Putin vyslal velmi důrazné varování...

Autor: odjinud | Publikováno: 19.12.2018 | Rubrika: ShortNews
Putin6

Ruský prezident Vladimir Putin upozornil na to, že nové ruské zbraně výrazně zvyšují potenciál ruské armády a námořnictva, což také zvyšuje rovnováhu sil a globální stabilitu. Ruský prezident hovořil na ruském úterním setkání Ministerstva obrany RF, kde nabídl nové systémy zbraní. Uvedl, že posílení obranyschopnosti a ochrana před vnějšími hrozbami zůstává podle jeho názoru klíčovou výzvou pro Rusko.

„Posílení obranných schopností a ruské bezpečnosti, stejně jako budování spolehlivé ochrany před vnějšími hrozbami byly a dále budou naší prioritou, naším klíčovým úkolem. Zdůrazňuji, že naši političtí a vládní představitelé, společnost a všichni občané naší země velmi dobře rozumí výhradnímu a zásadnímu významu těchto úkolů," pronesl Putin na ministerstvu obrany.

Putin také prohlásil, že tyto zbraně několikanásobně zvyšují potenciál armády a námořnictva.

„Stejně tak spolehlivě a bezpodmínečně zajistí bezpečnost Ruska v nadcházejících desetiletích, posílí rovnováhu sil, a tedy stabilitu ve světě," zdůraznil.

Prezident dále vyjádřil naději, že nové ruské zbraně přimějí ty, kteří si zvykli na militaristickou a agresivní rétoriku, aby si své počínání dvakrát rozmysleli.

Ve svém prohlášení doplnil, že se Rusko zaměří na takové vybavení armády, které bude schopné účinně překonat střely protiraketové obrany. Jako příklad uvedl hypersonický kluzák Avangard.

„Musíme posílit náš potenciál, abychom mohli přejít na moderní zbraně, které mají pokročilé schopnosti v boji s protiraketovými obrannými systémy," řekl v závěru Putin.

Již v dubnu tohoto Putin představil nové detaily o možných ruských zbrojních systémech, včetně Avangardu.

Po jeho prohlášení vystoupil s projevem také Sergej Karakajev, velitel ruských strategických raketových sil. Ten poskytl více informací o Avangardu, včetně detailů o jeho trajektorii a manévrovatelnosti.

Kompozitní materiály použité v daném kluzáku umožňují konstrukci odolat teplu až na několik tisíc stupňů. Také nabízejí ochranu před ozařováním laserem. Karakajev potvrdil, že testování zbraně bylo úspěšné.

www.ac24.cz

Klíčová slova: armáda  | Rusko  | bezpečnost
1929 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Německo: Šokující autocenzura. Lidé se bojí na veřejnosti mluvit o imigraci a islámu. Za kritiku islámu a imigrace Vás zavřou do vězení!Tohle všechno jsou podle Babiše znaky „velké kompetence“ Ursuly von der Leyenové? Spojené státy evropské, kritika obrany před imigrací, Euro-Wehrmacht a Bilderberg?Na západní Evropě a Německu vidíme v praxi smrtelné důsledky masové imigrace, islamizace a multikulturalismuVážení čtenáři EUportalu, Pokud se situace v horizontu jednoho či dvou měsíců nezlepší, budeme postupně muset výrazně omezovat činnost...Řízená migrace je potvrzena. Neziskovky obcházejí zákony a pod rouškou zachraňování pašují lidi do Evropy. Německo tlačí na Itálii, aby této praxi nebránila

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ePortal.cz

Vyšší daně – dražší bydlení!Veřejnoprávní médium jako domácí hřiště pro radikální ekologisty?

Eurabia.cz

Potvrzeno: Google manipuluje s cílem ovlivnit volby ve prospěch neomarxistů! Fotografie jako vzkaz Slovákům. Slováci si zvolili prezidentku, které islám a islamizace Slovenska nevadí

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

eOdborar.cz

Nová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníkůAndrej Babiš a konflikt zájmů

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění