Žena se nenechala obohatit Afgháncem a vysloužila si obvinění za těžké ublížení na zdraví. Vítejte v multikulturním ráji!

Autor: Tomáš Vyoral | Publikováno: 11.1.2019 | Rubrika: Zamyšlení
zmlacena_zena

V rámci silvestrovských oslav Afghánec sexuálně napadl ženy před vídeňskou radnicí. Jednadvacetiletá Švýcarka o rok mladšímu útočníkovi v sebeobraně zlomila nos a stejně jako on skončila na policii. Podle serveru Novinky je obviněna z těžkého ublížení na zdraví. Já bych se nebál jít ještě dál: co rasismus, xenofobie a nedostatečná pokora k vděčnému válkou zkroušenému „uprchlíkovi“?

Pravda, nemusí jít přímo o „uprchlíka“, může se jednat třeba o integrovaného novoevropana druhé či další generace, vysokoškolského studenta medicíny či genderových oborů. Nicméně to u onoho Afghánce příliš nepředpokládám. O to ale nejde. Jde o princip. O možnost bránit sebe, své blízké a svůj majetek před jakýmkoliv útočníkem.

Necháš-li se obohatit, nebudeš muset nic platit

„Incident se odehrál v úterý kolem 01:30 a na policii skončil nejen agresor, ale i Švýcarka. Dívka si vysloužila obvinění z ‚těžkého ublížení na zdraví‘. Marné bylo její vysvětlování, že se jen bránila a reagovala ‚reflexivně‘. Její výpovědi potvrzovali také další svědci s tím, že mladík ženy napadal,“ napsaly Novinky.

 

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Policie štrasburského teroristu sledovala, bafuňáři kondolují a já jsem od úterý semknutý. To je pozůstalým platné jak…

Podle rakouského serveru Heute může kromě překlasifikování případu na nutnou sebeobranu bez právních důsledků nebo možného osvobození soudem dojít také k tomu, že Švýcarka bude muset zaplatit jednorázové odškodné 500 eur (necelých 13 tisíc Kč).

Názorný příklad pozitivní diskriminace v praxi. Nevím, zda se o ní vůbec děti ještě ve školách učí. Bránit se napadání ze strany našich nových „spoluobčanů“? Násilím? Kde to žijete? Chtěli jsme přece multikulturní ráj, nebo ne? Jde o obohacení, o (vý)pomoc bližnímu svému.

Finské video vás naučí se bránit (pokud ovládáte umění Jediů)

Slovy papeže Bergoglia Františka z roku 2016: „Vyzývám vás k tomu, abyste uprchlíky uvítali ve svých domech a obcích, aby jejich první zkušeností v Evropě bylo teplé lidské uvítání a ne chlad při spaní na ulicích,“ uvedl papež František. Podle papeže pohostinnost pomáhá vzbuzovat lásku a je „naším nejlepším zabezpečením proti nenávistným teroristickým útokům“.

A když už náhodou máte neodbytné nutkání se obohacení bránit, nastudujte řádně níže přiložené video finské policie. To vám bude bohatě stačit (ovládáte-li umění rytířů Jedi). Jen nevím, zda plemeno útočníka (slovy jedné z českých učebnic pro základní školy) bylo vzhledem ke statistikám z posledních let zvoleno správně, ale nechci být moc šťoura.

 

Související témata s článkem

Zpravodajství FTV Prima

Tomáš Vyoral

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace
1109 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČRMaďarský předseda vlády Orbán obvinil země západní Evropy z toho, že kvůli sankcím proti Rusku vytěsnily z ruského trhu kapitál ze zemí Střední EvropyŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosím

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

Eurabia.cz

Jak Salvini «obrátil» katolické voliče?Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ...

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

eOdborar.cz

Nejde o Babiše! Cílem milionu chvilek pro demokracií je zničit skutečnou demokracií a nahradit ji režimem mediální a aktivistické diktatury poslušné BruseluBritští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klacky

ParlamentniListy.cz

Honzovi Čižinskému prý smrdí... Prahou se šíří informace o velmi podivné zakázce v Kongresovém centru„Prase! Prasečina!“ Kalousek a „ruský agent“ Klaus st.: Trikolóra jde do akce
Články autora
Průzkum
Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května Koho budete volit ve volbách do Evropského parlamentu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění