslavila své 500-letíDav soudruhu z pražské kavárny chtěl lynčovat v Praze Klause mladšího

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Byla to revoluce? Studená sprcha od Klausovy ekonomky. I pro Pavla RychetskéhoZbořil: Milion chvilek vyzval ke státnímu převratu? ČT je součást protistátní akce
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění