Vážená kavárno! Smiřte se s tím, že doba, kdy jste byli jedinými samozvaně oprávněnými hlasateli té jediné a pravé pravdy a lásky, je prostě už pryč. Je to prostě tak! Nic jiného s tím totiž neuděláte!

Autor: Jiří Kobza | Publikováno: 9.1.2019 | Rubrika: Zamyšlení
hippies

Domlaskáno!
Vážená kavárno! Smiřte se s tím, že doba, kdy jste byli jedinými samozvaně oprávněnými hlasateli té jediné a pravé pravdy a lásky, je prostě už pryč. Je to prostě tak! Nic jiného s tím totiž neuděláte!
Holým faktem je, že lidi vám už po té spoustě lží prostě nevěří. Navíc doba nekonečných žranic a privatizačního mlaskání je už stejně pryč. Je prostě už sežráno i s kostmi, i když se s tímto faktem řada těch dříve bezostyšně mlaskajících nechce vyrovnat.
Doba provázání „podnikatelů“ a politiků také už minula, Kubiceho zpráva byla odhalena jako lživá a tendenční. Evropou nyní duje čerstvý vítr, přináší vlastenectví, po 28 letech potlačovaného národního sebeuvědomění, přináší nový pocit zodpovědnosti za svět, ve kterém zanecháme svoje děti. Tento vítr důkladně provětrává zatuchlé klientelistické vazby a do parlamentů napříč Evropou přináší čerstvé lidi i myšlenky. Začněme tedy také konečně přemýšlet o tom, že je nejvyšší čas začít něco dělat pro tuto zemi, pro budoucnost našich dětí. První věcí je konečně prohlédnout a nenechat se zpitomět řečmi a tlakem těch, kteří žádné děti (a tím ani budoucnost, o kterou by se měli starat), nemají. Přestat věřit prázdným byť květnatým řečem o multikulturní vzkvétající Evropě (to by stejně bylo jako zvadlé hřbitovní kvítí). Použít selský rozum a respektovat zodpovědnost každého z nás za budoucnost. 
Jako další by měla na řešení logicky přijít otázka, jak znovu nabýt schopnosti uhájit a vybudovat naši zemi, abychom byli potravinově soběstační, a zase jsme vyráběli stroje, o které je ve světě zájem.
Jde to, když se chce! Už to totiž naši předkové několikrát v minulosti dokázali. Dokážeme to také, je to jejich odkaz. Nebo jsme již tak prohnilí, že to nedokážeme?

Jirka Kobza, poslanec SPD

Klíčová slova: pravdoláska
1032 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČRMaďarský předseda vlády Orbán obvinil země západní Evropy z toho, že kvůli sankcím proti Rusku vytěsnily z ruského trhu kapitál ze zemí Střední EvropyŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosím

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

Eurabia.cz

Jak Salvini «obrátil» katolické voliče?Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ...

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

eOdborar.cz

Nejde o Babiše! Cílem milionu chvilek pro demokracií je zničit skutečnou demokracií a nahradit ji režimem mediální a aktivistické diktatury poslušné BruseluBritští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klacky

ParlamentniListy.cz

Milion chvilek: Pravda o Mikuláši MinářoviHonzovi Čižinskému prý smrdí... Prahou se šíří informace o velmi podivné zakázce v Kongresovém centru
Články autora
Průzkum
Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května Koho budete volit ve volbách do Evropského parlamentu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění