Putin vyslal velmi důrazné varování...

Autor: odjinud | Publikováno: 19.12.2018 | Rubrika: ShortNews
Putin6

Ruský prezident Vladimir Putin upozornil na to, že nové ruské zbraně výrazně zvyšují potenciál ruské armády a námořnictva, což také zvyšuje rovnováhu sil a globální stabilitu. Ruský prezident hovořil na ruském úterním setkání Ministerstva obrany RF, kde nabídl nové systémy zbraní. Uvedl, že posílení obranyschopnosti a ochrana před vnějšími hrozbami zůstává podle jeho názoru klíčovou výzvou pro Rusko.

„Posílení obranných schopností a ruské bezpečnosti, stejně jako budování spolehlivé ochrany před vnějšími hrozbami byly a dále budou naší prioritou, naším klíčovým úkolem. Zdůrazňuji, že naši političtí a vládní představitelé, společnost a všichni občané naší země velmi dobře rozumí výhradnímu a zásadnímu významu těchto úkolů," pronesl Putin na ministerstvu obrany.

Putin také prohlásil, že tyto zbraně několikanásobně zvyšují potenciál armády a námořnictva.

„Stejně tak spolehlivě a bezpodmínečně zajistí bezpečnost Ruska v nadcházejících desetiletích, posílí rovnováhu sil, a tedy stabilitu ve světě," zdůraznil.

Prezident dále vyjádřil naději, že nové ruské zbraně přimějí ty, kteří si zvykli na militaristickou a agresivní rétoriku, aby si své počínání dvakrát rozmysleli.

Ve svém prohlášení doplnil, že se Rusko zaměří na takové vybavení armády, které bude schopné účinně překonat střely protiraketové obrany. Jako příklad uvedl hypersonický kluzák Avangard.

„Musíme posílit náš potenciál, abychom mohli přejít na moderní zbraně, které mají pokročilé schopnosti v boji s protiraketovými obrannými systémy," řekl v závěru Putin.

Již v dubnu tohoto Putin představil nové detaily o možných ruských zbrojních systémech, včetně Avangardu.

Po jeho prohlášení vystoupil s projevem také Sergej Karakajev, velitel ruských strategických raketových sil. Ten poskytl více informací o Avangardu, včetně detailů o jeho trajektorii a manévrovatelnosti.

Kompozitní materiály použité v daném kluzáku umožňují konstrukci odolat teplu až na několik tisíc stupňů. Také nabízejí ochranu před ozařováním laserem. Karakajev potvrdil, že testování zbraně bylo úspěšné.

www.ac24.cz

Klíčová slova: armáda  | Rusko  | bezpečnost
2254 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podle sluníčkářů u nás žádní imigranti nejsou… Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migrantyŠtvaní proti Rusku není „předsudečná nenávist“, proti Rusku se štvát může... Vládne nám jakýsi deep state ovládající média, univerzity a další instituceCo se změnilo ve vojensko-politickém myšlení TureckaMédia bojující za zájmy globalistů na nás hází špínu. Pomozte nám prosím

euServer.cz

Zelený úděl, Velký skok, kulturní revoluce a Zelení gardistéDalší kapitola v dlouholeté nevyhlášené válce mezi Izraelem a Íránem?

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostNATO: Zelený tank na baterky

Eurabia.cz

Děsivý týden ve Stockholmu: Extrémní! Takhle vypadá multikulturní rájO radikalismu pražského muslimského duchovního se veřejně vědělo dávno, proč úřady nezasáhly?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...A je to: Milion chvilek chce „řídit“ Českou televizi. Organizuje akci, jak tam prosadit „ty správné“
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění