Tento vrah přesně odpovídá základním pravidlům americké zahraniční politiky...

Autor: Zbyněk Passer | Publikováno: 20.11.2018 | Rubrika: Blízký východ
us_army

Saúdský korunní princ je s vysokou pravděpodobnostíválečný zločinec a vrah, za nímž zůstávají mrtví oponenti v domácí i zahraniční politice.

Princ, označovaný liberálními médii, česká nevyjímaje, jako "nadějný reformátor" už v době, kdy z jeho vůle dopadaly v Jemenu přesně naváděné americké bomby na svatby, tržiště, nebo školní autobus, přesně odpovídá základním pravidlům americké zahraniční politiky:

- když někdo vtrhne do cizí země bez našeho zájmu a povolení, je to samozřejmě okupace a doženeme jej před mezinárodní soudní tribunál, který uznáváme jen když soudí jiné, nás nikdy nesmí soudit, my stojíme nad mezinárodním právem.

- když do cizí země vrhneme my, nebo náš spojenec, jedná se výhradně o šíření svobod a demokracie prostřednictvím humanitárního bombardování porodnic, mostů, přehrad, elektráren, škol, nemocnic, tržišt, svateb, pohřebních průvodů a školních autobusů.

lidská práva jsou jen bič, kterým můžeme trestat, když a kde se to hodí, moralizovat a kázat např. o postavení Romů v ČR

- pokud se to nehodí, zapomeneme na ně a díváme de bokem, jako nedávno v Sýrii, kde jsme Turkům obětovali naše dosavadní kurdské spojence.

- pokud se čelný politik zájmové země (skoro všechny státy světa) příčí našim zájmům, označíme jej jako diktátora, korupčníka, či rovnou válečného zločince.

- pokud diktátor, korupčník, nebo válečný zločinec vyhovuje našim zájmům, označíme ho jako nadějného reformátora a našeho spojence a jede k nám na školení.

- vyhovění našim zájmům se měří na stupnici zbrojních zakázek v miliardách dolarů. Vyhovující jsou i zakázky na výstavbu jaderných elektráren.

- dle naší stupnice je největší super kámoš, ryzí demokrat a reformátor, filantrop a altruista Muhammad bin Salmán (110 - 350 mld $ kontraktů na americké zbraně, které zabíjejí jemenské děti)

- Yes, he is a bastard, but OUR bastard.

Klíčová slova: islám  | USA
1330 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Církev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. Fakt

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...Šíří se tu strach z uprchlíků, které tu nemáme. A z islámu, který tu nemáme. Pavel Rychetský se rozčiloval v ČT. Pak se přidala Čaputová
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění